İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ANKARA LİSELER ŞAMPİYONASI YAPILDI.
Milli Egitim Bakanlıgı Okullar Gençler Ankara İl seçmesi müsabakaları 07-09 Nisan 2010 tarihlerinde İsmet Iraz Spor salonunda yapıldı.
GENÇLER ANKARA İL SEÇMESİ MÜSABAKALARI SONUÇLARI
07 - 09 NİSAN 2010-ANKARA İSMET IRAZ SPOR SALONU




































ERKEKLER BAYANLAR
45 KG ERKEK
1-Can Topcu-Türközü Oguzhan Tek. Mes. Lisesi
2-Birkan Y. Alyurt-Yahya Kemal Beyazıt Lisesi
3-Mete Ustaoglu-Akdere Ticaret Mes. Lisesi
3-Özcan Duran-Baglum Lisesi
42 KG BAYAN
1-Zeynep Şahin-Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Lisesi

2-Kübra Akdogan-Yunus Emre Kız Mes. Lisesi
3-Ebru Dankaz-Özel Ferda Lisesi
3-Nagihan Çopur-Polatlı Duatepe Lisesi
48 KG ERKEK
1-Berkay Akpınar- Celal Yardımcı Lisesi
2-Ö.Faruk Güzel- Ahmet A. Dinçer Lisesi
3-Çagrı Çoşkun- Kalaba Lisesi
3-Eshap Çevik- Sabahattin Zaim Lisesi
44 KG BAYAN
1-Duygucan Demirdelen- Etimesgut Lisesi
2-Şeyma Tuncer- Ahmet Yesevi Lisesi
3-Buse Altınküplü- Etimesgut Lisesi
3-Ayşenur Hanedan- Özel Ankara Anadolu Lisesi
51 KG ERKEK
1-Haşmet Sönmez- Etlik Lisesi
2-Faruk Şen- Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
3-Hüseyin Özdemir- Yenimahalle Endüstri Mes. Lisesi
3-Emre Burak Kaya- Abidinpaşa Lisesi
46 KG BAYAN
1-Nihal Satılmış- Çerkez Cuma Tic. Mes. Lisesi
2-Dilara Körpez- Mustafa Kemal Lisesi
3-İlknur Karakaya- Baglum Lisesi
3-Sümeyya Büşra Ünal- Aydınlıkevler Anadolu Lisesi
55 KG ERKEK
1-Fatih Kocaoglu- Genç Osman Lisesi
2-Ömer Alacakaya- Yıldırım Beyazıt Lisesi
3-Bilal Kılıç- Yenimahalle Endüstri Mes. Lisesi
3-Mustafa Akdo- Tevfik İleri Anadolu İmamhatip Lisesi
49 KG BAYAN
1-Birsen Aydogan- Etimesgut Lisesi
2-Pelin Harmancı- Polatlı Lisesi
3-Nevin Çoşkun- İncirli Lisesi
59 KG ERKEK
1-Ali İhsan Nergiz- Etlik Lisesi
2-Sedat Dede- Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi
3-Oguzhan Aslan- Nefise Andic Lisesi
3-Özgür Yılmaz- İskitler Endüstri Mes. Lisesi
52 KG BAYAN
1-Tugba Ayva- Nahit Menteşe Lisesi
2-Şeyma Genç- Polatlı Lisesi
3-Hilal Türkoglu- Özel Nenehatun Anadolu Lisesi
3-Nisanur Koca- Kalaba Lisesi
63 KG ERKEK
1-Yıldırım Karakaya- İbn-i Sina Lisesi
2-Efekan Şahin- Akdere Ticaret Meslek Lisesi
3-Mustafa Kapalan- İnönü Lisesi
3-Şinasi Ertok- Sincan Fatih Anadolu Lisesi
55 KG BAYAN
1-İ. Zeynep Sönmez- Etlik Lisesi
2-Sedanur Yumurtacı- Özel Ferda Lisesi
3-Şule Yılmaz- Şentepe Lisesi
3-F. Büşra Uçarsa- Etlik Lisesi
68 KG ERKEK
1-Burakcan Eröz-Özel Samanyolu Lisesi
2-Muhammed Bagcı-Yıldırım Beyazıt Tek.End. Mes.Lisesi
3-Burak Koç-Yenimahalle End. Mes.Lisesi
3-M.Emin Köşker-Aydınlıkeveler Tic. Mes. Lisesi
59 KG BAYAN
1-Damla Dede- Şentepe Lisesi
2-Tugba Totlak- Özel Ferda Lisesi
3-Fatma Yılmaz- Çagrıbey Anadolu Lisesi
3-Selda Yılmaz- Zübeyde Hanım Kız Mes. Lisesi
73 KG ERKEK
1-S.Furkan Aydın- Bahçelievler Deneme Lisesi
2-Yusuf Laçmak- Ahmet Yesevi Lisesi
3-Mürsel Yavuz- İbn-i Sina Lisesi
3-Ö.Faruk Süer- Aydınlıkevler Tic. Mes.Lisesi
63 KG BAYAN
1-Göksu Özgün- Özel Yavuz Sultan Lisesi
2-Havvanur Çevik- Demetevler Mimar Sinan Lisesi
3-Eda Özkanat- Mehmet Rüştü Özen End. Mes. Lisesi
3-Hanife Çaycı- Zübeyda Hanım Kız Mes. Lisesi
 
78 KG ERKEKLER
1-Gökhan Eyigün- Kalaba Lisesi
2-Özgür Günindi- Çigdemtepe Teknik Mes. Lisesi
3-Can Süzer- Atatürk Teknik End. Mes. Lisesi
68 KG BAYAN
1-İrem Yaman-Kılıçarslan Lisesi
2-Beyzanur Kılıç-Çagrıbey Anadolu Lisesi
3-Efsa Karaca-Bahçelievler Deneme Lisesi
3-Medine Şenay-Baglum Lisesi
 
+78 KG ERKEK
1-Mehmet Soylu- Yenimahalle Teknik End. Mes. Lisesi
2-Dogan Özkök- Polatlı Teknik End. Meslek Lisesi
3-Fatih Akkaya-Kalaba Lisesi
3-M.Kaan Alkaya- Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi
+68 KG BAYAN
1-Sümeyra Seyfeli- Cumhuriyet Lisesi
2-Saliha Köksal- İ.M.K.B. Lisesi
3-Tugba Kutlu- İ.M.K.B. Lisesi
3-Kübra Bayındırlı- Y.mahalle Z. Salih Alp Mes. Lisesi





05:42:00
2010-04-12
Bu haber  3986  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle