İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KUKKİWON DAN MUHTEŞEM ŞOV
Kukkiwon Demonstration Team ( Kukkiwon Gösteri Takımı ) 15 Ekim 2011 günü İsmet Iraz Spor Salonu nda bir gösteri gerçekleştirdi.

13 Ekim 2011 tarihinde Kore Hükümetine bağlı olarak açılacak olan Kore Kültür Merkezi nin açılış töreni anısına 13 Ekim – 22 Ekim 2011 tarihleri arasında Ankara da, Geleneksel Müzik, Dans, Tiyatro, Edebiyat Sempozyumu, Taekwondo Gösterisi, ünlü Koreli fotoğrafçıların resim sergisi gibi Kore Kültürünün çeşitli yönlerini gösteren "Kore Kültür Haftası" etkinlikleri çerçevesinde bir gösteri sunan Kukkiwon Taekwondo Gösteri Takımıbüyük ilgi ile karşılandı.

İsmet Iraz Taekwondo Salonu nu dolduran taekwondo severler muhteşem bir gösteri izlediler. Gösteri başlamadan önce Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Dr. Metin Şahin Kore Büyükelçisi ile Kukkiwon Gösteri Takımı nın Başkanına birer plaket sunarken, Kukkiwon Gösteri Takımı nın Başkanı, Başkan Metin Şahin e bir teşekkür sertifikası verdi.

Gösteriyi aşağıda izleyebilirsiniz; ( Toplam süre : 41 dakika 18 saniye )
Videoda bir sorunla karşılaşmanız halinde; videoyu YouTube üzerinden izlemek için tıklayınız. 


06:01:00
2011-10-16
Bu haber  2943  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle