İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TÜM MAÇLARIN SONUÇLARI BELLİ OLDU.
Üç gündür devam etmekte olan müsabakalar sona ererken en başarılı illerde belli oldu.


Elazığ da 3 gün boyunca zorlu mücadelere sahne olan Gap Şampiyonası
sona ererken bu mücadelelerden Malatya bölgesinin başarısı gözlemlendi.


 GAP ŞAMPİYONASINA KATILAN İLLER:


Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır,
Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kilis,
Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şırnak, Şanlıurfa, Tunceli, Van.


ERKEKLER:


(48 Kg.)


1.İbrahim Ethem PAK           ERZİNCAN


2.Sedat KARATAŞ                MALATYA


3.Kütbattin KAPLAN              BATMAN


(51 Kg.)


1.Tuncay AKKUŞ                 ERZURUM


2.Halil
ÖZTÜRK                 
 GAZİANTEP


3.Muhammet Baki GÜMÜŞ    SİİRT


(55 Kg.)


1.Ahmet Kürşat ASLAN          ELAZIĞ


2.Cihat
ATİK                        
DİYARBAKIR


3.Reşat AYKUT                    
 AĞRI


(59 Kg.)


1.Şaban
SARTIK                  
  SİİRT


2.Muhammed ERSİN               DİYARBAKIR


3.Çağrı
ERDİK                       
ERZURUM


(63 Kg.)


1.Ahmet Turan BURAK            MALATYA


2.Okan
ŞİMŞEK                    
 ERZURUM


3.Rıdvan
BEŞTAŞ                  
 SİİRT


B A Y A N L A R :


(49 Kg.)


1.Merve
MERDE                  
    MALATYA


2.Cansel
GÜVEN                      GAZİANTEP


3.Eylem
ATAK                          BATMAN


(52 Kg.)


1.Feyal
ERTÜRK                    
  MALATYA


2.Esvet
BUR                            
DİYARBAKIR


3.Gülten
ÇELİK                        
Ş.URFA


(55 Kg.)


1.Dilan
YÜMLÜ                        
 DİYARBAKIR


2.Betül
MERDE                        
MALATYA


3.Ayşegül ÜZÜMCÜ                   Ş.URFA


(59 Kg.)


1.Tansu
BURAK                       
MALATYA


2.İlknur
YILMAZ                    
   ERZURUM


3.Fidan
ATAŞ                           
IĞDIR


(63 Kg.)


1.Gül Ayşe
BİRİ                        MALATYA


2.Leyla
BAYRAM                     
 VAN


3.Kader
UĞRAŞ                       
DİYARBAKIR


GENEL TOPLAM SONUÇLARI:


1.MALATYA          (75 Puan)


2.DİYARBAKIR     (44 Puan)


3.ERZURUM          (40 Puan)


ERKEKLER PUAN DURUMU:


1.ERZURUM           (27 Puan)


2.SİİRT                 (23 Puan)


3.MALATYA           (23 Puan)


BAYANLAR PUAN DURUMU:


1.MALATYA            (52 Puan)


2.DİYARBAKIR       (24 Puan)


3.VAN                    (23
Puan)




16:44:00
2009-09-28
Bu haber  3601  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle