İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KISA VE ÖZ.
Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Taekwondo Camiasının bilmesi gerekli olan bir konuyu kısa ve öz bir şekilde sitemizde paylaşmıştır.

                04,08 Nisan 2012 Tarihlerinde Mısır da yapılan Gençler Dünya Şampiyonasında 48 Kg. da Dünya Şampiyonluğunu İran lı Sporcu Abolfazl Yaghoubi Jouybari kazanmıştır.


                 03,04 Mart 2012 Tarihlerinde Almanya da yapılan Hamburg Open de yukarıda ismi yazılı olan Dünya Şampiyonu İran lı Sporcuyu ikinci turda Oğlum Mert ERDOĞAN yenmiştir.


                  Yorum Kamuoyunundur.......


                                                                              Erdal ERDOĞAN
00:20:00
2012-04-10
Bu haber  2283  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Murat ALAN  2012-04-13
  Üzüntünüzü Paylaşıyoruz...
 Erdoğan Hocam; sonucun böyle olması sizin sesinizi duyurmak için vermiş olduğunuz mücadelenin ne kadar haklı olduğunu gösteriyor. Adalet beklediniz, ızdırap içinde haykırdınız, sesinizi duyanlar geri adım atamadılar, ama şunu bilin ki; siz kazandınız ve onlar kaybettiler...
En başta taekwondo camiasının güvenini kaybettiler. Güzellikleri ve doğruları her zaman alkışlayacağız ancak adaletsizliğin yanında asla olmayacağız. İnsan üzerine düşeni yapmakla mükelleftir, neticeye müdahil olamaz.Siz de üzerinize düşeni yaptınız ve bundan sonra da öyle yapacağınızı ve umudunuzu yitirmeyeceğinizi biliyorum. Allah yolunuzu açık eylesin.
 tolgay sarı  2012-04-10
  canınız sagolsun
 HOCAM SİZİ TANIMAM AMA ACINIZI ÜZÜNTÜNÜZÜ VE FERYADINIZI EN BAŞTAN BİLİYOR VE TAKİP EDİYORUM...ADINIZA VE GÖNLÜMÜZÜN DÜNYA ŞAMPİYONU OĞLUNUZA SAGLIK SIHHAT DİLEMEKTEN BAŞKA BİŞEY ELİMDEN GELMİYOR.EN BAŞTAN BERİ FERYADINIZDA NE KADAR TARAFSIZ NE KADAR HASSAS OLDUĞUNUZ VE KADAR HAKLI OLDUĞUNUZU MISIRDA YAPILAN ŞAMPİYONA BELGELEDİ VE KOSKOCA Bİ TOKAT OLARAK İNMESİ GEREKEN YÜZE İNDİ...TABİ GERÇEKTEN YÜZLERİ VARSA...SİZDEN RİCAM OĞLUNUZ YILMASIN DAHA DİK DAHA ÇALIŞKAN OLSUN...ÇÜNKİ ONDAN ÇOK ŞEY BEKLİYORUZ...YENMİŞ KUL HAKKIYLA İLGİLİ ONLARI ALLAH HAVAL EDİN SAYGILAR SUNARIM...TOLGAY SARI ESKİ ANKARALI SPORCU.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle