İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


18 MART DENİZ ZAFERİ ŞAMPİYONASI SONA ERDİ
18 Mart deniz zaferi Taekwondo Şampiyonası" 4 İlden 14 kulüp katılımı ile Çanakkale 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

18 MART DENİZ ZAFERİ TAEKWONDO ŞAMPİYONASI  SONA ERDİ


 


 


 18 Mart deniz zaferi Taekwondo Şampiyonası 4 İlden 14 kulüp katılımı ile Çanakkale 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.


İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK;"16 Mart 2014 Pazar günü yapılan 18 Mart deniz zaferi Taekwondo Şampiyonası Çanakkale’nin yanı sıra Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli illerinden 165 sporcu Kıyasıya bir mücadele verdiği Şampiyona iki kortta yapılan maçlarla Mükemmel mücadelelere şahit olduk.


 



Şehitler diyarı Çanakkale’mizde her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz Bu şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin artması açısından


hem bu spor alanı için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır. Bu turnuvalarla sporcularımızın Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır.ve bunu da gerçekleştiriyoruz henem hemen her ay ilimizde taekwondo şampiyonası yapmaktayız.


 


 


Bu yıl yapılacak olan Gençler, yıldızlar ve Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi bu faaliyeti gerçekleştirmemiz, bu şampiyonaya katılacak sporcularımız açısından


çok daha önemlidir. Onlar için bilgi, beceri ve tecrübelerini arttırmak, heyecanlarını yenme konusunda bir aşama olacaktır. Taekwondo İl Temsilciliğinin bu yöndeki etkinliklerini sürmektedir. Buda bizim yapmamız gereken asli görevimizdir.


 



Madalya ve kupa törenine katılan Çanakkale millet vekilimiz ve Ak parti Çanakkale belediye başkan adayımız sayın Mehmet DANİŞ belediye başkanı olduğunda Taekwondo


sporuna ve diğer spor dallarına destek olma sözü vererek bu sporların daha iyi bir ortamlarda yapılması için projelerinin olduğunu anlattı bizde taekwondo ailesi olarak başkan adayımıza başarılar diliyoruz.


 


 


18 martsampiyonası 4


 


 


 


 


 


18mart takim siralamasi


 


 


 


18 martsampiyonası 2


 


 


 


 














































































































































































































































  27 KG.MİNİK ERKEKLER KÜLÜBÜ İLİ
1 Furkan KARAGÖZ Anafartalar Spor Klb Çanakkale
2 Gökçe Kağan AÇABAY Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Yusuf Kağan ÇELİK Anafartalar Spor Klb Çanakkale
4 Salih SAYGIN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
  30KG MİNİK ERKEKLER    
1 Ertuğrul AŞIK Kırklareli Spor kulübü kırklareli
2 Yusuf salim Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Alperen AYAZ Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
3 Doğukan GÜVEN Burhaniye Spor Klb Balıkesir
  36 KG.MİNİK ERKEKLER    
1 Samet Ayaz Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
2 Berke Yavuz Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Mustafa Önem Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Tunahan Güven Burhaniye Spor Klb Balıkesir
  37 KĞ.YILDIZ ERKEKLER    
  Tunay Uysal Kırklar Yıldızı Spr Klb Kırklareli
2 Metehan Kayım Dursunbey Bld Spr Kl Balıkesir
3 Hüseyin Tekin Dursunbey Bld Spr Kl Balıkesir
3 Mert Sakarya Anafartalar Spor Klb Çanakkale
  40 KG.Y-G ERKEKLER                 
1 Muammer Uzun Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
2 Çağatay AYGÖREN Anafartalar Spor K lb Çanakkale
3      
3      
  45 KG.Y-G ERKEKLER                 
1 Emre Ülkü Kırklareli Spor Klb Kırklareli
2 Berkant Kara Lüleburgaz Spor Klb Kırklareli
3 Mert Bircan Kırklar Yıldızı Spr Klb Kırklareli
3 Berkan Aslan Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
  50 KG.Y-G ERKEKLER                 
1 Fatih Sert Ç.Köy Güzel Spr Klb Tekirdağ
2 Atakan Gürsu Kırklareli Spor Klb Kırklareli
3 Kutberk Türk Melis Tekvando Çanakkale
3 Burak Orhan Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
  55 KG.Y-G ERKEKLER                 
1 Yunus Emre Altunışık Anafartalar Spor Klb Çanakkale
2 Eray Yıldız Kırklareli Spor Klb Kırklareli
3 Caner Bil Kırklareli Spor Klb Kırklareli
3 Furkan Vançin Anafartalar Spor Klb Çanakkale
  59 KG.Y-G ERKEKLER                 
1 H.Cenk Tezer Gençlik ve Spor Klb Kırklareli
2 Ahmet Salim AnafartalarSpor Klb Çanakkale
3 Ömer Faruk Canbaz Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
3 Serkan Günevi Anafartalar Spor Klb Çanakkale
       

 


 


 


 


18 martsampiyonası 3


 


 


 


 









































































































































































































































  27 KG. MİNİK BAYANLAR KÜLÜBÜ İLİ
1 Zeynep TAŞKIN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
2 Sedanur KEPENEK Ç.Köy Güzel Spr Klb Tekirdağ
3 Beyzanur KOCA Gençlik ve Spor Klb Kırklareli
4 Kader GÜL Dursunbey Bld Spr Kl Balıkesir
  30 KĞ MİNİK BAYANLAR    
1 Meryem Akgün Ç.Köy Güzel Spr Klb Tekirdağ
2 Gülsüm Öğey Ç.Köy Şampiyon Sp K Tekirdağ
3 Elifnur Demir Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
3 Tuğçe Berke Gençlik ve Spor Klb Kırklareli
  36 KG MİNİK BAYANLAR    
1 Kübra Kepenek Ç.Köy Güzel Spr Klb Tekirdağ
2 Esranur Koca Kırklareli Gençlik Kırklareli
3 Melek Gündoğdu Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Sertap Özdemir Anafartalar Spor Klb ÇAnakkale
  37 KG.YILDIZ BAYANLAR    
1 Seher Ülkü Gençlik ve Spor Klb Kırkareli
2 Emine Göğebakan Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Aysu Büşra Çakır Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Hilal Tuğçe Bakır Kırklar Yıldızı Spr Klb Kırklareli
  41 KG.YILDIZ BAYANLAR    
1 Beyzanur Güngör Kırklareli Spor Kulübü Kırklareli
2 Sedanur Vardar Lüleburgaz Spor Kl Lüleburgaz
3 Melike Önem Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3      
  44 KG.YILDIZ BAYANLAR    
1 Feyza Yaramış Kırklareli Spor Kulübü Kırklareli
2 Elif Gamze İkiz Dursunbey Spor Klb Balıkesir
3 Gamze Nur Kurt Anafartalar Spor Klb Çanakkale
3 Şule Dursun Anafartalar Spor Klb Çanakkale
  50 KG.Y-G BAYANLAR    
1 Selin İMRE Kırklareli Spor Kulübü Kırklareli
2 Nur DEMİR Gençlik ve Spor Klb Kırklareli
3 Ayşeğül TÜRKAN Dursunbey Spor Klb Balıkesir
3 Elif KALE Anafartalar Spor Klb Çanakkale
  55 KG.Y-G BAYANLAR    
1 Hülya Tabak Lüleburgaz Spor Kulübü Lüleburgaz
2 Sevde Düven Yeni Çan Spor Klb Çanakkale
3 Gamze Yılmaz Burhaniye Spor Klb Balıkesir
3 Rabia Çetin Ezine Taekwondo Çanakkale
     + 65 KG.Y-G BAYANLAR    
1 İmran Özbek Burhaniye Tekvando Balıkesir
2 Aslı Acar Kırklar Yıldızı Spr Klb Kırklareli
3 Elif Eda Yörük Dursunbey Spor Klb Balıkesir
3 Betül Yavuz Anafartalar Spor Klb Çanakkale



04:38:00
2014-03-19
Bu haber  2668  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle