İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÜMİTLER AVRUPA ŞAMP.SEÇME SONUÇLARI.
9-12 Eylül 2010 tarihleri arasında Ukrayna nın Khrakov şehrinde yapılacak olan Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası na katılacak Taekwondo Milli Takım Seçmeleri tamamlanırken Ümit Milli Takım Aday Kadrosu oluştu.









ERKEKLER

54 Kg

Seçmeyi Kazanan:
FATİH DALKILINÇ

GÖKHAN NUROĞLU
MUHAMMET ATA
YUSUF ERTÜRK
İBRAHİM ŞİMŞEK
VEYSEL CAN
EMRE YAZICI
YUSUF EMRE KOÇ
BARIŞ ÇOBANOĞLU
HASAN GÜNGÖR
REMZİ BAŞAKBUGDAY

58 KG
Seçmeyi Kazanan
RECEP YAZICI

MUHAMMED GÜLER
MURAT DEMİRKAYA
İBRAHİM TUFAN
MEHMET SALİH ÇETİNKAYA
İSMAİL VOLKAN ÇOBANKAYA
ÜMİT AYGÜN
ALPEREN BOZDAĞ
ABDULLAH ÇAKAR

63 Kg
Seçmeyi Kazanan
CEM ULUĞNUYAN

BURAK TÜRKOĞLU
UĞUR KARAKAYA
UĞUR ÜÇDİNÇ
UMUT BİLDİK
GÜNAY ARICI


68 Kg
Seçmeyi Kaznan
GÖKHAN COŞAR

SERHAT KORKUTAN
OĞUZ DURAN
YUNUS EMRE AYDIN
OKAN ŞİMŞEK
ERCAN YILDIZ
BORA ARI
HASAN DOLAŞ
ŞABAN ÇALKAN
ŞABAN SARTEK
SELÇUK AYDIN


74 Kg


Seçmeyi Kazanan


Yunus SARI

RIDVAN AKIN
ÖMER FARUK BULAK
MUSTAFA GÜNGÖR
YUNUS ALTUN
YUNUS SARI

80 Kg


Seçmeyi Kazanan


Gökalp YILDIZ

UĞUR AKTAŞ
GÖKALP YILDIZ
ATİLLA KAĞAN KAYMAZ
BURAK OZAN KARACA
ŞAHİN DEMİR
TOLGA AYDIN
NECMİ KARACA
CELAL KELEŞ
BARIŞ BOZKURT
AYHAN CANBABA
ALİCAN VAHABO

87 Kg


Seçmeyi Kazanan


İsmail AKKUŞ

BURAK ESKİ
MUHAMMED A. DURUKANLICAN
EMRE ASLAN ERDEM
AKIN KÜLTÜR
BURAK DEMİR
MEHMET ÖZBİLEN
YUSUF KALEM
ERKAN YILMAZ
BERKAY GÖRGÜLÜ
İSMAİL AKKUŞ

+87 Kg


Seçmeyi Kazanan


Okay DÜZTEPE

OKAY DÜZTEPE
SERKAN FIRAT
İZZETTİN ÇİÇEK
MEHMET AYDIN


BAYANLAR

46 Kg
Seçmeyi Kazanan
RUKİYE YILDIRIM

MERVE YAZICI
CEMİLE KUMANDAŞ
BÜŞRA METİN
DUYGUCAN DEMİRDELEN
SEVDE MERMER

49 Kg
Seçmeyi Kazanan
AYŞE HAZAL BOYANMIŞ

BÜŞRA ANGIN
ELİF ÇORUH
NERGİZ GENCAY
GÖKNUR ÖZGÜN

53 Kg
Seçmeyi Kazanan
HATİCE KÜBRA YANGIN

HÜLYA KAYA
SEMİHA KAYA
ZELİHA DURMUŞ
HİLAL ÜNAL

57 Kg
Seçmeyi Kazanan
ZEYNEP KIRAZ

DİLEK YILMAZ
HANİFE YALÇIN
GÖKSU ÖZGÜN
SELDA YIMAZ
GÖZDE GÜZELOCAK
GÜLDEN ERGEN
ESRA ÇAKIR
DERYA DAĞDELEN
ÖZGE HAVAÇ

62 Kg

TANSU BURAK - SEÇMESİZ

67 Kg

NUR TATAR - SEÇMESİZ


73 Kg


Seçmeyi Kazanan


Cansel DENİZ

İCLAL KÜÇÜK
GAMZE TOPÇU
SONGÜL DİNÇ
EZGİ ŞEBNEM ARABACI
CANSEL DENİZ
S. FULYA YILDIZDAL
MENEKŞE ÇELİK

+73 Kg

BÜŞRA YILDIZ - SEÇMESİZ




05:23:00
2010-08-02
Bu haber  4610  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle