İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


VAN’DA TAEKWONDO KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR.
Milli Takım Antrenörlerimizden Ömer KIZILASLAN Hocamız deprem dolayısı ile büyük sıkıntılar çeken Van ilimizde Taekwondo yu tekrar ayağa kaldırmaya yönelik çalışmalarına tüm hızı ile başladı.
İlimizde meydana gelen depremden dolayı ara verilen Taekwondo çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor.​23 Ekim 2011 tarihinde Van’da meydana gelen üzücü deprem felaketinden dolayı ara verilen sportif faaliyetlerden bir tanesi olan Taekwondo çalışmaları 75. Yıl Çadır Kentte İl Müdürlüğü tarafından kurulan Taekwondo çadırında yeniden start aldı.
​İl Müdürlüğü Taekwondo Antrenörü Ömer Kızılarslan tarafından çocuk ve gençlerimize yönelik başlatılan çalışmalara yoğun bir ilgi olduğu gözlendi. Kızılarslan ilgiden dolayı memnun olduğunu ve çadır kentte kalan çocuk ve gençlerimize yönelik başlatılan Taekwondo branşını sevdirmek ve yaşatmak olduğunu söyledi.
​Çalışmaları takip eden İl Müdürü Aslan Sinir Van’da en fazla lisanslı sporcunun Taekwondo branşında olduğunu ve İlimizden birçok Türkiye ve Avrupa şampiyonu sporcunun yetiştiğini, buradaki amaçlarının depremden dolayı ara verilen Taekwondo sporunu yeniden canlandırmak ve elit sporcuların yetişmesi için ellerinden geleni yapmak olduğunu dile getirdi.


          Milli Takım Antrenörlerimizden Ömer KIZILASLAN; Hocamız geçmiş yıllarda Milli Takımlara Sporcu verdim,bir çok Türkiye Şampiyonu Sporcular yetiştirdim,şimdi Sayın İl Müdürümüz Aslan SİNİR beyin çok büyük destek ve katkıları ile deprem dolayısı ile kısa bir süre ara vermek zorunda kaldığımız Taekwondomuzu çok Van da çok daha ilerilere götürerek Milli Takımlarımıza Sporcular kazandıracağımıza inancımız tamdır dedi.

18:53:00
2012-01-28
Bu haber  7730  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 polat Ağlayanefsane  2013-03-27
  Tekvando
 merhaba polat ben 25 yaşındayım tekvandoya katılmak isterim yaş dan dolayı sakıncası varmı : TŞK
 polat Ağlayanefsane  2013-03-27
  Tekvando
 merhaba polat ben 25 yaşındayım tekvandoya katılmak isterim yaş dan dolayı sakıncası varmı : TŞK
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle