İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


AHMET DİLEK TAEKWONDO FEDERASYON BAŞKANI OLDU.
Basnak - Sırp ve Hırvatların da destegini alarak, spor tarihinin Türkiye dışında seçilen ilk Türk Federasyon Başkani olmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktayim.
Selam ve saygilarimla.Cok kıymetli taekwondo camiası. 30.06.2012. tarihinde yapılan Bosna Hersek Taekwondo başkanlık seçiminde üyelerin büyük çoğunlugunun destegini alarak üç millettende yani Basnak - Sırp ve Hırvatların da destegini alarak, spor tarihinin Türkiye dışında seçilen ilk Türk  Federasyon Başkani olmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktayim. Bundan sonrasi icin bir cok alanda ciddi calışmalarımız olmalı, gerek vizyon acısından, gerekse strateji acısından bir çok konu ile ugraşmaliyiz. Ozellikle Turkiye camiasindan tüm konularda çok ciddi destekler beklemekteyiz. 


ajla_reizbegovic_2


 


 


 
Selam ve saygilarimla

Cok kiymetli taekwondo camiası;


30.06.2012. tarihinde yapılan Bosna Hersek Taekwondo başkanlik seçiminde üyelerin büyük çoğunlugunun destegini alarak 3 millettende yani basnak- sirp ve hirvatlarin da destegini alarak, spor tarihinin Turkiye disinda ilk secilen Turk  federasyon baskani olmaktan buyuk gurur ve mutluluk duymaktayim.  Cok zor sartlar altinda yillardir surdurdugumuz calismlarimiz  spor alanin da meyvelerini verirken bir yandanda yonetim anlaminda meyvelerini versin diye yola cikmistik ve bunu basarili bir sekilde sonuclandirmaktan  derin mutluluk duymaktayiz. Gercekten bir yabanci olarak ülke dışında hangi alan olursa olsun basarı almak cok zor, heleki bu yonetim ile ilgili oldugunda, birde gecmiste savasın yasandığı bir ülkede insanların duygularinin sıcak oldugunuda göz önunde bulundurursak, bu durum dahada iyi anlaşılacaktır.Bundan sonrasi icin bir cok alanda ciddi calışmalarımız olmalı, gerek vizyon acısından, gerekse strateji acısından bir çok konu ile ugraşmaliyiz. Ozellikle Turkiye camiasindan tum konularda cok ciddi destekler beklemekteyiz, tarihten gelen bagla biz balkanlara bagli, balkanlarin ilerlemesi  bizim ülkemizinde bu ilerlemede katkısının olmasi gelecek acısından çok önem taşımaktadır. Tekrara ediyorum tüm konularda desteklerinizi beklemekteyiz, aşagida bana ulasabileceginiz bağlantılar mevcuttur.

Selam ve saygılarımla


Ahmet Dilek (Bosna Hersek Taekwondo Federasyon Başkanı)
- ahmetbosna@yahoo.com Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
- https://www.facebook.com/ahmet.dilek.1612?ref=tn_tnmn


 


 


altinzambaklar_2
23:29:00
2012-07-03
Bu haber  1934  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle