İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


18 MART DENİZ ZAFERİ TURNUVASI SONUÇLARI.
Milli Takım Antrenörlerimizden Hasan ALTUNIŞIK Hocamızın organize ettiği 18 Mart Deniz Zaferi Taekwondo Marmara Bölgesi Kupası Şampiyonasının sonuçlarını yayınlıyoruz.


















































































































































































































































































































































































































18.04.2010 TARİHİNDE YAPILAN 18 MART DENİZ ZAFERİ TAEKWONDO MARMARA KUPASI DERECELERİ
  25 KG. ERKEKLER KULÜBÜ    30 KG. BAYANLAR KULÜBÜ
1 İLBEY SELVİ TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 1 ELİF BAŞAT TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.
2 ŞEREF OBAK BURSA EMEK SPOR KLB. 2 ZEYNEP SAVAS                       ANAFARTALAR SPOR KUL.
3 BEKİRCAN KAYMAK GÖKÇEADA SPOR KUL. 3 ALEYNA KURT TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.
3 MURAT HARMAN TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 4 FATMA SÖĞÜT TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.
  30 KG.  ERKEKLER     35 KG.  BAYANLAR    
1 KUBILAY ERGUL ANAFARTALAR SPOR KUL. 1 AHSENNUR SARIOĞLU YENİ ÇAN SPOR KLB.
2 KADİR BAŞPINAR TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 2 HATİCE KURT TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.
3 OĞUZ ÖZKAN EZİNE SPOR KLB. 3 BETÜL SANDIK YENİ ÇAN SPOR KLB.
3 DOĞUKAN YILMAZ TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 3 ŞEVVAL GÜNGÖR EZİNE SPOR KLB.
  35 KG.  ERKEKLER     40 KĞ  BAYANLAR    
1 BEDİRHAN SELVİ TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 1 TUĞÇE TOKGÖZ  TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.
2 MUSTAFA HARMAN TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 2 ASİYE CAGLA DELLAL              ANAFARTALAR SPOR KUL.
3 KADİR ÖZEL EZİNE SPOR KLB. 3 KADER TEMİZ BURSA EMEK SPOR KLB.
3 HALİT KILIÇ  BURSA EMEK SPOR KLB. 3 CANSU AKIN GÖKÇEADA SPOR KUL.
  40 KG.  ERKEKLER     45 KĞ. BAYANLAR    
1 YUNUS EMRE ALTUNISIK          ANAFARTALAR SPOR KUL.   MERYEM ÜNAL  BALIKESİR BURHANIYE SP KL.
2 MELİH SANDIK YENİ ÇAN SPOR KLB.   GÜLBEN GÜNENÇ BAYRAMİÇ SPOR KUL.
3 ATA GÜLER BAYRAMİÇ SPOR KUL.   HİDA NURÇELİK BAYRAMİÇ SPOR KUL.
3 TALHA KILIÇ BURSA EMEK SPOR KLB.      
  45KG ERKEKLER     50 KĞ. BAYANLAR    
1 BARIŞ ATALAR BURSA EMEK SPOR KLB. 1 BİLGE YEKTA DELLAL             ANAFARTALAR SPOR KUL.
2 MÜCAHİT ÇATLI BALIKESİR BURHANIYE SP KL. 2 BİLGE ACAR                               YENİ ÇAN SPOR KLB.
3 MEHMET ÖZER EZİNE SPOR KLB. 3 İPEK DEMİR MELİS SPOR KLUBÜ
3 VOLKAN KOÇ BURSA EMEK SPOR KLB. 3 ELİF KURT BURSA EMEK SPOR KLB.
     50 KG. ERKEKLER     55 KĞ. BAYANLAR    
1 ALPER ALBAYRAK ANAFARTALAR SPOR KUL. 1 TUĞBA BURUŞ BURSA EMEK SPOR KLB.
2 AHMET KURT TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB. 2 ELİFNUR EVSEN ANAFARTALAR SPOR KUL.
3 CEMAL BARLAS UYGUR BAYRAMİÇ SPOR KUL. 3 BURÇİN SEDA HALLI BALIKESİR BURHANIYE SP KL.
3 MEHMET EMİN UZ BURSA EMEK SPOR KLB. 3 TUĞBA ÇAKIR YENİ ÇAN SPOR KLB.
  55 KG. ERKEKLER     60  KĞ. BAYANLAR    
1 AHMET AKMUGAN GÖKÇEADA SPOR KUL. 1 ASUMAN PİŞKİN                      ANAFARTALAR SPOR KUL.
2 ÖMER ALINÇ BURSA EMEK SPOR KLB. 2 HAYRİYE OLTUCA ANAFARTALAR SPOR KUL.
3 İBRAHİM AKBULUT GÖKÇEADA SPOR KUL. 3 ASLI KILIÇ BURSA EMEK SPOR KLB.
3 KORAY KÜTÜKÇÜLER ANAFARTALAR SPOR KUL. 3 ÖZGE DEMİR YENİ ÇAN SPOR KLB.
  60 KG. ERKEKLER        +  60 KĞ. BAYANLAR    
1 EMRECAN AKIN                              GÖKÇEADA SPOR KUL. 1 EDA KARAKAŞ YENİ ÇAN SPOR KLB.
2 ÖMERCAN TOSUN BAYRAMİÇ SPOR KUL. 2 CANAN ALINÇ BURSA EMEK SPOR KLB.
3 HÜSEYİN AKYÜZ ANAFARTALAR SPOR KUL. 3 FİGEN İNCE BAYRAMİÇ SPOR KUL.
3 İBRAHİM YAVAŞ MELİS SPOR KLUBÜ 3 BİLGE TUTUŞ YENİ ÇAN SPOR KLB.
  65 KG. ERKEKLER       PUAN   1.       2.      3.      
1 MUSTAFA ARSLAN BURSA EMEK SPOR KLB. 1 ANAFARTALAR SPOR KLB.  60 ( 6 )   ( 5 )   ( 3 )
2 SEMİH GÜVENÇ ANAFARTALAR SPOR KUL. 2 TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB 45 ( 4 )    ( 4 )    ( 5 )
3 OSMAN SAMET ALBAYRAK YENİ ÇAN SPOR KLB. 3 BURSA EMEK SPOR KLB. 38 ( 3 )    ( 4 )    ( 5 )
3 ŞAHİN ÖZKAN ANAFARTALAR SPOR KUL. 4 YENİ ÇAN SPOR KLB 26 ( 2 )    ( 2 )    ( 6 )
     + 65 KG. ERKEKLER   5      
1 ORÇUN AKIN ANAFARTALAR SPOR KUL. 6      
2 NİHAT YAHŞİ BURSA EMEK SPOR KLB.        
3 ÖMER YILDIRIM BALIKESİR BURHANIYE SP KL.        
3 ZEKERİYA YILDIZ TEKİRDAĞ FLİPER SPOR KLB.        
           
 




19:35:00
2010-04-19
Bu haber  3003  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle