İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TAEKWONDO CAMİASI ESKİŞEHİR DE İFTARDA BULUŞTU.
Öncü Spor, Önder Spor, Kamer Spor ve Bozüyük Halkeğitim spor kulüplerinin Birlikte Eskişehir’de düzenlediği İftar yemeğinde Taekwondo antrenörleri ve hakemleri bir araya gelerek eski günleri yad ettiler. Taekwondo nun meselelerini tartıştılar.
Öncü Spor, Önder Spor, Kamer Spor ve Bozüyük Halkeğitim spor kulüplerinin Birlikte Eskişehir’de düzenlediği İftar yemeğinde Taekwondo antrenörleri ve hakemleri bir araya gelerek eski günleri yad ettiler.  Taekwondo nun meselelerini tartıştılar.

Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Bursa,  illerinden gelen 35 Hakem ve antrenörün katıldığı yemekte ev sahipliğini Öncü spor kulüp başkanı Yücel İhsan Koçak yaptı.


Koçak yaptığı açılış konuşmasında “Böyle güzel bir gecede  Avrupa Dünya ve olimpiyat şampiyonalarında ülkemizi temsil etmiş , birçok madalyalar getirmiş ülkemize hizmet etmiş olan sevgili Ekrem Boyalı, Bekir Aydın, Gonca  Güler Alaçamlı, Kadir Yağız ve aynı zamanda eski Türkiye Taekwondo federasyonu başkanı Cengiz Yağız’a   Milli takımda yıllarca görev yapmış Başarılı hocalarımızdan Halil Öziş  ve Haydar Berkalp’e ve memleketimize daha çok büyük hizmetler yapacak olan hocalarımı burada birlikte görmekten ve ağırlamaktan onur duyuyorum” dedi. 


Gecenin geç saatlerine kadar Taekwondo ile ilgili güzel anılar tekrar yaşatıldı.


Yenen iftar yemeğinden sonra Eski federasyon başkanı Cengiz yağız federasyon yönetiminin iyi olmadığını belirterek federasyon başkanlığına tekrar aday olacağını belirterek destek istedi. 
05:54:00
2012-07-30
Bu haber  2500  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle