İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİNİKLER ANKARA ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
05-07 Ekim 2010 tarihleri arasında Ankara da İsmet Iraz Spor Salonunda yapılan Minikler Ankara Valilik Kupası müsabakaları yapılan kıran kırana müsabakalarla sona erdi.

MİNİKLER ANKARA VALİLİK KUPASI SONUÇLARI
05-07 KASIM 2010 – İSMET IRAZ SPOR SALONU
































27 KG
1-Sezer DAĞSÜREN - ÖZCAN
2-Kadircan KILLI - KANKA
3-Özkan AKKAYA - POLAT
4-Ali ŞENDEMİR - BİRLİK


27 KG
1-Merve DİNÇEL - KANKA
2-Busenur KÖROĞLU - KARTAL
3-Esma TAT - SPORTMEN
4-


30 KG
1-Mustafa ÖZÇETİN - POLATLI
2-Özkan Cem ESER - ÇINAR
3-M.Can KAPLAN - KARTAL
4-M.Emin YİĞİTTEKİN - BİRLİK


30 KG
1-Selenay ÇOLAK -- AKYILDIRIM
2-Fatma YILMAZ -- KARTAL
3-Cansu AYDIN -- ELMADAĞ
4-Ayşe OKCU -- ÇINAR


33 KG
1-Hakan REÇBER - BİRLİK
2-Ulaşcan PINAROĞLU - KANKA
3-Ramazan KÖSE - BİRLİK
4-Kürşat DURMAZ - FERDİ


33 KG
1-Buket COŞAN - KANKA
2-Gözde ÖZDEMİR – AKYILDIRIM
3-Şevval BUZLUK - ÖZCAN
4-Sevim ÇOŞKUN - ÖZCAN


36 KG


1-Sadettin ÖZTÜRK -- YALÇIN
2-Batuhan ATILGAN -- POLAT
3-Doğukan ÖZTÜRK – GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPK.
4-Batuhan GÜL -- AVRUPA SPK.


36 KG
1-Şeydanur KAVAS - YALCİN
2-Elif Gizem ATAÇ - KANKA
3-Semanur KÖSE - BİRLİK
4-Tuba YILMAZ – FERDİ


40 KG
1-İbrahim PERGEM -- ÖZCAN
2-Adem BABİR -- YEŞİM
3-Hüseyin Ozan ŞİMŞEK -- KANKA
4-Muhammet DİLEK -- EGO


40 KG
1-Dilan KAYA – YALÇIN
2-Selma UZUN - ELMADAĞ
3-Hilal KIRÇEYILAN – GENÇLİK SPOR
4-Su Eda kaya – AKYILDIRIM


45 KG
1-Özgün GÜNDOĞAN - AKADEMİK
2-Hüseyin KARTAL - KARTAL
3-Uğur UYANIK - YEŞİM
4-Tarık SÜER - TAİPEN


45 KG
1-Gülşah YILMAZ -- ÖZCAN
2-Güneş YILDIRIM – G.S.İ.M
3-Elif KAPLAN -- ÖZCAN
4-Edanur KÖROĞLU -- KARTAL


50 KG
1-Yılmaz TUNA - BERKAY
2-Ahmet SÜMER - BERKAY
3-Mert DUMAN - ÇINAR
4-Batuhan ÖZSOY - EGO


50 KG
1-Şeymanur SÖĞÜT - KANKA
2-Hikmet Nur DURAK - FERDİ
3-İrem TURHAN - BERKAY
4-Melike ÇAĞATAY – KARADENİZ  GÜCÜ


57 KG
1-Gökhan ERCAN – KARADENİZ GÜCÜ
2-İbrahim ERİKLİ -- MAVİŞ
3-Halit GÜLDOĞAN -- POLAT
4-Kürşat PEKER -- BAYLIK


57 KG
1-Zehra BAT -- POLATLI
2-Sümeyye EĞRİ -- BAĞLUM
3-G.İrem AKGÜL -- TAİPEN
4-Esmanur CEYLAN -- AKYILDIRIM


+57 KG
1-Bünyamin DURSUN -- BAĞLUM
2-Enes AKSAKAL -- BİRLİK
3-Onur ÖZAN -- TAİPEN
4-Emre ERİKLİOĞLU -- KARADENİZGÜCÜ


+57 KG
1-S. Kübra AKDAĞ - POLATLI
2-Gözde DOĞAN - BİRLİK
3-Burcu AYHAN – S.H.Ç.E.K
4-Aslı ŞAHİN - BERKAY








07:16:00
2010-11-10
Bu haber  3859  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle