İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BİLECİK CUMHURİYET KUPASI SONUÇLARI.
7 İl 20 Kulüp ve 252 Sporcunun katılmış olduğu Bilecik Cumhuriyet Kupası Sonuçlandı.Müsabaka sonucunda Kilolarında dereceye giren Sporcular ve Kürsü Resimleri ile Müsabaka Resimlerini yayınlıyoruz.

                        GENÇ,BÜYÜK BAYANLAR :


(43 Kg.)


1.Büşra GENÇ                             İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Şeyma DURMUŞ                      İSTANBUL Özdemir Uzakdoğu


3.Ebru DANKAZ                         ANKARA Ego


3.Aycan AKDOĞAN                   İSTANBUL Atılım S.k.


(46 Kg.)


1.NurgülÇELİK                            İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Songül İLK                                İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Büşra METİN                            BİLECİK Bozüyük Halk Eğt.


3.Sümeyye KÜÇÜKYILMAZ      KOCAELİ Derince Akademi


(49 Kg.)


1.Çilem SARIOĞLU                     ESKİŞEHİR Öncü S.k.


2.Zeynep AKMAN                       İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Çiğdem DEMİRCİ                      İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Büşra AYVA                              ANKARA Mamak Bld.


(53 Kg.)


1.Tuğba AYVA                              ANKARA Mamak Bld.


2.Derya DAĞDELEN                     ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Hülya ÜVEYOĞULLARI             ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Gamze ODABAŞ                          KOCAELİ Gölcük Bld.


(57 Kg.)


1.Seda Nur YUMURÇALI               ANKARA Ego


2.Gamze YANGIN                           ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Ayça ALİM                                    İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Mervegül KURNAZ                       ESKİŞEHİR Öncü S.k.


(62 Kg.)


1.Hanife AYAN                                 ESKİŞEHİR Öncü S.k.


2.Asya YARPAZOĞLU                    İSTANBUL Avcılar Yıldırım


3.Ceyda Aleyna BAYRAKTAR        BİLECİK Bayraktar S.k.


3.Asena BELGİ                                 KOCAELİ Gölcük Bld.


(67 Kg.)


1.Cansu YANILMAZ                        İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Büşra ARK                                     KOCAELİ Derince Akademi


3.Gözde DİNÇ                                  KOCAELİ Çınarlı S.K.


3.Seray PALA                                   BİLECİK Gençlik Merkezi


(+67 Kg.)


1.Ayşenur DANABAŞ                       ESKİŞEHİR Kamer Gençlik


2.Fatmanur GÜNAL                           BİLECİK Gençlik Merkezi


3.Betül ATEŞ                                      BİLECİK Bayraktar S.k.


                             


                    GENÇ,BÜYÜK ERKEKLER:


(45 Kg.)


1.Turgay YILMAZ                            KOCAELİ Çınarlı S.k.


2.Okan TETİK                                  İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Murat YILMAZBAŞ                      BİLECİK Gençlik Merkezi


3.Erman KÖMÜRCÜ                        ANKARA Mamak Bld.


(48 Kg.)


1.Mert ERDOĞAN                            İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Oktay GÜL                                     ANKARA Ego


3.Burak Alperen AKKAYA                İSTANBUL Avcılar Yıldırım


3.Furkan HÜNDÜR                            KOCAELİ Göçerler S.k.


(52 Kg.)


1.Evren KARACA                               İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Metin KANDAZ                               ANKARA Ego


3.Murat KORAL                                  KOCAELİ Göçerler S.k.


3.Muhammet Ali BOSTAN                   KOCAELİ Çınarlı S.k.


(57 Kg.)


1.Bahadır TAŞDAN                              ANKARA Ego


2.Burak İslam KURT                             KOCAELİ Derince Akademi


3.İlkay ERDOĞAN                                BİLECİK Bozüyük Halk Eğt.


3.Uğurcan AKYILDIZ                            KOCAELİ Derince Akademi


(62 Kg.)


1.Ali ÇALIOĞLU                                   KOCAELİ Çınarlı S.k.


2.M.Sami KELEŞ                                   ESKİŞEHİR Kamer Gençlik


3.Emrah İNCESU                                   İSTANBUL Avcılar Yıldırım


3.Mehmet ALEL                                     İSTANBUL Avcılar Yıldırım


(68 Kg.)


1.Burak TÜRKOĞLU                             ANKARA Ego


2.Muzaffer AYHAN                                KOCAELİ Çınarlı S.k.


3.Yusuf BEKTAŞ                                    KOCAELİ Gölcük Bld.


3.İlker BAKIR                                         BİLECİK Bozüyük Halk Eğt.


(74 Kg.)


1.Murat GAYRET                                    ANKARA Ego


2.Gökhan AKBAY                                   KOCAELİ Çınarlı S.k.


3.Abdullah S.ÖZGÜN                               ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Hamza ÖD                                             ANKARA Ego


(+74 Kg.)


1.Erdal TÖRE                                            ESKİŞEHİR Öncü S.K.


2.Gökhan AYNACI                                   İSTANBUL Maltepe S.k.


3.Mustafa YILDIRIM                                İSTANBUL Özdemir Uzakdoğu


3.Ozan SALAMTUR                                 ANKARA Ego 










                    YILDIZ ERKEKLER:


(30 Kg.)


1.Batuhan SEYREK                      KOCAELİ Göçerler S.k.


2.İbrahim ÖZTÜRK                      ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Selim YAVUZ                            ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Abdullah OT                               BİLECİK Gençlik Merkezi


(33 Kg.)


1.Deniz DAĞDELEN                     ESKİŞEHİR Öncü S.k.


2.Selehattin AKBAŞ                       KARAMAN Performans S.k.


3.Oğulcan PINAR                          ESKİŞEHİR Kamer Gençlik


3.Batuhan ÇEVİK                          BİLECİK


(38 Kg.)


1.Sadettin ÖZTÜRK                      ANKARA Mamak Bld.


2.Selçuk AKBAŞ                           KARAMAN Performans S.k.


3.Mücahit Arif YÜKSEL                 ESKİŞEİR Öncü S.k.


3.Ferhat KAVRAT                          KOCAELİ Çınarlı S.k.


(44 Kg.)


1.Hakan KAVRAT                          KOCAELİ Çınarlı S.k.


2.Ahmet Mustafa ÇELİK                 İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Mert ÜNLÜ                                  İSTANBUL Gop.Erdoğan


3.Yiğit KÜÇÜKYILMAZ                KOCAELİ Gölcük Bld.


(49 Kg.)


1.Ogün ÜSTÜNEL                           KOCAELİ Derince Akademi


2.Harun Emre BAT                           KOCAELİ Gölcük Bld.


3.Ö.Anıl ÖZGEN                              ANKARA Mamak Bld.


3.Ertuğrul ADANIR                           BİLECİK Söğüt


(+54 Kg.)


1.Sercan KAPKAÇ                           İSTANBUL Atılım S.k.


2.Yunus Emre GERÇEK                    ANKARA Mamak Bld.


 


                    YILDIZ BAYANLAR :


(30 Kg.)


1.Sude ONAT                                   BİLECİK Osmaneli S.k.


2.İlayda Kardelen ÇİFTÇİ                 ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Ayşe Beyza YILDIZ                       BİLECİK Gençlik Merkezi


3.Elif KIVRAK                                  ANKARA Mamak Bld.


(35 Kg.)


1.Elif DOĞAN                                   KOCAELİ Çınarlı S.k.


2.Binhan YARPAZOĞLU                  İSTANBUL Avcılar Yıldırım


3.Ayşenur KEZÖNÜ                          BİLECİK Osmaneli S.K.


3.Gizem ÖNER                                   BİLECİK Osmaneli S.k.


(40 Kg.)


1.Esra KALEM                                  BİLECİK Osmaneli S.k.


2.Esra GÜL                                        BİLECİK Osmaneli S.k.


3.Dilan KAYA                                   ANKARA Mamak Bld.


3.Senem BARIŞ                                 KOCAELİ Gölcük Bld.


(45 Kg.)


1.Tuba DEMİRCİ                               İSTANBUL Gop.Erdoğan


2.Gülsüm GÜLTEKİN                        ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Aylin MERT                                     KOCAELİ Göçerler S.k.


3.Sude SANDIKÇIOĞLU                  KOCAELİ Göçerler S.k.


(50 Kg.)


1.Betül TORUNOĞLU                        KOCAELİ Derince Akademi


2.Gülhanım YEŞİLDAĞ                       ESKİŞEHİR Öncü S.k.


3.Aslı PARMAK                                 KOCAELİ Gölcük Bld.


3.Selcan KOÇ                                     BİLECİK Osmaneli S.k.


(55 Kg.)


1.Arzu BEKTAŞ                                  KOCAELİ Gölcük Bld.


2.Betül BAKIR                                     KOCAELİ Derince Akademi


3.Neslihan DİNLER                              İSTANBUL Atılım S.k.


3.Berna DURMUŞ                                BİLECİK Bozüyük Halk Eğt.








 












07:24:00
2010-11-01
Bu haber  4211  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 çilem  2010-11-03
  ...........
 tabi ki kimin hocası:):):):):)):)
 Serkan  2010-11-01
  SÜPER
 Bilecikte yapılan müsabakalar süper kalitede geçti.Halit hocamız çok iyi bir çıkardı.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle