İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇANAKKALE ANAFARTALAR ŞAMPİYON OLDU.
Yusuf Altunışık geleneksel 19.Trakya Taekwondo Şampiyonası 13 Haziran 2010 tarihinde 15 kulüpten toplam 186 sporcunun katılımıyla Çanakkale 18 Mart Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.

            Turnuvanın sonunda Çanakkale Anafartalar spor kulübü 66 puanla  birinci , Kocaeli 58 puanla 2. , Edirne 26 puanla 3. olurken Yunanistan 17 puanla 4. oldu.Yunanistandan gelen kulüp ve sporcularda şampiyonaya renk kattılar.


            Edirne , Kocaeli illerinden toplam 186 sporcu katıldı  Daha önceki şampiyonalarda olduğu gibi bu sefer de kıyasıya bir mücadeleye şahit olduk. Özellikle Çanakkale’yi temsil eden sporcularımızda bu azmi ve gayreti  gördüm. Çanakkale Anafartalar spor kulübü 66 puanla  birinci oldu. Bu derece ile spor adamımızı yad ederek kendisine karşı beslediğimiz şükran ve minnet duygularımızı ifade etmiş olduk.


           Bu tür şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin  gelişme kaydetmesi açısından hem bu spor alanı için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır. Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır.bu şampiyona önümüzdeki ay yapılacak olan yıldızlar ve minikler batı gurubu taekwondo şampiyonası öncesi olması bizim ve sporcularımız acısından önem arzetmektedir çünkü bu tür şampiyonalarda sporcularımızın hatalarını görüp antremanlara sporcuların eksiklerini giderme yoluna gideceğiz.

            Taekwondo İl Temsilciliğinin bu yöndeki etkinlikleri sürmektedir.      Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Doğan ANŞİN ’e bizlere bu imkânı verdiği ve destekleri için teşekkür ediyor, müsabakalara katılan sporcularımıza üstün başarılar temenni ediyorum.                         


                                                           Hasan ALTUNIŞIK
                                                Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi


 






TRAKYA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLARI:






































ERKEKLER


BAYANLAR


24 KG ERKEKLER


1.TUNAHAN ERGÜN-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.BATUHAN KAPIKAYA-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.ALİ TUĞAN ESKİNOBA-BALKANYILDIZI EDİRNE


4.MERT AKSOY-ANAFARTALAR Ç.KALE


30 KG BAYANLAR


1.ZEYNEP SAVAŞ-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.DERYA EŞME-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.GİZEM DEMİRKAL-BALKAN YILDIZI EDİRNE


4.GONCA CAMBAZOĞLU-ÇAN ÇANAKKALE


30 KG ERKEKLER


1.KUBLİLAY ERGÜN-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.MERT YÖRÜK-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.YALÇIN SÜMBÜL-BAYRAMİÇ ÇANAKKALE


4.EMRULLAH AYDIN-KOCAELİ AKADEMİ


35 KG BAYANLAR


1.KÜBRA AKKAYA-KOCAELİ AKADEMİ


2.DİLHAN ÇETİN-KOCAELİ AKADEMİ


3.ŞEVVAL AKSOY-ANAFARTALAR Ç.KALE


4.AHSENUR SARI OĞLU-ÇAN ÇANAKKALE


35 KG ERKEKLER


1.AKİS PAPADAPULAS-ORİSTİ YUNANISTAN


2.BERAT DOĞUKAN-BALKAN YILDIZIEDİRNE


3.YAŞARKUŞ-BALKAN YILDIZI EDİRNE


4.EMİRHAN ŞİRANUN-KOCAELİ AKADEMİ


40 KG BAYANLAR


1.Betül ZEYBEK-KOCAELİ AKADEMİ


2.KÜBRA ARIK-KOCAELİ AKADEMİ


3.ALMİRA EŞME-B. YILDIZI EDİRNE


4.ASİYE ÇAĞLA DELLAL-


40 KG ERKEKLER


1.SERKAN MERT-BALKAN YILDIZI EDİRNE


2.YUNUS EMRE ALTUNIŞIK-ANAFARTALAR Ç.KALE


3.BERK KUŞ DEMİR-KOCAELİ AKADEMİ SP KL


4.ERAY CIVILDAK-ECEABAT ÇANAKKALE


45 KG BAYANLAR


1.CANSU GEL-KOCAELİ AKADEMİ


2.SÜMEYYE K.YILMAZ-KOCAELİ AKADEMİ


3.ELİF AKÇI-ANAFARTALAR Ç.KALE


4.SEVDE GÜVENÇ-ÇAN ÇANAKKALE


45 KG ERKEKLER


1.THOMOS THOMOPOULAS-ORİSTİ YUNANISTAN


2.ATALAY CANKIRAN-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.CHİRT STEDOULAS-ORİSTİ YUNANISTAN


4.ALEYDRONS VOLAS-ORİSTİ YUNANISTAN


50 KG BAYANLAR


1.ŞEYDAGÜL AKBULUT-ÇAN ÇANAKKALE


2.HANDE GÜNER-B.YILDIZI EDİRNE


3.SEDANUR ABUÇA-KOCAELİ AKADEMİ


4.RABİA ABUKÇA-"KOCAELİ AKADEMİ


50 KG ERKEKLER


1.ALPER ALBAYRAK-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.HAKAN AKAN-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.CEMAL BARLAS UYGUR-BAYRAMİÇ ÇANAKKALE


4.GORGİOS BATZİYOS-ORİSTİ YUNANISTAN


55 KG BAYANLAR


1.ASUMAN PİŞKİN-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.NERMİNKIR-KOCAELİ AKADEMİ


3.BETÜL TURUNOĞLU-KOCAELİ AKADEMİ


4.ARZUM M. GÜNENÇ-BAYRAMİÇ ÇANAKKALE


55 KG ERKEKLER


1.İSMAİL CAN MERİÇ-B.YILDIZI EDİRNE


2.UĞURCAN AKYILDIZ-KOCAELİ AKADEMİ


3.YALÇIN KARA-EZİNE ÇANAKKALE


4.MARUF GÖLGE-B.YILDIZI EDİRNE


60 KG BAYANLAR


1.SİNEM ÇETİN-EZİNE ÇANAKKALE


2.HAYRİYE OLTUÇA-ANAFARTALAR Ç.KALE


3.BETÜL BAKIR-KOCAELİ AKADEMİ


4.


60 KG ERKEKLER


1.BURAK İSLAMKURT-KOCAELİ AKADEMİ SP KL


2.MUHAMMET MERT-BALKAN YILDIZI EDİRNE


3.SERCAN ULUAĞAÇ-BALKAN YILDIZI EDİRNE


4.ÇAĞLAR DEMİRLER-ECEABAT


+60 KG BAYANLAR


1.BÜŞRA ARIK-KOCAELİ AKADEMİ


2.AYSEL KARAMAN-ANAFARTALAR Ç.KALE


3.EDA KARAKAŞ-ÇAN ÇANAKKALE


4.CANAN İNAN-B.YILDIZI EDİRNE


65 KG ERKEKLER


1.OSMAN S.ALBAYRAK-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.SEMİH GÜVENÇ-ANAFARTALAR Ç.KALE


3.ORÇUN AKIN-ANAFARTALAR Ç.KALE


4.RIFAT GÜNDÜZ-ANAFARTALAR Ç.KALE



+70 KG ERKEKLER


1.VOLKAN OLGUN-ANAFARTALAR Ç.KALE


2.SEYFULLAH KIRCA-ÇAN ÇANAKKALE


3.İSMAİL FİLİZ-EZİNE ÇANAKKALE


4.AHMET ÖZDEMİR-KOCAELİ AKADEMİ











05:54:00
2010-06-16
Bu haber  2420  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle