İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TEKVANDOCU ÇOCUKLARDAN KUŞLARA YEM
Erzurum un Oltu İlçesinde tekvando sporu yapan yaşları 8-12 arasında değişen 20 genç, antrenörleri Sıtkı Toksoy ile birlikte kar nedeniyle doğada aç kalan kuşlara yem bıraktı.
Erzurum un Oltu İlçesinde tekvando sporu yapan yaşları 8-12 arasında değişen 20 genç, antrenörleri Sıtkı Toksoy ile birlikte kar nedeniyle doğada aç kalan kuşlara yem bıraktı.

Oltu daki tekvandocu minikler karakış şartlarında doğada yaşam savaşı veren kuşları unutmadı. Evlerinde ekmek, kahvaltıda yedikleri simitleri ve dışarıdan aldıkları yemleri doğada uygun yerlere bırakan tekvandocular, kurak geçen yaz aylarında da yine doğaya su bırakmıştı. Karla kaplı doğaya yiyecek ve yemleri bırakan minik sporcular, organizasyondan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Amaçlarının sporcularına bu duyarlılığı aşılamak olduğunu söyleyen antrenör Sıtkı Toksoy, soğuk ve karla kaplı zeminde doğal yaşamını sürdürmeye çalışan kuşlara da sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Toksoy, "Çevremizdeki yaban hayatının devamını sağlamak için bir nebze katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Soğuk geçen bu günlerde doğadaki kuşlara sahip çıkmak gerekiyor. Bunlarda bizim gibi doğanın ve hayatın bir parçası. Çocuklarımızın bu duyarlılığı kazanmaları çok önemli" diye konuştu.Sosyal sorumluluk duygusu ile hareket edip, dağlarda aç kalan kuşlara yardım eden taekwondo sporcularımız ve antrenorlerine bu anlamlı davranışlarından dolayı taekwondo ailesi adına teşekkür ederim.

Federasyon Başkanı Dr. Metin Şahin20:38:00
2013-02-05
Bu haber  1400  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle