İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


POOMSE AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇMESİ
Türkiye Taekwondo Federasyonu Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.



Türkiye Taekwondo Federasyonu Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası Seçmesi ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Aşağıda isimleri belirtilen sporcular 14 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan "Avrupa Poomse Şampiyonası Seçmesi" için 13 Nisan  2013 Cumartesi günü Ankara Angora Otel de toplanacaklardır.

Seçmeyi kazananlar 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren kampa gireceklerdir.

NOT:Seçme, İsmet Iraz Spor Salonu nda 14 Nisan Pazar günü 09:00 da başlayacağından listede ismi olan tüm sporcuların hazır bulunmaları gerekmektedir.

Önemle duyurulur.






1.AYŞE OKÇU - ANKARA
2.KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL
3.ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA
4.MERYEM YAVUZ - İSTANBUL
5.NESİME ALTUN - İZMİR
6.NEVİN BAŞ - MUĞLA
7.SEVGİ CAN YALÇIN - ORDU
8.MUHAMMED EMİN YILMAZ - ANKARA
9.ATAKAN  ŞAAN KEMERTAŞ - İSTANBUL
10.KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI - SİNOP
11.MEVLÜT PEKCAN - ANKARA
12.MUSTAFA YILMAZ - ANKARA
13.SELAHATTİN ŞAHİN - KARAMAN
14.GALİP ZİYA YALÇINKAYA - İSTANBUL
15.BUSE YAVUZ - ANKARA
16.BETÜL ŞAHİN - İSTANBUL
17.ADİL TEKİN - ANKARA
18.CEM UÇAK - İSTANBUL
19.CAN UÇAK - İSTANBUL
20.GAYE NUR SERT - ADANA
21.SEVİLAY KARAKILÇIK - ADANA
22.GİZEM ŞAHBAZ - ADANA
23.ELİF SOYTÜRK - ANKARA
24.SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA
25.BENGÜ ALKAN - ANKARA
26.ALİ KEMAL USTABAŞ - SİNOP

27.RASİM ÖZALP - SİNOP
28.KEMAL YILMAZ - ANKARA
29.YASİN ÇEKEN - AMASYA
30.ÇAĞRI KAYA - AMASYA
31.FURKAN ÇOLAK - AMASYA
32.NEZAHAT İSLAM - İSTANBUL
33.ÜMMÜ ÖZCAN - İSTANBUL
34.BÜŞRA ÖZDEN - ADANA
35.İREM ERDOĞAN - ADANA
36.BERFİN DOĞDU - ADANA
37.SERAP PEKCAN - ANKARA
38.BUKET ŞAHİN - ANKARA
39.ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP
40.FATMA TÖREHAN - ANKARA
41.ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR
42.SERDAR CAN - İSTANBUL
43.UĞUR VARDAR - İSTANBUL
44.GAMZE SARI - İSTANBUL
45.İDRİS YAVUZ - İSTANBUL
46.OSMAN  ŞENEL - İSTANBUL
47.EMİNE AKIŞ - ADANA
48.BÜŞRA GÜL TOPÇU - ADANA
49.İSMİHAN TURGUT - ADANA
50.GÖKHAN DEMİR - ANKARA
51.HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR
52.KÜBRA ARSLAN - ANKARA




06:44:00
2013-04-05
Bu haber  1837  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle