İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


POMSEA 2012 İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Taekwondo İl Temsilciliği Faaliyet Programında yer alan Poomse Şampiyonası 10-11 Mart 2012 Tarihlerinde Bahçeköy Spor Salonda yapılacaktır.



POOMSE 2012 SONUÇLAR




































































































































































































































































































































































































































































































































































10-12 Yaş Minik Erkekler
1 AHMET ÇİFÇİ YAVUZHAN
2 M.ALPEREN KOÇ YILDIZLAR SPOR
3 BATUHAN İNCİ YAVUZHAN
4 M.ENES ŞAHİN ATİKALİ SPOR
10-12 Yaş Minikler BAYAN
1 GİZEM ÖRDEK FERDİ
2 FEYZA ULUOCAK BAĞCILAR OLİMPİK
3 DİLARA KARA BAĞCILAR OLİMPİK
4 GÜLTEN YAŞAR  BEYKOZ
13 14 Yaş Erkekler Yıldız
1 DOĞUKAN OLKUN YAVUZHAN
2 A.FURKAN ÖZER ATİKALİ
3 B.SEFA TURUNÇ ATİKALİ
13-14 Yaş Yıldız Bayanlar
1 ASLI ÇİFTÇİ YAVUZHAN SPR
2 CANSEL GÜLŞEN YAVUZHAN SPR
3 MERVE GÜR SANCAKTEPE SPR
4 DAMLA ÜNAL YAVUZHAN SPR
14 - 18 Yaş Gençler ERKEKLER
1 OSMAN ŞENEL YAVUZHAN SPOR KLB 
2 ATAKAN ŞAAN KEMERTAŞ YAVUZHAN SPOR KLB 
3 CEM UÇAK YAVUZHAN SPOR KLB 
4 CAN UÇAK YAVUZHAN SPOR KLB 
14 - 18 Yaş Gençler BAYAN
1 VİLDAN GÜMÜŞBAŞ BAGCILAR
2 BETÜL ŞAHİN YAVUZHAN
3 KÜBRA DAĞLI ATİKALİ
4 PINAR SATAR BAGCILAR
19-30  yaş Erkekler
1 UĞUR VARDAR SARIYER BLD
2 MURAT SARIKUŞ KAĞITHANE HALK EĞT
3 MURAT ÖZİÇ YAVUZHAN S.K
4 OSMAN KARADAÇ YAVUZHAN S.K
1. BÜYÜKLER KATEGORİSİ 19 -30 YAŞ ARASI BAYAN
1 MERYEM YAVUZ YAVUZHAN SPR
2 TUĞÇE ÖZER YAVUZHAN SPR
3 GÖZDE ANUK İST YAVUZ SPR
4 TUĞBA ÖZER YAVUZHAN SPR
2. BÜYÜKLER KATEGORİSİ 31 - 40 YAŞ ARASI  ERKEK
1 BAŞAR BAŞUSTA YAVUZHAN 
2 VOLKAN TOPÇU HAVAGÜCÜ
3 YAŞAR AYDINOĞLU FERDİ
4 İSMAİL KONANÇ FERDİ
2. BÜYÜKLER KATEGORİSİ 31 - 40 YAŞ BAYANLAR
1 NEZAHAT İSLAM  YAVUZHAN 
2 ÖZLEM ESİN HAKİKATLI YAVUZHAN 
3 ZEKİYE MAVUŞ İST YENİGÜN 
4 SULTAN CAN İST YAVUZ
1. MASTERLER  KATEGORİSİ 41 - 50 YAŞ ARASI Erkekler
1 İDRİS YAVUZ YAVUZHAN SPR
2 TEYFİK ÇELİK İST YAVUZ SPR
3 D.ALİ BALMUK B.EVLER SLN
4 Ş.TURAN DENİZÖZ FERDİ
2. MASTERLER  KATEGORİSİ 51 - 60 YAŞ ARASI
1 MUSTAFA AYIK FERDİ 
2 METİN AY FERDİ
3 İSMAİL SELAMİ KAPÇI İST GENÇLİK SPOR
İKİLİ PAİR 1 GURUP 14-35 YAŞ ARASI
1 MERYEM YAVUZ A.ŞAHAN KEMERTAŞ YAVUZ HAN
2 NEZAHAT İSLAM-BAŞAR BAŞUSTA YAVUZ HAN
3 OSMAN ŞENEL-TUĞÇE ÖZER YAVUZ HAN
4 MURAT SARIKUŞ-RÜYA KAYA KAĞITHANE HALK EĞİTİM
TAKIM 36 YAŞ VE ÜZERİ
1  METİN AY MUSTAFA AYIK İ.SELAMİ KAPÇI FERDİ
TAKIM 14-35 YAŞ ARASI 
1 MERYEM YAVUZ - NEZAHAT İSLAM - Ö.ESİN HAKİKATLI YAVUZHAN
2 TUĞBA ÖZER-TUĞÇE ÖZER-BETÜL ŞAHİN YAVUZHAN
3 V.GÖZDE GÜMÜŞBAŞ - PINAR SATAR - SEMANUR YILDIRIM BAĞ.OLİMPİK
4 V.GÖZDE GÜMÜŞBAŞ - PINAR SATAR - SEMANUR YILDIRIM İBB
PAİR 10-13 YAŞ GURUBU
1 ASLI ÇİFTÇİ - AHMET ÇİFTÇİ YAVUZHAN
2 BELMA KARA BÜNYAMİN YAVUZ BAĞCILAR OLİMPİK
3 M.ALPEREN KOÇ - NAZLICAN ŞENCAN YILDIZLAR
4 DİLARA KARA FURKAN KAĞAN BAĞCILAR OLİMPİK
TAKIM 10-13 YAŞ GURUBU
1 AHMET ÇİFTCİ -DOĞUKAN OLGUN -BATUHAN CİFTCİ YAVUZHAN SK
2 BURAK ÇELİK- FURKAN KAPAN- NAİL TOMURCUKGİL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 AHMET FURKAN ÜSTELCİ-MUHAMMET ENES ŞAHİN-BERAT SEFA TURUNÇ ATİK ALİ SL
 
TAKIM 14-35 YAŞ ARASI 
1 OSMAN ŞENEL-CEM UÇAK-ATAKAN KEMERTAŞ YAVUZHAN SPOR KULÜBÜ
2 MURAT ÖZİÇ-BAŞAR BAŞUSTA-OSMAN KARADAĞ YAVUZHAN SPOR KULÜBÜ
3 CAN UÇAK-MAHİR GÜMÜŞ-MERT ÖZTAŞ YAVUZHAN SPOR KULÜBÜ
4 ONUR ATABEY-BURAK ATABEY-İSA USTA BAĞCILAR OLİMPİK S.K
   
TAKIM 10-13 YAŞ GURUBU
1 FEYZA ULUOCAK- DİLARA KARA -BELMA KARA BAĞ OLİMPİK
2 DAMLA ÜNAL -GİZEM ÖRDEK- ŞEVVAL GÜL İST YAVUZ 
3 ALEYNA GÜLERYÜZ -İLAYDA GÜLERYÜZ -DİLAN KİSE BAĞ OLİMPİK
4 SİNEM ÜSTELCİ- BÜŞRA GEYİK- BETÜL ÇİÇEK ATİKALİ
   
3. MASTERLER  KATEGORİSİ 61  YAŞ VE ÜZERİ
1 CEVDET TAŞDOKEN BAHÇELİEVLER
İKİLİ PAİR 2 GURUP 36 YAŞ
1 SULTAN CAN- TEVFİK ÇELİK İST YAVUZ



23:47:00
2012-03-14
Bu haber  3204  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle