İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MUDANYA MÜTAREKESİ SPOR OYUNLARI YAPILDI.
5. Geleneksel Mudanya Mütarekesi Spor Oyunları kapsamında düzenlenen Taekwondo Turnuvası 15 Kulüpten 216 sporcunun katılımı ile 08-09 Ekim 2011 tarihlerinde Mudanya Spor salonunda gerçekleştirildi.

MUDANYA MÜTAREKESİ 5. GELENEKSEL SPOR OYUNLARI


TAEKWONDO ŞAMPİYONASI


                                          08-09 Ekim 2011 Mudanya Spor Salonu                 


 


5. Geleneksel Mudanya Mütarekesi Spor Oyunları kapsamında düzenlenen Taekwondo Turnuvası 15 Kulüpten 216 sporcunun katılımı ile 08-09 Ekim 2011 tarihlerinde Mudanya Spor salonunda gerçekleştirildi.


            8 Ekim Cumartesi günü sporcuların tartısı ile başlayan yarışmanın açılış seramonisi ; İl Tertip Komitesi ve Organizasyon sorumlusu Hasan Torun’un sunumu ile  saat 13.00 te, İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Süleyman Şahin, İlçe Müdürü Engin Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Sagun, Belediye Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik, Taekwondo Federasyonu Gözetmeni ve Bursanın’da ilk Taekwondo Antrenörü olan Akın Alim, İl Temsilcisi Turgay Aydın, Sporcular, Veliler ve Hakemlerin katılımı ile yapıldı.



 


             Açılış Töreninde ilk sözü alan İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın yaptığı konuşmada, Bursa Taekwondo camiası olarak böyle Tarihi bir yerde ve önemli bir isim taşıyan turnuvanın içinde ve  destek olmaktan onur duyduklarını ifade etti . Daha sonra İl Temsilcisi Turgay Aydın ın davetlisi olarak İngiltereden Turnuvayı izlemek üzere gelen, Bursa nın ve kendisinde çok büyük emekleri olan Hocası  Milli Antrenör Akın Alim i kürsüye davet etmesi ile duygusal dakikalar yaşanmasına sebeb oldu. İl Temsilcisi Aydın son olarak tüm katılımcılara ve takımlara başarılar diledi.


 



             Bursa ya yeni atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Süleyman Şahin ise, Ayağının tozu ile katıldığı Mudanya Mütarekesi Taekwondo turnuvasının açılış konuşmasında, Bursa da sporun başarı çizgisini daha yukarı taşımak için çalışacaklarını söyleyerek katılan tüm takım ve sporculara başarılar diledi. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya için önemli olan Mütareke kutlamaları kapsamında yapılan Taekwondo turnuvasının başarılı geçmesi dilekleri ile emeği geçenlere teşekkür etti. Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk yaptığı konuşmada, İlçemiz, ülkemiz ve Dünya tarihi açısından önem taşıyan Mudanya Mütarekesi kutlamaları kapsamında yapılan bu yarışmada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum diyerek, geleceğin Dünya Şampiyonlarının bu salondan çıkacağına olan inancımla katılan tüm Sporcu, Antrenör ve takımlara başarılar diliyorum dedi.



            Oldukça çekişmeli geçen müsabakalarda sporcular kürsüye çıkmak için büyük çaba harcarken, velilerin de heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. İkinci günün sonunda saat 18.30 da yapılan madalya töreninde başarılı sporcular madalyalarını sevinçle boyunlarına takarken, madalya kazanamayan sporcular da ise buruk bir hüzün vardı.


            Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından, Mudanya Kaymakamlığı ve Mudanya Belediye Başkanlığının katkıları ile gerçekleştirilen Yarışmalarda alınan madalya rengi ve sayısına göre belirlenen genel klasmanda Birinci olan Yıldırım Belediyesi Spor Kulübü kupasını, İlçe Kaymakamı Adem Öztürk’ün elinden alırken, ikinci olan Sağlıkgücü Spor Kulübü ise Kupasını, Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ten aldı. Üçüncü olan M.K.Paşa Belediye Spor Kulübü kupasını, AKP ilçe  Başkanı Kadir Kahraman’dan, dördüncü olan Osmangazi Belediye Spor Kulübü ise kupasını Bursa’nın ve İl Temsilcisi Turgay Aydın’ında Hocası olan Akın Alim’den aldı.


            Ödül töreninden sonra sporcularla toplu resim çektirerek, başarı dileklerinde bulunan protokol üyelerine, tüm sporcular saygı selamı vererek teşekkür etti.



 




21:00:00
2011-10-13
Bu haber  2672  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle