İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ESKİŞEHİR DE TAEKWONDOCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir de düzenlenen Yıldızlar Taekwondo il birinciliğinde dereceye giren sporcular Kulüp Başkanları Cüneyt Bekir Topçu tarafında ödüllendirildiler.

Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir de düzenlenen Yıldızlar Taekwondo il birinciliğinde dereceye giren sporcular Kulüp Başkanları Cüneyt Bekir Topçu tarafında ödüllendirildiler. Eskişehir’in başarılı iş adamlarından olan Cüneyt Bekir Topçu sporcuları antrenman salonunda ziyaret ederek sohbet etti.Taekwondo antrenörleri Halit Yavuz ve Gürhan Öztürk’ten çalışmalar hakkında bilgi alarak sporculara hediyelerini verdi.

Başkan yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan müsabakalarda yıldız sporcularımızın almış oldukları başarılarının Bundan sonraki şampiyonalarında da devam etmesini diliyorum. Haftanın 4 günü düzenli antrenman yapan sporcularımızın okullarındaki başarıları da çok iyi. Gelecekte milli takıma buralardan daha çok sporcu vereceğimize inanıyorum. Antrenörlerimizi ve sporcularımızı kutluyorum. Kendilerine her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
06:10:00
2012-05-27
Bu haber  2018  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle