İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞAKŞEHİR TURNUVASI NIN SONUÇLARI.
Başakşehir Ünlü Spor Kulübü Antrenörü Mehmet YÜMLÜ Hocamızın organize ettiği ve çok güzel bir Turnuva ya sahne olan Müsabakanın tüm sonuçlarını yayınlıyoruz.

BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBܒnün düzenlemiş olduğu DOSTLUK TURNUVASI’nda dereceye giren sporcuların listesi;


 


(23 Kg.) 


1- Eda YÜMLÜ (B. ÜNLÜ)


2-Zehra TALI (B.ÜNLÜ)


3-Bilse Berçem SUSTAM (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Seren KUŞ (KORE-DO)


 


(20 Kg.)


1-Tuğba ATAGÜN (AVRASYA)


2-Behiye FIRAT (BABATLAR)


 


(25 Kg.)


1-Esma HASANKAYAOĞLU (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Feyza TOSUN (SİLİVRİ)


 


(27 Kg.)


1-Şeyma ÖZTEL (SİLİVRİ)


2-Şule KARAKAYA (SİLİVRİ)


3-Berna ATMACA (AVRASYA)


 


(30 Kg.)


1-İrem ERDOĞAN (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Seda ASLAN (SİLİVRİ)


3-Gizem ERCAN (AVRASYA)


3-Sena CAMAŞ (KORE-DO)


 


(32 Kg.)


1-Birhan YAPRAZOĞLU (A.YILDIRIM)


2-Eda GÜREL (B.ÜNLÜ)


3-Asude TOSUN (SİLİVRİ)


 


(36 Kg.)


1-İdil BAŞYILMAZ (BABATLAR)


2-Nazlı ŞEVAL (A.YILDIRIM)


 


(40 Kg.)


1-Ceren USLU (BABATLAR)


2-Aleyna KILIÇ (B.ÜNLÜ)


3-Tuğba DEMİRCİ (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Efnar KAPUCU (KORE-DO)


 


                         MİNİK ERKEKLER:


(20 Kg.)


1-Davut KESKİN (BABATLAR)


2-Abdurrahim KARÇİÇEĞİ (SİLİVRİ)


3-Deniz ÖZHAN (B.ÜNLÜ)


3-Kutay SOYSAL (AVRASYA)


 


 


(24 Kg.)


1-Musa TIRANZTEPE (BABATLAR)


2-Emirhan KUTSE (BABATLAR)


3-Umut ÖZEN (B:ÜNLÜ)


3-Berzan ÖZMEN (BABATLAR)


 


 


(27 Kg.)


1-Fatih KARADEMİR (BABATLAR)


2-Kamil KORKUTOĞLU (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Furkan ŞAHİN (AVRASYA)


3-İsmail ALİYE (A.YILDIRIM)


 


(30 Kg.)


1-Halil ÖZTÜRK (A.YILDIRIM)


2-Alican SAYAR (A.YILDIRIM)


3-Meriç İŞLEK (AVRASYA)


3-Ali AYKUT (BABATLAR)


 


(33 Kg.)


1-Hatip İSİ (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Serhat GÜVEN (B.ÜNLÜ)


3-Arda ÇAYIR (Silivri)


3-Arda KUŞ (KORE-DO)


 


(36 Kg.)


1-Emir COŞKUN (KORE-DO)


2-Kaan AKKAYA (A.YILDIRIM)


3-Mert KÖROĞLU (AVRASYA)


3- Savaş BAŞ (B.ÜNLÜ)


 


(40 Kg.)


1-İbrahim YAZICI (AVRASYA)


2-Serkan TALI (B.ÜNLÜ)


3-Mustafa ÖZHAN (B.ÜNLÜ)


3-Ali KOĞO (SİLİVRİ)


 


(50 Kg.)


1-Kadir AYDIN (A.YILDIRIM)


2-Mehmet ODABAŞ (B.ÜNLÜ)


3-Batuhan EMRE (CANKILIÇ)


3-Uğur BOZKURT (B.ÜNLÜ)


 


                         YILDIZ ERKEKLER:


 


(37 Kg.)


1-Okan TEKİN (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Yunus TANER (AVRASYA)


3-İsmail GÜNDÜZ (B.ÜNLÜ)


 


 (41 Kg.)


1-Ahmet ÇALİK (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Kenan ZORLU (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Seyit Ali AKSU (A.YILDIRIM)


3-Özgür YILDIRIM (A.YILDIRIM)


 


(45 Kg.)


1-Recep GÜNEŞ (A.YILDIRIM)


2-Doğukan ATALAYIN (AVRASYA)


3-Göksel KORKMAZ (BABATLAR)


3-Emrah ARAS (B.ÜNLÜ)


 


(50 Kg.)


1-Birkan AYDIN (AVRASYA)


2-Vahdet YILDIRIM (A.YILDIRIM)


3-Oğuzhan KABUR (SİLİVRİ)


3-Onur KIZILDAĞ (BABATLAR)


 


(+65 Kg.)


1-Cemal Can ZİLEK (A.YILDIRIM)


2-Emrullah CAN (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Abdullah SARKBÜLBÜLÜ (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Doğukan ARAS (B.ÜNLÜ)


 


50 Yıldız Bayanlar


1-Lale BEKİL (A.YILDIRIM)


2-Letafet ATMACA (AVRASYA)


3-Çiğdem DEMİRCİ (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Esra GÜREL (B.ÜNLÜ)


 


(55 Kg.)


1-Ayça ALİM (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Kevser SAVAŞÇI (A.YILDIRIM)


3-Ayşe ATMACA (AVRASYA)


3-Elif ATAGÜN (AVRASYA)


 


                         GENÇ ERKEKLER:


 


(50 Kg.)


1-Yasin DOĞU (B.ÜNLÜ)


2-Yavuz ALKAN (CANKILIÇ)


3-Berat KAPICI (CANKILIÇ)


3-Mert ÇAYLAK (B.ÜNLÜ)


 


(55 Kg.)


1-Arif GÜNDÜZ (B.ÜNLÜ)


2-Baran KAYA (GOP ERDOĞAN S.K.)


3-Serkan KAŞTAN (B.ÜNLÜ)


 


                         GENÇ BAYANLAR:


 


 (65 Kg.)


1-Gülsüm ÇABUDAK (A.YILDIRIM)


2-Fehime MADEN (B.ÜNLÜ)


3-Bircan KOÇAK (B.ÜNLÜ)


 


                        BÜYÜK ERKEKLER:


 


(54 Kg.)


1-Cenk AĞIR (CANKILIÇ)


2-Mustafa AYÇİÇEK (CANKILIÇ)


3-Lokman AĞIN (A.YILDIRIM)


 


(58 Kg.)


1-Uğur GÜÇLÜSARAY (KORE-DO)


2-Doğukan DERELİ (CANKILIÇ)


3-İbrahim Ali YAVRUTÜRK (B.ÜNLÜ)


3-Emre SALDUZ (A.YILDIRIM)


 


(65 Kg.)


1-Fatih AYDIN (CANKILIÇ)


2-Cihan ŞEN (B.ÜNLÜ)


3-Abdullah ERDOĞAN (AVRASYA)


3-Burak BOZ (AVRASYA)


 


(70 Kg.)


1-Hakan DEVECİ (GOP ERDOĞAN S.K.)


2-Cihan ZAFER (CANKILIÇ)


3-Turgut GÜNDÜZ (B.ÜNLÜ)


3-Umut ODABAŞ


 


                         BÜYÜK BAYANLAR:


 


(60Kg.)


1-Yıldız BEKİL (A.YILDIRIM)


2-Sinem PEKOL (A.YILDIRIM)


 





08:57:00
2010-06-04
Bu haber  3996  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle