İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ESKİŞEHİR HEDEF BÜYÜTTÜ.
"HEDEF ÖNCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU"

ESKİŞEHİR HEDEF BÜYÜLTTÜ

"HEDEF ÖNCE TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU"

 

Eskişehir Taekwon-Do su hedef büyülttü. Tek hedef "Türkiye Şampiyonluğu"

Eskişehir de faaliyet yapan özellikle Taekwon-Do da almış oldukları başarılarla adlarından söz ettiren kulüpler bir araya geliyor.

Geçtiğimiz gün Sarar Ortaokulunun spor salonunda gerçekleştirilen ortak antrenmanda Sararspor, Kamerspor, Odunpazarı Belediye ve Osmangazispor kulüplerinin sporcuları bir araya gelerek hedef için ilk çalışmayı yaptı.

Amaçlarının Türk gençliğinin önünü açmak olduğunu belirten Taekwon-Do Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Alaaddin Çoban sporculara hitaben yaptığı konuşmasında "Bizim sporculuk yaptığımız dönemlerde böyle sizlerin olduğu gibi ilgilenen yöneticiler olsun diye gözlerinin içine bakan bilinçli antrenörler yoktu. Siz çok şanslısınız ilgilenen insanlar var. O zaman size düşen çok çalışmak ve başarmak. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz, siz de üzerinize düşeni yapın ve Türkiye Şampiyonluğunu Eskişehir e getirin" dedi.

Yaklaşık 2 saat süren antrenman Antrenör Şakir Acet in gözetiminde gerçekleşti. Antrenmanda Avrupa ve Türkiye Şampiyonu Hatice Kübra Yangın ve Ayşegül Korun un yanı sıra Kamerspor Başkanı Abdullah Turhan ve antrenör Ayşenur Danabaş da hazır bulundu.

 

 
17:21:00
2013-03-14
Bu haber  2893  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle