İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KARAMAN PERFORMANS ŞAMPİYON OLDU.
Türk Dili Taekwondo Şampiyonası 26-27 Haziran 2010 tarihleri arası Karaman ilinde yapıldı. Sonuçları yayınlıyoruz.

            2010 Faaliyet programında yer alan Türk Dili Taekwondo Şampiyonası 26-27 Haziran 2010 tarihleri arası Karaman ilinde yapıldı.



            16 ilden 40 Kulüp ve bu Kulüplree bağlı 310 sporcu katıldı.



            Sporcu sayısında ve kemerde sınırlama olması sebebiyle gelen kafileler iyi sporcularını getirmesi maçların çok çekişmeli ve kaliteli gecmesi izleyenlere de zevkli ve heyecanlı anlar yaşattı.



            TTF. Temsilcilerimiz Sayın Ramazan Erçin Muammer Canbaz MHK. Başk. Yrd. Nurettin Avcı Karaman mülki amirleri ve Performans Spor Kulübü Ana Sponsoru Duru Bulgur AŞ. Yönetimi  maçları izleyerek sporcuların yanında olduklarını gösterdiler.



GENEL KILASMAN



 



























































S.NO



KULÜBÜ



BÖLGESİ



PUAN



1



PERFORMANS SPOR KULÜBÜ



KARAMAN



65



2



GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ



İZMİR



49



3



BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR



MERSİN



45



3



DERİNCE BELEDİYESPOR KULÜBÜ



KOCAELİ



41



YILDIZ BAY BAYAN



 



























































S.NO



KULÜBÜ



BÖLGESİ



PUAN



1



BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR



MERSİN



35



2



GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ



İZMİR



32



3



SELCUKLU BELEDİYESİ



KONYA



22



3



MERAM BELEDİYESİ



KONYA



19



GENÇLER BAY BAYAN



























































S.NO



KULÜBÜ



BÖLGE



PUAN



1



PERFORMANS SPOR KULÜBÜ



KARAMAN



24



2



DERİNCE BELEDİYESPOR KULÜBÜ



KOCAELİ



24



3



ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ



ESKİŞEHİR



21



3



SARIYER SPOR KULÜBÜ



İSTANBUL



17



 



                                    YILDIZLAR SONUÇLARI:











































































ERKEKLER



BAYANLAR



33 KG



1-SELAHATTİN AKBAŞ-KARAMAN PERFORMANS



2-SELÇUK AKBAŞ-KARAMAN PERFORMANS



3-MEHMET T. ÇALLIOGLU-DENEİZLİ BLD.



3-ABDURRAHMAN İNAN-NİGDE GSİM



29 KG



1-SEMRA YILDIRIM-İZMİR GSİM



2-BETÜL ARIK-ADANA MAVİ LACİVERT



3-S. DİŞRA PUSLU-DENEİZLİ BLD.



37 KG



1-HAKAN KAVURAT-KOCAELİ DERİNCE



2-HARUN TARHAN-İÇEL B.ŞEHİR



3-HÜSEYİN EKER-İÇEL B.ŞEHİR



3-BEKİR BÜYÜKEKEN-KARAMAN GSİM



29 KG



1-RÜMEYSA YİĞİTTEKİN-KARAMAN PERFORMANS



2-ELİF DOGAN-KOCAELİ DERİNCE BLD.



3-BESTE ENÖN-AYDIN FATİH



3-NESİBE KIRDAL-AYDIN FATİH



41 KG



1-EMRE DUMAN-AKSARAY ELİF



2-KÜRŞAT BÜYÜKEKEN-KARAMAN GSİM



3-HAKAN ÇALKAN-NİGDE DÜNYA



3-AKIN AKYOL-İZMİR GSİM



37 KG



1-FATMANUR CANAN-KONYA MERAN BLD.



2-ZELİHA AGRIŞ-KONYA MERAN BLD.



3-AYŞE DENİZ ÜLKER-KOCAELİ DERİNCE BLD.



3-NURAY ÇELİK-MERSİN LİDER



45 KG



1-GÖRKEM SEZER-İZMİR GSİM



2-LÜTFÜ F. AGIRBAŞ-KONYA TELEKOM



3-M.SAMET YAŞAR-KONYA ÇUMRA



3-RECEP UYSAL-İÇEL KIZKALESİ



41 KG



1-ŞÜHEDA TÜRKOGLU-KONYA SELÇUKLU BLD.



2-AYŞENUR ÇİFTÇİ-KONYA BEYŞEHİR



3-KÜBRA ASLAN-EJDER TAEKWONDO



3-ZEHRA Y.ÇETİN-MERSİN LİDER



49 KG



1-KADİR GÜLLÜEL-İZMİR GSİM



2-ADEM KÖSE-İÇEL LİDER



3-MUHAMMED ŞİMŞEK-YOZGAT SORGUN BLD.



3-M.HANİFİ GÜNEŞ-KONYA TELEKOM



44 KG



1-Z. SULTA ORTAASYALI-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



2-SALİHA TÜRKAN-İZMİR GSİM



3-EDA TAŞPINAR-NİGDE GSİM



3-ŞENNUR ÇETİNER-KONYA ÇUMRA



53 KG



1-SERHAT ASLAN-İÇEL B.ŞEHİR



2-ALİ ÇAKAR-KONYA TELEKOM



3-BEKİR ÇETİN-KONYA B.ŞEHİR



3-SADULLAH TAYTEMUR-ADANA MAVİ LACİVERT



47 KG



1-EKİCİ-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



2-ELİF BEYZA KÖSE-KARAMAN PERFORMANS



3-MİZGİN TÖRE-MERSİN LİDER



3-ELİF YAZGAN-KONYA MERAM



57 KG



1-MUHAMMED AKDEMİR-KONYA FERDİ



2-DİYAR KILIÇTEPE-İÇEL LİDER



3-SALİH TAŞKINOGLU-KONYA MERM BLD.



51 KG



1-BEYZANUR KANBUR-KONYA MERAM



2-CANSU ATEŞ-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



3-MELİSA NUR UYSAL-KONYA MERAM



3-BİLGE ÖZCAN-NİGDE GSİM



61 KG



1-TALHA BAYRAM-KONYA SELÇUKLU BLD2-



3-



3-



55 KG



1-CEREN ATAC-NİGDE DÜNYA



2-FİKRİYE ÖNER-ADANA EJDER



3-EMİNE ÖNER-ADANA EJDER



3-MEHTAP OGUZ-KARAMAN PERFORMANS



65 KG



1-TALHA ENES MUTLU-KONYA FERDİ



2-CİHAT EKER-KOCAELİ DERİNCE BLD.



3-



3-



59 KG



1-BÜŞRA NUR SEZEK-KONYA SELÇUKLU BLD.



2-RAZİYE KÜÇÜKŞEN-KARAMAN KAZIM KARABEKİR



3-AYŞE SOLAK-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



3-RABİA UYSAL-AKSARAY GSİM



+65 KG



1-KAAN KILIÇ-İZMİR GSİM



2-MERT YILMAZ-ADANA POLİS GÜCÜ



3-MEHMET GÜRKAYNAK-DENİZLİ BLD.



3-ZÜMRÜT YETİŞ-KONYA ÇUMRA



+59 KG



E. SULTAN ORTAASYALI-MERSİN B.ŞEHİR



2-ÜMMÜGÜLSÜM KOÇAK-KONYA MERAM BLD.



3-CANSU DEMİR-MERSİN LİDER



3-ŞERİFE AYTÜRK-KONYA SELÇUKLU BLD.











                                      GENÇLER SONUÇLARI:











































































ERKEKLER



BAYANLAR



45 KG



1-HASAN HÜSEYİN ERGÜN-KONYA B.ŞEHİR BLD.



2-İSMAİL KÖKYILDIRIM-ADANA MAVİ LACİVERT



3-DOĞUŞ ÇELİK-MERSİN LİDER



3-



42 KG



1-SELİN GÖK-MERSİN LİDER



2-AYNUR ÇETİNER-KONYA ÇUMRA



3-



3-



48 KG



1-TURGAY YILMAZ-KOCAELİ DERİNCE



2-SELİM GÜLHAN-YOZGAT SORGUN BLD.



3-ALPARSLAN ŞİMŞEK-YOZGAT SORGUN BLD.



3-



44 KG



1-AYŞENUR HANEDAR-ANKARA BİRLİK



2-NESLİHAN YILMAZ-ADANA EJDER



3-



3-



51 KG



1-SELAMİ TURGAY-İSTANBUL SARIYER BLD.



2-YASİN ERKMEN-ANKARA BİRLİK



3-TUNAHAN SEVGİ-KONYA SELÇUKLU



3-M.ALİ BOSTAN-KOCAELİ DERİNCE



46 KG.



1-AYŞEGÜL FUNDA ALP-KARAMAN PERFORMANS



2-DERYA AKDENİZ-ADANA MAVİLACİVERTİM



3-SÜMEYYE İNCİ-NİĞDE DÜNYA



3-ŞERİFE TÜRKOĞLU-KONYA SELÇUKLU BLD.



55 KG



1-ALİ ÇALIOĞLU-KOCAELİ DERİNCE BLD.



2-MEHMET GÜLER-KONYA MERAM BLD.



3-MEHMET BAYANSALDUZ-MALATYA DOĞUŞ



3-ÖMER ALİ DÜZGÜN-KONYA TELEKOM



49 KG



1-MİNA DÖNDÜ AKDENİZ-İSTANBUL SARIYER BLD.



2-İPEK ÇALHA-DENİZLİ BLD.



3-KÜBRA KENDİRLİ NİĞDE GSİM



3-SEVDA GÜLERYÜZ-KOCAELİ DERİNCE



59 KG



1-M.ALİ İNAN-NİĞDE DÜNYA



2-MURAT AKTAŞ-KONYA TELEKOM



3-BURAK ASLAN-ANKARA BİRLİK



3-SEDAD ER-ADANA ÇALIŞKAN



52 KG



1-ÇİLEM SARIOĞLU-ESKİŞEHİR ÖNCÜ



2-YAĞMUR KORKUT-MERSİN LİDER



3-BÜŞRA SERÇE-KONYA TELEKOM



3-FATMANUR KALMIŞ-KONYA MERAM  BLD.



63 KG



1-HÜSNÜ ASTAM-KONYA-TELEKOM



2-ABDURRAHMAN DİBEK-NİĞDE DÜNYA



3-USAME ÖZTÜRK-MALATYA ALTIN ADAMLAR



3-HASAN SAYGILI-HATAY ÖZŞAMPİYON



55 KG.



1-GAMZE YANGIN-ESKİŞEHİR ÖNCÜ



2-ELİFKORKUT-MERSİN LİDER



3-



3-



68 KG



1-MUZAFFER AYHAN-KOCAELİ DERİNCE



2-MUTLU ARSLAN-YOZGAT SORGUN



3-TUNAHAN COŞAR-ADANA EJDER



3-SELÇUK AKKUŞ-DENİZLİ BLD.



59 KG.



1-DURDANE ALTUNEL-KONYA-SELÇUKLU BLD.



2-FATMAGÜL İNAN-NİĞDE GSİM.



3-MEVE GÜL KURNAZ-ESKİŞEHİR SARAR



3-



73 KG



1-KAYHAN ÇALIŞ-ADANA ÇALIŞKAN



2-



3-



3-



63 KG



1-HANİFE AYHAN-ESKİŞEHİR ÖNCÜ



2-HAVVANUR ÇEVİK-ANKARA BİRLİK



3-GÖZDE DİNÇ-KOCAELİ DERİNCE



3-EZGİ DURMUŞOĞLU-ADANA MAVİ LACİVERTİM



78 KG.



1-FARUK ORAL-MALATYA ALTINADAMLAR



2-



3-



3-



68 KG



1-EYLEM YILDIRIM-KARAMAN PERFORMANS



2-DİÇLE KIZILTEPE-MERSİN LİDER



3-GÜLŞAH CURABAZ-



3-NEVİN TOY-NİĞDE GSİM.



+78 KG



1-MEHMET SOYLU-KARAMAN PERFORMANS



2-CAN KARABULUT-MALATYA DOĞUŞ



3-MUTLU EMRE KOÇAK-DENİZLİ BLD.



3-MURATHAN KOÇAK-KARAMAN PERFORMANS





 



                                  BÜYÜKLER  SONUÇLARI:































































ERKEKLER



BAYANLAR



54 KG



1-VEYSEL CAN-KARAMAN GSİM



2-FUATCAN ALDEMİR-MERSİN B.ŞEHİR



3-MÜSLÜM KÖKYILDIRIM-ADANA MAVİ LACİVERT



3-CAN DURMUŞ-MALATYA ALTINADAMLAR



46 KG



1-



2-



3-



3-



58 KG



1-M.İSMAİL SEZGİN-ADANA POLİSGÜCÜ



2-MUHAMMED TÜRKOGLU-KONYA B.ŞEHİR BLD.



3-EMRE YAMANER-NİGDE GSİM



3-ALİ DİKBAŞ-KARAMAN PERFORMANS





49 KG



1-



2-



3-



3-



63 KG



1-UMUT BİRLİK-İZMİR GSİM



2-AHMET URUC-İSTANBUL SARIYER BLD.



3-FATİH ÇELİK-ADANA EJDER



3-



53 KG



1-SEVİLAY TAŞ-ESKİŞEHİR ÖNCÜ



2-BÜŞRA ALTIN-İZMİR GSİM



3-



3-



68 KG



1-YUNUS BAKAN-MALATYA BLD.



2-ALİ YILDIZ-MALATYA ALTINADAMLAR



3-SERKAN ALAN-MALATYA DOGUŞ



3-OGUZHAN UÇAK-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



57 KG



1-SAFİYE YALÇIN-KARAMAN PERFORMANS



2-HATİCE ERDOGAN-ANKARA BİRLİK



3-HÜLYA ÜVEYOGULLARI-ESKİŞEHİR ÖNCÜ



3-



74 KG



1-M.TALHA SARI-KONYA MERAM



2-GÖKHAN ABAKAY-KOCAELİ DERİNCE BLD.



3-ŞENER KILIÇ-İSTANBUL PINAR



3-YUNUS CAN-KARAMAN PERFORMANS



62 KG



1-AYŞE AVŞAROGULLARI-ANKARA BİRLİK



2-BÜŞRA ALTIN-İSMİR GSİM



3-



3-



80 KG



1-MUSTAFA KILIÇ-KARAMAN PERFORMANS



2-ÖMER ÇİCEK-ADANA MAVİLACİVERT



3-



3-



67 KG



1-AYŞE SARI-KARAMAN PERFORMANS



2-GAMZE TOPCU-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



3-



3-



87 KG



1-M.ALİ DURUKANLICA-KONYA TELEKOM



2-SAMET DEMİR-MERSİN B.ŞEHİR BLD.



3-



3-



73 KG



1-MELİS AGIRNAS-KONYA MERAM



2-



3-



3-



+87 KG



1-MESUT GERDAN-ADANA POLİS GÜCÜ



2-HÜSEYİN KOÇ-MALATYA ALTINADAMLAR



3-



3-



+73 KG



1-



2-



3-



3-




15:09:00
2010-06-28
Bu haber  5302  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle