İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇANAKKALE CUMHURİYET KUPASI
Çanakkale Taekwondo İl Temsilciliğinin 2010 Yılı Faaliyet Programında yer alan Cumhuriyet Kupası Taekwondo Şampiyonası yapılan maçlarla sona erdi.
Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Teknik Kurul Üyesi  Hasan ALTUNIŞIK konuyu şöyle ifade etti;


             30 Ekim 2010 Tarihinde Esenler Kapalı Spor Salonunda yapılan Cumhuriyet kupası Taekwondo Şampiyonası heyecanlı ve kıran kırana yapılan maçlarla geçti. Şampiyonaya Taekwondo Anafartalar Spor Kulübü, Melis Spor Kulübü,  Gökçeada Spor Kulübü, Bayramiç Spor Kulübü, Çan Spor Kulübü Yenice spor kulübü ve Ezine Spor Kulübünün Yanı sıra Tekirdağ Flipper Spor Kulübü ve Balıkesir Burhaniye Spor Kulübünden Toplan  117 sporcu katıldı.


            Sporcuların heyecanlı azimli ve hırslı oldukları gözlerden kaçmadı. Çok kaliteli maçların da olduğu bu şampiyona özellikle ilk defa katılan sporcular açısından çok önemli idi. Bu tür  müsabakalarında bilgi, beceri ve üstünlüklerini ortaya koydular. Biz de antrenörler olarak bu sporcularımızın yeteneklerini görmek ve eksiklerini tespit etmek fırsatını bulduk. Bu da Çanakkale Taekwondosu için önemlidir. Bu tür müsabakaları sık sık yaparak sporcularımızın kondisyonlarını arttırmak ve onları daha yüksek dereceli şampiyonalara hazır tutmak önde gelen yapacaklarımızdır.


             müsabakalarla kulüplerimizi ve sporcularımızı her an için faal durumda olması öncelikli amacımızdır. Ayrıca spor camiamızın birbiriyle kaynaşması aralarında arkadaşlıklar ve dostluklar oluşturmak yine öncelikli hedeflerimiz arasındadır.


            Tatlı rekabet havasında ve dostça gerçekleşen müsabakalarda bu şampiyonaya ilk kez katılıp madalya kazanan sporcularda çok daha fazla heyecan ve mutluluk yaşanması hemen dikkatleri çekti.


            Ben tüm sporcularımızla birlikte özellikle bu müsabakalara ilk kez katılıp madalya kazanan sporcularımızı candan kutluyorum ve başarılarının devam etmesini temenni ediyorum. Bu sporcuların velilerinin tribünlerde çocuklarını izlerken duydukları heyecan da görülmeye değerdi.


            Bizleri yalnız bırakmayarak bizlere destek veren başta Sayın Valimiz olmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürümüze çok teşekkür ediyorum.”


 


                                                                              Hasan ALTUNIŞIK


                 Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi


                                         Tel: 0286 213 22 77 / 0542 571 69 10


                                          e-mail:hasanaltinisik_55@mynet.com


 
02:39:00
2010-10-31
Bu haber  2083  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle