İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


POOMSE 2012 TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Türkiye Taekwondo Federasyonu nun2012 Yılı Falieyer Programı nda yer alan Poomse Taekwondo Şampiyonası 8-11 Kasım 2012 tarihleri arasında Amasya da yapıldı.

Amasya Hamit Kaplan Spor Salonu ndaki müsabakalara 30 ilden 400 e yakın sporcu katılıyor. Şampiyonanın ilk günü açılış seremonisi de yapıldı.


Seremoniye, Amasya Valisi Abdül Celil Öz, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehemt Haluk Yıldızdan, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar, Amasya Taekwondo İl Temsilcisi Numan Fırat ve FİMAR Ocaklar Grubu Genel Müdürü Fatih Yaraş katıldı.










Poomse (Poomsae) Taekwondo Şampiyonası

8 - 11 Kasım 2012 | Amasya



















































































Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1. Ahmet Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
2. Cem Kortan Uyar - Ankara İkizler Tkd SK
3. Muhammed Emir Yılmaz - Ankara İkizler Tkd SK
3. Z. Berkay Emiral - Amasya Tekhan SK
1. Büşra Özden - Adana Doğdu SK
2. Şevval Yarar - Kocaeli Körfez Uzakdoğu SK
3. Şevval Gül - İstanbul Ferdi
3. İlayda Aktay - İzmir Konak Bld. SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1. O. Mustafa Örnek - Amasya Tekhan SK
2. Kadir Sarıkaya - Ankara Çınar GSK
3. Rahmi Çelik - İzmir Konak Bld. SK
3. Denizhan Gezgin - Aydın Güler Tkd SK
1. İrem Erdoğan - Adana Doğdu SK
2. Elif Dösüçukur - G. Antep GSK
3. Aslı Çiftçi - İstanbul Yavuzhan SK
3. Eda Derya Çekmece - Kastamonu İğgir Lisesi SK
Genç Erkek Genç Bayan
1. Kürşad Oğuzhan Avcı - Adana Akdeniz SK
2. Atakan Şaan Kemertaş - İstanbul Yavuzhan SK
3. Ege Gezgin - Aydın Güler Taekwondo SK
3. Cem Uçak - İstanbul Yavuzhan SK
1. Zerrin Aydoğar - İzmir TED SK
2. Kübra Dağlı - İstanbul Atikali GSK
3. Sevilay Karakılçık - Adana Doğdu SK
3. Emine Akış - Adana Doğdu SK
Büyük Erkek ( 18-29 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-29 Yaş )
1. Ali Kemal Ustabaş - Sinop Kuzey Yıldızı SK
2. Adil Tekin - Anakra Büyükşegir Bld. SK
3. Habib Okçu - Ankara Çınar GSK
3. Hakan Ahi - Ankara İkizler Tkd SK
1. Elif Aybüke Yılmaz - Ankara Büyükşehir BLd. SK
2. Elif Soytürk - Ankara ASKİ SK
3. Serim Olgun Kahveci - Ankara ASKİ SK
3. Berivan Bozdağ - Adana Doğdu SK
Büyük Erkek ( 30-39 Yaş ) Büyük Bayan ( 30-39 Yaş )
1. Mevlüt Pekcan - Ankara İlbank Gençlik SK
2. Hayri Temel Alper - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Namık Konanç - İzmir Hava Kuvvetleri Gücü SK
3. Alper Sadıkoğlu - İzmir Konak Bld. SK
1. Meryem Yavuz - İstanbul Yavuzhan SK
2. Nezahat İslam - İstanbul Yavuzhan SK
3. Serap Pekcan - Ankara İlbank Gençlik SK
3. Özlem Esin Hakikatlı - İstanbul Yavuzhan SK
Büyük Erkek ( 40-49 Yaş ) Büyük Bayan ( 40-49 Yaş )
1. Mustafa Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
2. Kemal Yılmaz - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Zeynel Çelik - İzmir Çiğli Bld. SK
3. İdris Yavuz - İstanbul Yavuzhan SK
1. Gamze Sarı - İstanbul Ferdi
2. Sultan Can - İstanbul Yavuz SK
3. Ziyade Güler - Ankara İkizler 2 SK
3. Meral Çallı - Ankara İkizler 2 SK
Büyük Erkek ( 50-59 Yaş ) Büyük Bayan ( 50-59 Yaş )
1.
2.
3.
3.
1. Sevgican Yalçın - Ordu İl Özel İdare SK
2. Ferah Uslu - Malatya Menekşe SK
Büyük Erkek ( 60+ Yaş ) Büyük Bayan ( 60+ Yaş )
1. G. Ziya Yalçınkaya - İstanbul Üsküdar Tkd SK
2. Hanbey Sezen - Ankara Ferdi
3. Aşkın Kahveci - Kocaeli Körfez Uzakdoğu İht. SK
3. Enver Nazlı - Kayseri Arif Molu GSK
Minik Yıldız Erkek Takım Minik Yıldız Bayan Takım
1.
2.
3.
3.
1. Kastamonu
Sema Kabataş - İğdir Lisesi SK
Eda Derya Çekmece - İğdir Lisesi SK
Kübra Nur Çekmece - İğdir Lisesi SK
2. Adana
Büşra Özden - Doğdu SK
İrem Erdoğan - Doğdu SK
Berfin Doğdu - Gençlik SK
3. Ankara
Ayşe Okçu - Çınar GSK
Rümeyda Nur Atalay - Ferdi
Kamer İlayda Çakıcı - Ferdi
3. Ankara
Buket Şahin - Çınar GSK
Buket Yüksel - Çınar GSK
Sıla Bağcı - Çınar GSK
Minik Yıldız İkili Takım İkili Takım ( 14-29 Yaş )
1.
2.
3.
3.
1.
2.
3.
3.
Erkek Takım ( 14-29 yaş ) İkili Takım ( 30+ Yaş )
1. Ankara
Hakan Ahi - İkizler Tkd SK
Adil Tekin - Büyükşehir Bld. SK
Habib Okçu - Çınar GSK
2. İstanbul
Osman Şenel - Yavuzhan SK
Atakan Şaan Kemertaş - Yavuzhan SK
Cem Uçak - Yavuzhan SK
3. İstanbul
Murat Sarıkuş - Kağıthane Hlk Eğt. SK
Uğur Vardar - Sarıyer Bld. SK
Can Uçak - Yavuzhan SK
3. Aydın
Denizhan Gezgin - Güler Tkd SK
Ege Gezgin - Güler Tkd SK
Mehmet Uludağ - Güler Tkd SK
1.
2.
3.
3.
Erkek Takım ( 30+ Yaş) Bayan Takım ( 14-29 Yaş )
1. Ankara
Mustafa Yılmaz - Büyükşehir Bld SK
Kemal Yılmaz - Büyükşehir Bld SK
Hayri Temel Alper - Büyükşehir Bld SK
2. İzmir
Volkan Yalçınkaya - Konak Bld SK
Alper Sadıkoğlu - Konak Bld SK
Namık Konanç - Hava Kuvvetleri Gücü SK
3. Ankara
Mehmet Örkan - Çınar GSK
Mevlüt Pekcan - İlbank GSK
Nihat Aydezer - Çınar GSK
3. İstanbul
Serkan Bülbül - G.O.P. Bld. GSK
Erkan Bülbül - G.O.P. Bld. GSK
Ramis Yıldırım - G.O.P. Bld. GSK
1. Ankara
Elif Soytürk - ASKİ SK
Elif Aybüke Yılmaz - Büyükşehir Bld. SK
Serim Olgun Kahveci - ASKİ SK
2. Ankara
Fatma Törehan - Çınar GSK
Bengü Alkan - Maliye Milli Piyango SK
Kübra Aslan - Çınar GSK
3. Adana
Sevilay Karakılçık - Doğdu SK
Berivan Bozdağ - Doğdu SK
Emine Akış - Doğdu SK
3. İzmir
Aslıhan Şal - İzmir TED SK
Zerrin Aydoğar - İzmir TED SK
Hande İpek Yamanel - İzmir TED SK
Bayan Takım ( 30+ Yaş)
1.
2.
3.
3.




06:13:00
2012-11-10
Bu haber  2742  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle