İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


OKULLAR ARASI GENÇLER SEÇMESİ YAPILDI.
Liseli Gençler Kız Erkek Taekwondo İl birinciliği Müsabakaları 11.03.2010 tarihinde Gençlik Spor İl Müdürlüğü Atatürk Kapalı spor salonunda yapıldı.

Manisa İl Lig heyeti koordinatörlüğünde yapılan müsabakalarda Soma Soma Teknik Endüstri Meslek Lisesi takım şampiyonluğunu elde etti. Kupalarını Okul müdürü sporcuları ile beraber aldılar.


                                                S O N U Ç L A R :


Müsabakalara katılan diğer okullar  takım olarak temsil edilemediklerinden ferdi olarak madalyalarını aldılar.


Müsabakalara katılan diğer okullar  takım olarak temsil edilemediklerinden ferdi olarak madalyalarını aldılar.





















































































































































































































































































GENÇLER  (Bayan-Erkek)


MİLLİ EĞİTİM İL SEÇMELERİ SONUÇLARI


11 MART 2010 MANİSA


Genç  Erkekler

 

Genç Bayanlar

Kg Adı soyadı Derece Kg Adı soyadı Derece
45   1 42   1
  2   2
  3   3
  3   4
 
48 Semih Duran Soma Teknik E.M.Lisesi 1   44   1
  2   2
  3   3
  3   4
 
51 Bilal Kahraman Saruhanlı Almış Şentürk Lisesi 1   46 Nur Aydın Kula Sabahat Anadolu Lisesi 1
Emirhan Yazıcı Akhisar Kayhan Ergün Lisesi 2 Aybüke Gökdeniz Soma Linyit Lisesi 2
  3   3
  3   3
 
55 Mert Doğdu Manisa Polinas Teknik E.M.Lisesi 1   49 Gülay Efe Turgutlu Zübeyde Hn.K.M.Lisesi 1
Emin Akkaya Soma Teknik E.M.Lisesi 2   2
  3   3
  3   3
 
59 Çağatay Türkmen Soma Teknik E.M.Lisesi 1   52 Gamze Çiçek  Turgutlu Zübeyde Hn.K.M.Lisesi 1
  2   2
  3   3
  3   3
 
63 Burak Öztürk Akhisar Kayhan Ergün Lisesi 1   55   1
Haktan Hasödevli Polinas E.M.Lisesi 2   2
Oğuzhan Karslı Kırkağaç H.İsmail Lisesi 3   3
Yılmaz Akça Kırkağaç H.İsmail Lisesi 3   3
 
68   1   59   1
  2   2
  3   3
  3   3
 
73 Alperen Ağır Turgutlu Anadolu Lisesi 1   63 Elif ÇECE Manisa Lisesi 1
Alper Sezgin Soma Teknik E.M.Lisesi 2   2
  3   3
  3   3
 
78 Beytullah Oyar Manisa Lisesi 1   68 Semiha Çolak Soma Anadolu Lisesi 1
N.Mert Köyden Soma Teknik E.M.Lisesi 2   2
  3   3
  3   3
 
78+ Berkay Görgülü Manisa Lisesi 1   68+   1
Mehmet Uysal Kırkağaç H.İsmail Lisesi 2   2
Doğukan Diş 3   3
Batuhan Albayrak 3   3


 







23:50:00
2010-03-13
Bu haber  3236  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle