İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


18 MART İ.Ö.O ŞAMPİYON OLDU.
Milli Eğitim Bakanlığının 2009-2010 yılı Faaliyet Programında yer alan Okullar Arası Türkiye Taekwondo Şampiyonası ön elemeleri 18 mart Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK konuyu şöyle ifade etti;


“Milli Eğitim Bakanlığının 2009-2010 yılı Faaliyet Programında yer alan Okullar Arası Taekwondo Türkiye Şampiyonasında Çanakkale’yi temsil edecek sporcuların seçimi için ön eleme müsabakaları 06 nisan 2010 tarihinde 18 mart kapalı spor salonunda yapıldı. ön elemede Çanakkale 18 Mart İlköğretim Okulundan 51 kg’da Bilge Yekta Dellal,41 kg Asiye Çağla Dellal Özel Gökkuşağı İlköğretim Okulu öğrencilerinden 41 kg.’da Yunus Emre Altunışık 55 kg M.Kemal İlköğretim Okulundan Elif Nur Efsen,Çan Şehit Engin Eker ilköğretim okulundan 44 kg Sevde Düven, Çan Atatürk ilköğretim okulundan +59 kg Eda karakaş Kilolarına birincilikleri elde ederek başarılı olmuşlardır.


Takım sıralamasında ise Çanakkale 18 Mart İlköğretim Okulu 14 puanla iki birincilik alarak il birincisi olmuştur..


Dereceye giren sporcularımız 26-30 Nisan 2010 tarihleri arasında Kayseri’de yapılacak olan Okullar Arası Türkiye Taekwondo Şampiyonasına Çanakkale’yi temsilen katılma hakkın elde ettiler.


Yapılacak olan bu şampiyona sporcularımız açısından son derece önemlidir. Onlara taktik, teknik ve bilgi, beceri açısından önemli katkılar yapacaktır. Deneyimleri artacaktır. Beş gün boyunca ilimizi ve okullarını burada temsil etmenin heyecanını şimdiden yaşamaktadırlar ve azimle çalışmalarını sürdürmektedirler. Günde çift idman yaparak hazırlıklar en üst seviyede gerçekleştirilmektedir.


Bizler de sporcularımıza güvenmekte onlardan güzel başarılar beklemekteyiz. Bizim buradaki amacımız ilimizin ve okullarımızın adını duyurarak sporcularımızı geliştirmek ve onları onore etmektir. Gönül tüm ilgililerin sporcularımıza yakın ilgi göstermeleri ve onlara destek olmalarıdır ki, bu gençlerimiz bizim sporcularımız, onların da öğrencileridir.


Desteklerini esirgemeyen başta Milli Eğitim Müdürümüz Vefa Bardakçı olmak üzere okul yönetimlerine teşekkürlerimizi sunarız.
                                                                 Hasan ALTUNIŞIK


                                                    Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi


                                                  Tel: 0286 213 22 77 / 0542 571 69 10


                                                   e-mail:hasanaltinisik_55@mynet.com
07:19:00
2010-04-07
Bu haber  2746  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle