İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SİYAH KUŞAK SINAVI YAPILDI.
Taekwondo Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavı Bugün Manisa da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Kapalı spor salonunda yapıldı.
Manisa il, ilçe ve yakın illerden sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen terfi sınavında 180 sporcu ter döktü.

        Başkanlığını Fatih ÇATIKKAŞ Hocamızın yaptığı Sınav komisyonunda Federasyon Teknik kurul üyesi Ümitler Milli Takım Antrenörü Süleyman BAŞAR, Ulusal Hakemlerimizden Şerafettin DİLBER ve İl Temsilcisi Orhan KARSLI görev aldılar.


        Huzurlu, sıcak bir ortamda gerçekleştirilen sınav sonucunda bir üst kuşağa terfi eden sporcular Federasyon görevlileri ile toplu bir halde resim çektirerek Manisa dan mutlu bir şekilde ayrıldılar.
22:09:00
2010-12-27
Bu haber  2338  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle