İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


HALK EĞİTİM KUŞAK SINAVINI GERÇEKLEŞTİRDİ.
Tepebaşı Halk Eğitim merkezi Taekwonodocuları Yeni Kuşaklarını Taktılar

Taewondo antrenörü İsmail Torunlar tarafından Eskişehir Emre Bolat İ.Ö.O. da eğitim gören 21 sporcu kuşak alabilmek için ter döktüler.


Kuşak imtihanını Taekwondo antrenörleri İbrahim Ayvaz, Dilek Karakuyulu, Gürhan Öztürk, Güven Tanyeri, Yıldırım Yılmaz, Yavuz Arslan tarafından oluşan sınav komisyonu yaptı.


Kuşak sınavına veliler de çok ilgi gösterdiler. Çocuklarının bu sporla uğraşmalarından dolayı memnun olduklarını belirttiler.


 


Taewondon antrenörü İsmail Torunlar Kuşak sınavından sonra yapmış olduğu konuşmada


 


“ 3 aylık bir çalışma sonunda sporcularımıza Taekowndonun temel tekniklerini öğrettik ve bu gün ilk sınavımızı başarı ile gerçekleştirmenin mutluluğunu birlikte yaşadık. Bundan sonra sporcularımızı çeşitli turnuvalarda deneyerek ilimizde yeni şampiyonlar çıkmasını sağlayacağız sporcularımızı kutlarken bize bu yolda destek veren Okul müdürümüz Kenan Demirel’e Tepebaşı Halkeğitim müdürü Ceylan Yavuz’ a  Antrenör arkadaşlarıma kulüp başkanlarım Yücel Koçak ve Bekir Topçuya, sporcu velilerime destek olan herkese  teşekkür ediyorum “dedi.


hem082_takim


 


 


hem085_full


 


 


hem047


 


 


hem023


 


 
21:56:00
2011-09-26
Bu haber  2533  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle