İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI YAPILDI.
Minikler İstanbul Şampiyonası 25,26 Eylül 2010 Tarihleri arasında Sarıyer Spor Salonunda yapıldı.Sonuçları yayınlıyoruz.

              Temsilciliğimizin 2010 yılı faaliyet programında yer alan Minikler (Bay-Bayan) İstanbul İl Birinciliği 25-26 Eylül 2010 tarihinde Sarıyer Spor Salonunda yapıldı. Müsabakalara 31 Kulüpten 66 Bayan, 153 Erkek olmak üzere toplam 219 sporcu katılmıştır. 

















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































                   ERKEKLER



:



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



27



kg



 



10



Spr



1



TAHA AYALTI



BAŞAKŞEHİT



 



 



2



BÜNYAMİN YAVUZ



BAGCILAR OLİMPİK



 



 



3



MUSTAFA ÇOYAK



B. ÇEKMEÇE TAEK İHT



 



 



4



EMRE ATEŞ



TUZLA BELD. SK



 



 



 



 



 



 



 



30



kg



 



16



Spr



1



Ö. FARUK KARDEŞ



TUZLA BLD SK



 



 



2



G. KORKMAZ KILIÇ



CİHAN SK



 



 



3



İBRAHİM  ÖZGÜR



ATEŞMEN SK



 



 



4



T. SORGUN TOPCUOĞLU



BAŞAK ŞEHİR.



 



 



 



 



 



 



 



33



KG



 



18



Spr



1



CİHAN ALTUN



ALTUN ÇEVİK SK



 



 



2



OKTAY TOPCU



75 YIL İÖO



 



 



3



MURAT YILDIZ



TUZLA BELD



 



 



4



UFUK KAYA



BAĞCILAR OLMPİK



 



 



 



 



 



 



 



36



kg



 



36



Spr



1



MURAT BASUMLU



TUZLA BLD SK



 



 



2



TALHA AYDOĞAN



BAŞAK ŞEHİR SK



 



 



3



OKTAY ERSÖZ



ALİ KOÇ



 



 



4



H. CAN LAZOĞLU



ALİ KOÇ



 



 



 



 



 



 



 



40



kg



 



30



Spr



1



MUHAMMET MEMİŞ



TUZLA BELD. SK



 



 



2



LEVENT KILIÇARSLAN



TUZLA BELD. SK



 



 



3



CEYHAN KARAĞÖZ



KAYNARCA UZAKDOĞU



 



 



4



OĞUZHAN OKÇU



SEYRANTEPE SK



 



 



 



 



 



 



 



45



kg



 



23



Spr



1



FARUK AYDIN



SEYRANTEPE SK



 



 



2



TAYFUN TÜRKMEN



CİHAN SK



 



 



3



BATUHAN KARAGÖZ



TUZLA BELD. SK



 



 



4



BATUHAN BATU



SELİMİYE SK



 



 



 



 



 



 



 



50



kg



 



11



Spr



1



EMRE ÖZSOY



YAVUZHAN



 



 



2



FARUK TANRIVERDİ



SEYRANTEPE SK



 



 



3



BAYRAM TERZİ



ATEŞMEN SK



 



 



4



Y. EMRE KARATAŞ



75. YIL



 



 



 



 



 



 



 



57



kg



 



7



Spr



1



SEMİH KAÇAOĞLU



ALİ KOÇ



 



 



2



HAMZA ŞENEL



BAŞAKŞEHİR



 



 



3



EMİN AYDOĞDU



CİHAN



 



 



4



SAMET EMRE KUTLU



KAYNARCA UZAKDOĞU



 



 



 



 



 



 



 



(+)57



kg



 



9



Spr



1



EMRE COŞ



BABATLAR SK



 



 



2



DURSUN CAN ÖZDEMİR



75 YIL SK



 



 



3



DOĞUKAN CEKER



ALTUN ÇEVİK SK



 



 



4



DENİZHAN EYÜPOĞLU



BAĞCIALR OLİMPİK SK



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



BAYANLAR



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



27



 



 



5



Spr



1



HÜSNA ÖZOĞLU



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



2



HANDAN BOZKURT



ÜSKÜDAR BLD. SK



 



 



3



ZARİFE ÇAĞLAR



ALTUN ÇEVİK SK



 



 



4



EMEL ÇINAR



ÜSKÜDAR BLD. SK



 



 



 



 



 



 



 



30



 



 



7



Spr



1



MERYEM ŞENLİK



TUZLA BLD. SK



 



 



2



CANNUR AYHAN



EĞEMEN İHT.SK



 



 



3



ELİF YAREN BİROL



BAĞCILAR OLİMPİK SK



 



 



4



SEBİHA NUR ŞENLİK



TUZLA BLD. SK



 



 



 



 



 



 



 



33



kg



 



8



Spr



1



AÇELYA SEMİZ



EĞEMEN İHT. SK



 



 



2



GİZEM GÖKSU



İST SOSYAL HİZ GSK



 



 



3



BÜŞNANUR KARABIÇAK



TUZLA BLD. SK



 



 



4



FEYZA ULUOCAK



BAĞCILAR OLİMPİK



 



 



 



 



 



 



 



36



kg



 



11



Spr



1



ÖZNUR GÜVEN



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



2



İDİL BAŞYILMAZ



BABATLAR SK



 



 



3



ZEHRA ABAY



TUZLA BLD. SK



 



 



4



YAREN TUTUMOĞLU



YÜZYIL OLPK SK



 



 



 



 



 



 



 



40



kg



 



9



Spr



1



BEYZA MANAV



TANJU COLAK SK



 



 



2



HÜMA BİLGİN



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



3



DAMLA ŞAL



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



4



SÜMMEYYE YILDIRIM



ALİ KOÇ



 



 



 



 



 



 



 



45



kg



 



13



Spr



1



CAREN USLU



BABATLAR SK



 



 



2



NEBİYE BÖREKÇİ



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



3



ŞEVAL GÖÇER



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



4



İPEK ÇINAR



ÜSKÜDAR BLD. SK



 



 



 



 



 



 



 



50



kg



 



5



Spr



1



ESRA NUR ERDEN



TANJU ÇOLAK SK



 



 



2



ELİF SÖYLEMEZ



ÜSKÜDAR BLD. SK



 



 



3



ASLI ÇİFTÇİ



YAVUZHAN SK



 



 



4



SULTAN KARAÇAY



YÜZYIL OLMP.SK



 



 



 



 



 



 



 



57



kg



 



5



Spr



1



ASLI KURTÇU



BABATLAR SK



 



 



2



ECEMNUR SEZER



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



3



GİZEMCAN KÜÇÜKBAŞ



BAŞAKŞEHİR SK



 



 



4



PINAR BOZKURT



CIHANSPOR SK



 



 



 



 



 



 



 



(+)57



kg



 



2



Spr



1



M. BETÜL RESULOĞLU



BAHÇELİEVLER BLD.SK



 



2



G. DENİZ TÜMÜN



AVCILAR İLÇE SK



 



 




00:42:00
2010-09-29
Bu haber  3316  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle