İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TAEKWONDO AİLESİ İFTARDA BULUŞTU
İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Malatya ve Trabzon da düzenlenen bölgesel iftar yemekleri coşkulu bir şekilde geçti.
Küskünlüklerin, kırgınlıkların, kızgınlıkların unutulduğu sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin bütünlüğün dayanışmanın yardımlaşmanın hakim olduğu manevi iklimini yaşadığımız rahmet, bereket ve mağfiret ayı mübarek Ramazan ayında Taekwondo ailesi iftar yemeklerinde biraraya gelip birlik, beraberlik ve dayanışma göstererek Ramazan-ı Şerif in manevi hazzını yaşıyor.

        İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Malatya ve Trabzon da düzenlenen bölgesel iftar yemekleri coşkulu bir şekilde geçti. İftarlarda Antrenör,  İl temsilci, Hakem ve idareci arkadaşlar stresten uzak birbirleri ile hasret giderip sohbet ettiler ilahiler okundu.


        Bu arada iftarlara katılan Federasyon Başkanımız Dr. Metin Şahin yaptığı sohbet konuşmalarında Türk Taekwondosunun Dünyanın en başarılı branşlarının başında geldiğini Dünyanın yükselen değeri olduğunu bunda da Taekwondoya emek veren tüm kulüplerimizin antrenörlerimizin. Hakemlerimizin ve idarecilerimizin emeğinin olduğunu söyleyerek emek veren çaba gösteren herkese teşekkür etti. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde çalışarak en büyük hedeflerinin olimpiyatlarda altın madalya alıp Türk Bayrağını göndere çektirip İstiklal Marşımızı söyletmek olduğunu söyledi. Başkanımız ayrıca Ramazan ayının muhtaçlara düşkünlere yardım etmenin öneminden bahisle Türk Milletinin Somali ye başlattığı yardım kampanyasına Taekwondo camiasının da duyarlılık göstererek katılmasını rica etti.


         DAHA NİCE RAMAZAN AYLARINDA SAĞLIKLI MUTLU VE BAŞARILI ŞEKİLDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE...


21:24:00
2011-08-17
Bu haber  1809  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle