İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


G.O.PAŞA HAZIRLIK TURNUVASI SONUÇLARI.
Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün Antrenörü Erdal ERDOĞAN Hocamızın Organize ettiği Kulüpler arası Hazırlık Turnuvasının tüm sonuçlarını yayınlıyoruz.

MİNİK BAYANLAR:


(23 Kg.)


1.Bilge Berçem SUSTAM       GOP.Erdoğan Taek.S.K.


2.Nergiz AKYILDIZ               Tekirdağ


3.Tuğba TELLİOĞLU             Mavi Marmara s.k.


3.Buse BOLULU                     Başakşehir Ünlü s.k.


(26 Kg.)


1.Zehra TATLI                        Başakşehir Ünlü s.k.


2.Eda ÜNLÜ                            Başakşehir Ünlü s.k.


3.Edanur ALTUN                     Altunçevik s.k.


3.Aleyna YAMA                       GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(29 Kg.)


1.Asiye TOPUZ                        Başakşehir Ünlü s.k.


2.Rümeyda ALTUN                  Altunçevik s.k.


3.Sevde GENÇTOSUN             G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Beyza KURŞUN                     Mavi Marmara s.k.


(32 Kg. )


1.Aycan DAŞTAN                     GOP.Erdoğan Taek. s.k.


2.Elif BAŞAT                             Tekirdağ


3.Tolunay KELEŞ                       Tekirdağ


3.Ayşe Nur AKIN                        Mavi MARMARA


(35 Kg.)


1.İrem ERDOĞAN                       GOP.Erdoğan Taek. s.k.


2.Gizem YANGIN                         Tekirdağ


3.Eda GÜREL                               Başakşehir Ünlü s.k.


3.Çiğdem TOPUZ                          Başakşehir Ünlü s.k.


(40 Kg.)


1.Edanur YILDIZ                            Altunçevik s.k.


2.Belen ÇOLAK                              GOP.Erdoğan Taek. s.k.


3.Selime GENÇTOSUN                   G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Damla DİNÇER                             Tekirdağ


(+40 Kg.)


1.Buket KAPTAN                             Altunçevik s.k.


2.Aylin KAYA                                   GOP.Erdoğan Taek. s.k.


3.Meltem TOPUZ                              Başakşehir Ünlü s.k.


 


YILDIZ,GENÇ BAYANLAR:


(33 Kg.)


1.Gizem YÜCEL                              Altunçevik s.k.


2.Esma HASANKAHYAOĞLU        G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Büşra KAL                                    GOP.Erdoğan Taek. s.k.    


3.Zarife ÇAĞLAR                             Altunçevik s.k.


(40 Kg.)


1.Tuğçe TOKGÖZ                             Tekirdağ


2.Damla ÖNAY                                GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Melisa ÇORALI                                Edirne


3.Öznur YILDIRIM                              Altunçevik s.k.


 (44 Kg.)


1.Tuğba DEMİRCİ                            GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Selin KILIÇ                                    GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Aycan AKDOĞAN                          Atılım s.k.


3.Nur DEMİR                                     Edirne


(48 Kg.)


1.Çiğdem DEMİRCİ                          GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Gamze GÜMÜŞ                              Mavi Marmara s.k.


3.Tuba GÜLTEKİN                        G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Pınar NAS                                       Edirne


 (52 Kg.)


1.Neslihan DİNLER                             Atılım s.k.


2.Havva KEÇEÇİ                                 Çelik s.k.


3.Aleyna MEHMETALİOĞLU              Nedim Kuşçu s.k.


3.Yaprak SAYGILI                             GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(56 Kg.)


1.Ayça ALİM                                      GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Çağla ÖZEN                                      Edirne


3.Merve MEHMETALİOĞLU               Nedim Kuşçu s.k.


3.Nhal EFE                                          GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(60 Kg.)


1.Cansu YANILMAZ                          GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Zehra EVRANUZ                              Başakşehir Ünlü s.k.


3.Aylin Pelin GÜNGÖR                        Mavi Marmara s.k.


3.Didem AYDIN                                  GOP.Erdoğan Taek.s.k.


 


 


MİNİK ERKEKLER:


(20 Kg.)


1.Cem AKTUZ                                   Tekirdağ


2.Umutcan SAVAŞER                        GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Ulaş YÜKSEL                                  GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(23 Kg.)


1.Tunahan GÖKÇEOĞLU                   GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Burak ÇAĞLAR                                Altunçevik s.k.


3.Aydın SALKIM                                 Tekirdağ


3.Furkan HASANKAHYAOĞLU     G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


(26 Kg.)


1.Ali KURT                                          Tekirdağ


2.Murat HARMAN                                Tekirdağ


3.Metin KALA                                  GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Engin TEKKE                                     Altunçevik s.k.


(29 Kg.)


1.Mustafa TAKOZ                                 Altunçevik s.k.


2.Erdem REÇBER                            GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Adem ÇİFTÇİ                                     Atılım s.k.


3.Okan CİHAN                                GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(32 Kg.)


1.Sezgin ÖZTÜRK                                Mavi Marmara s.k.


2.Uğur ÖZHAN                                     Başakşehir Ünlü s.k.


3.Atakan AÇER                                     Tekirdağ


3.Ahmet AKER                                      Mavi Marmara s.k.


 (35 Kg.)


1.Muhammet Emin ATA                    GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Tarık TALI                                          Başakşehir Ünlü s.k.


3.Fahri SERİHAN                                   Başakşehir Ünlü s.k.


3.Mehmet SAYDUT                                Mavi Marmara s.k.


(40 Kg.)


1.Eyüp CÖMERT                         G.O.Paşa Taek.ihtisas s.k. 


2.Sefa GÖKÇEOĞLU                       GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Resul KAYA                                  GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Mert YILDIRIM                             GOP.Erdoğan Taek.s.k.


(55 Kg.)


1.Buğra ÖZDOĞAN                          GOP.Erdoğan Taek.s.k.


2.Umutcan YAMA                             GOP.Erdoğan Taek.s.k.


 


YILDIZ,GENÇ ERKEKLER:


(33 Kg.)


1.Cihan ALTUN                                 Altunçevik s.k.


2.Uğur COŞKUN                               Edirne


3.Ömer DAMARHAN                   G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Kamil KORKUTOĞLU              G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


(36 Kg.)


1.Burak NAS                                 Edirne


2.Yusuf GÜNAY                           Edirne


3.Emre GÜL                                  Başakşehir Ünlü s.k.


3.Hasan VAZOĞLU                       Atılım s.k.


(40 Kg.)


1.Osman GÜNEY                           Edirne


2.Mustafa BEKTAŞ                        Atılım s.k.


3.Okan TETİK                               G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Onur ALTAN                               Atılım s.k.


(44 Kg.)


1.Ahmet M.ÇELİK                   GOP.Erdogan Taekwondo s.k.


2.Talha KARAKAY                          Çelik s.k.


3.Burak KARADENİZ                       Başakşehir Ünlü s.k.


(48 Kg.)


1.Mehmet ALOĞLU                          Atılım s.k.


2.Mert ÜNLÜ                                    G.O.Paşa Taek.İhtisas s.k.


3.Mert ÇAYLAK                                Başakşehir s.k.


3.Emin TEKKE                                   Altunçevik


(52 Kg.)


1.Ahmet KURT                                   Tekirdağ


2.Nuri ÇİFTÇİ                                     Atılım s.k.


3.Gökhan ASLAN                                 Mavi Marmara s.k.


3.Halit KAVCI                                       Atılım s.k.


(55 Kg.)


1.M.Oğuz BAŞAR                                 Mavi Marmara S.K.


2.Erdem ÖZDEMİR                                Mavi Marmara s.k.


3.Sezer KARADENİZ.                            Başakşehir s.k.


3.Sait ATEŞ                                            Mavi Marmara s.k.


(60 Kg.)


1.Renzi AKTAŞ                                      Mavi Marmara s.k.


2.Eyüp SALİM                                        GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Ahmet KOÇ                                          Çelik Taekwondo s.kl.


3.Alper ÖZCAN                                       Mavi Marmara s.k.


(65 Kg.)


1.Ufuk KÖKSALDI                                  Çelik s.k.


2.Hakan KAŞTAN                                   Başakşehir Ünlü s.k.


3.Şaban ÖZTÜRK                                   Mavi Marmara s.k.


 3.Nimetullah Ebem                            G.O.Paşa Taek İhtisa .s.k  


(+65 Kg.)


1.Yaşar Sinan Çiçek                                 Çelik s.k.


2.Hakan DEVECİ                                     GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Mustafa YILDIRIM                               GOP.Erdoğan Taek.s.k.


3.Orkun GÜNAY                                       Çelik s.k.






 




08:16:00
2010-10-26
Bu haber  3998  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle