İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MALTEPE DE HAZIRLIK TURNUVASI YAPILDI.
Maltepe de haftasonu yapılan Hazırlık Turnuvasına Ankara,Eskişehir,Bilecik,Kocaeli ve İstanbul dan Kulüpler katıldılar.

                  Çok faydalı geçen çalışmaya Ankara dan 3 Kulüp,Kocaeli den 3 Kulüp,Eskişehir den 3 Kulüp,Bilecik ten 2 Kulüp ve İstanbul dan ise 4 Kulüp bu organizasyona bulunmuşlardır..


                   Yapılan çalşmanın bitiminde cok nefis ve ciddi müsabakalar tüm kartılımcıları mutlu etti.(Resimler hazırlık turnuvasının sonuçların en altında yayınlanmıştır.



MİNİK BAYANLAR:   


23 Kg:
1-BİLGE B.SUSTAM GOP.ERDOĞAN
2-ŞEYMA HINCAL MALTEPE
3-AYŞE MELİKE KARDAŞ ESKİŞEHİR


26 Kg
1-GÜLSENA KARAKUYULU ESKİŞEHİR
2-SİNEM PARMAK KARAMÜRSEL
3-SEMANUR DEMİREL MALTEPE
3-SEVGİ TETİK GOP.ERDOĞAN
   


29 Kg.
1-BUSE NUR SEVUK ESKİŞEHİR
2-TUNA ÇALIŞKANMALTEPE


32 Kg.
1-ŞEYMA BURSA BİLECİK
2-SUDE DÜZGÜN GÖÇERLER BLD.
3-AYŞE NUR AKIN GÖÇERLER BLD.



35 Kg.
1-İREM ERDOĞAN G.O.P.ERDOĞAN
2-ÖZLEM BAŞER ESKİŞEHİR
3-BEYZAM YAMAN GÖÇERLER BLD.


40 Kg.
1-BELEN ÇOLAK G.O.P.ERDOĞAN
2-ŞEYMA DANABAŞ ESKİŞEHİR
3-SENANUR AYDIN GÖNÜLDER


+40 Kg.
1-BÜŞRA AKYÜREK  GÖNÜLDER


MİNİK ERKEKLER:


23 Kg.
1-ERAY AKBULUT KARAMÜRSEL
2-FURKAN KURT
3-FURKAN HASAN KAHYAOĞLU G.O.P.ERDOĞAN
3-H. BATUHAN IŞILDAK G.O.P.ERDOĞAN


26 Kg.
1-YUNUSEMRE ŞİMŞEK GÖLCÜK
2-METİN KALA G.O.P.ERDOĞAN
3-EMRE AK MALTEPE
3-BERKAY HÜNDÜR MALTEPE


29 Kg.
1-MERT M. KIVRAK YALÇIN TAEK.
2-FEYZULLAH YAYLA KARAMÜRSEL
3-VELİ ERDEM REÇBER G.O.P.ERDOĞAN
3-AFET ÇİFTCİ MALTEPE
 


32 Kg.
1-YUNUS EMRE KAYA YALÇIN TAEK.
2-MUHAMMET S. TURHAN ESKİŞEHİR
3-OKAN DARILMAZ GÖÇERLER BLD
3-ALİ İMREN RÜŞTÜ GÖLCÜK


35 Kg.
1-HÜSEYİN BEHLÜL KARATAŞ ESKİŞEHİR
2-M. BUĞRA OKTA MAMAK
3-SEZGİN ÖZTÜRK GÖNÜLDER
3-SEYİT B. KAPLAN YALÇIN TAEK.
    


40 Kg.
1-SEFA KÖKÇEOĞLU G.O.P.ERDOĞAN
2-MUHAMMET AYDIN MALTEPE
3-BAHADIR ERSÖZ ESKİŞEHİR
3-ÖNDER DEMİRER G.O.P.ERDOĞAN
   


YILDIZ BAYANLAR:


30 Kg.
1-ELİF NAZ YALÇIN TAEK.
2-ESRA HASDOĞAN ESKİŞEHİR
3-İREM ŞEN ESKİŞEHİR
3-ESMA HASAN KAHYAOĞLU G.O.P.ERDOĞAN


36 Kg.
1-SUDE SANDIKÇIOĞLU KARAMÜRSEL
2-GİZEM ÖZÜTOK ESKİŞEHİR
3-ŞEVVAL ELİGÜL GÖÇERLER BLD.


40 Kg.
1-DİLARA KAYA YALÇIN TAEK.
2-AYLİN MERT GÖÇERLER BLD.
3-SENEM BARIŞ GÖLCÜK
3-SÜMEYYE YILDIRIM MALTEPE



45 Kg.
1-TUĞBA DEMİRCİ  G.O.P.ERDOĞAN
2-FATMA BOZDEMİR ESKİŞEHİR
3-GÜLSÜM TEKİN ESKİŞEHİR
3-GİZEM ÇİLOĞLU MALTEPE


50 Kg.
1-ASLI PARMAK KARAMÜRSEL
2-ÇİĞDEM DEMİRCİ G.O.P.ERDOĞAN
3-GÖZDE KESKİN MALTEPE
3-GÜLHANIM YEŞİLDAL ESKİŞEHİR


+50 Kg.
1-NESLİHAN DİNLER MALTEPE
2-BERNA DURMUŞ ESKİŞEHİR
3-GÜLCAN ODABAŞ GÖLCÜK
3-EBRU ŞEN GÖLCÜK
         


YILDIZ ERKEKLER:


30 Kg.
1-BATUHAN SEYREK GÖÇERLER BLD.
2-KAMİL KORKUTOĞLU G.O.P.ERDOĞAN
3-MELİH BAYBAN KARAMÜRSEL
3-FURKAN UZUN ESKİŞEHİR


36 Kg.
1-SADETTİN ÖZTÜRK MAMAK
2-SEYFULLAH YAYLA KARAMÜRSEL
3-İBRAHİM ARABACI MALTEPE
3-RECEP CAMCI MALTEPE


40 Kg.
1-OKAN TETİK G.O.P.ERDOĞAN
2-MUSTAFA BEKTAŞ MALTEPE
3-MÜCAHİT ARİF YÜKSEL ESKİŞEHİR
3-ÖMER ÇARMAK GÖÇERLER BLD.


45 Kg.
1-AHMET M. ÇELİK G.O.P.ERDOĞAN
2-HARUN EMRE BAT GÖLCÜK
3-ONUR AKBULUT KARAMÜRSEL
3-SEMİH AKDOĞAN GÖLCÜK


50 Kg.
1-MUHAMMET ALOĞLU MALTEPE
2-MERT IŞIK GÖNÜLDER
3-KADİR ÖZTÜRK  GÖNÜLDER
3-HALİT KAVCI MALTEPE


+50 Kg.
1-ALİ ERDİL GÖNÜLDER
2-TAHA MERT GÖLCÜK
3-EMRE İLKEOĞLU MALTEPE


GENÇ,ÜMİT,BÜYÜK BAYANLAR:


42 Kg.
1.Büşra GENÇ                     (GOP. ERDOĞAN)
2.Şeyma DURMUŞ                (GÖNÜLDER)
3.Tuba KILIÇ                      (MAMAK BLD.)
3.Aycan AKDAĞ                   (MALTEPE)
 
44 Kg.
1.Nurgül ÇELİK                    (GOP. ERDOĞAN)
2.Elif Nur KINIK                   (GÖLCÜK BLD.)
3.Nisanur BAHAR                  (KARAMÜRSEL)
 
46 Kg.
1.Songül İLK                        (GOP ERDOĞAN)
2.Nisa ÇETİN                        (KARAMÜRSEL)
 
49 Kg.
1.Zeynep AKMAN                   (GOP. ERDOĞAN)
2.Gamze GÜMÜŞ                    (GÖNÜLDER)
3.Gülüzar AYDOĞAN                (MAMAK BLD.)
3.Büşra AYVA                         (MAMAK BLD.)
 
52 Kg.
1.Tuba AYVA                           (YALÇIN S.K.)
2 .Gamze ODABAŞ                    (GÖLCÜK BLD.)
3.İlknur KAVCI                         (MALTEPE)
3.Ayşenur KILIÇ                       (MAMAK BLD.)
 
55 Kg.
1.Ayça ALİM                            (GOP. ERDOĞAN)
2.Zeynep BEZGİ                       (KARAMÜRSEL)
3.Şehriban AYDINLI                   (MAMAK BLD.)
3.Esra BAYER                            (GÖLCÜK BLD.)
 
+55 Kg.
1.Cansu YANILMAZ                    (GOP. ERDOĞAN)
2.Sevde BELGİ                          (KARAMÜRSEL)
3.Ayşenur DANABAŞ                   (ESKİŞEHİR KAMER S.K.)
3.Aylin Pelin GÜNGÖR                 (GÖNÜLDER)


GENÇ,ÜMİT.BÜYÜK ERKEKLER:


45 Kg.
1.Erman KÖMÜRCÜ     (MAMAK BLD.)
2.Kadir MEMİŞ            (KARAMÜRSEL )
3.Akın UÇAR               (GÖLCÜK BLD.)
3.Furkan HÜNDÜR       (GÖÇERLER)
 
48 Kg.
1.Mert ERDOĞAN         (Gop ERDOĞAN)
2.Yaşar ÇELİKOL         (MALTEPE)
 
51 Kg.
1.Evren KARACA          (Gop ERDOĞAN)
2.Oktay GÖZ               (EGO SPOR)
3.Ahmet MEMİŞ           (KARAMÜRSEL)
3.Gökhan ASLAN          (GÖNÜLDER)
 
54 Kg.
1.Bahadır TAŞTAN        (EGO SPOR)
2.Oğuz BAŞAR             (GÖNÜLDER)
3.Furkan AKÇABA         (GÖÇERLER)
 
58 Kg.
1.Remzi AKTAŞ             (GÖNÜLDER)
2.Ömer ALACAKAYA       (MAMAK BLD.)
3.Ahmet ÜÇGÜL            (MAMAK BLD.)
3.Serhat ÜNLÜ              (MALTEPE)
 
62 Kg.
1.Bahadır ÖZKARAMAN    (GÖÇERLER)
2.Şaban ÖZTÜRK            (GÖNÜLDER)
3.Emrah ÖZTOP              (ESKİŞEHİR ÖNCÜ S.K.)
3.Mahmut Sami KELEŞ      (ESKİŞEHİR KAMER S.K.)
 
67 Kg.
1.İlker BAKIR                  (ESKİŞEHİR ÖNCÜ S.K.)
2.Burak AKKAYA              (ESKİŞEHİR KAMER S.K.)
3.Şaban İbrahim TURGUT  (GÖNÜLDER)
3.Hamza OT                    (EGO SPOR)
 
+67 Kg.
1.Hakan DEVECİ                 (GOP. ERDOĞAN)
2.Gökhan AYNACI               (MALTEPE)
3.Fatih ÇETİNKAYA             (ESKİŞEHİR KAMER S.K.)
3.Yakup ÇETİNKAYA           (ESKİŞEHİR KAMER S.K.)
 














08:26:00
2010-10-12
Bu haber  4144  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle