İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAMER G.S.KULÜBÜNDEN MUHTEŞEM TURNUVA
Eskişehir’in sevilen kulüplerinden Kamer G.S.Kulübü hafta sonu Porsuk Spor Salonunda muhteşem bir Taekwon-Do turnuvası düzenledi.Bilecik İl ve İlçeleri ile Çorum’dan katılan kulüplerle birlikte katılan kulüp sayısı 19 olurken 272 sporcu yarıştı.































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































1


26


kg


MİNİK


BAYAN


GÜLSENA KARAKUYULU


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


2


26


kg


MİNİK


BAYAN


GÜLDEN YANBAKAN


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


26


kg


MİNİK


BAYAN


ASLI SERDUMAN


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


3


26


kg


MİNİK


BAYAN


BÜŞRA KESKİN


ESKİŞEHİR


FERDİ


1


29


kg


MİNİK


BAYAN


İrem ARAYAN


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


2


29


kg


MİNİK


BAYAN


AYBÜKE ÇAYLAK


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


29


kg


MİNİK


BAYAN


ELFNUR KOYUNLAR


ESKİŞEHİR


FERDİ


1


32


kg


MİNİK


BAYAN


CEREN TAŞKAZAN


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


2


32


kg


MİNİK


BAYAN


ESRA HASDOĞAN


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


32


kg


MİNİK


BAYAN


Beyza BADAK


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


3


32


kg


MİNİK


BAYAN


YAREN KARALAR


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


1


35


kg


MİNİK


BAYAN


Özlem Başer


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


2


35


kg


MİNİK


BAYAN


BUSE HANİFE DEVLEZ


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


3


35


kg


MİNİK


BAYAN


EMİNE CANAVARCI


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


35


kg


MİNİK


BAYAN


ZELAL KAVŞUT


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


1


40


kg


MİNİK


BAYAN


DÖNDÜ ÖZER


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


2


40


kg


MİNİK


BAYAN


SENA UYUMAZ


ESKİŞEHİR


ÖNDRER G.S.K.


3


40


kg


MİNİK


BAYAN


HAZAL AYAZ


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


40


kg


MİNİK


BAYAN


Şeyma Danabaş


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


1


.+40


kg


MİNİK


BAYAN


NURSİMA ÜNER


ESKİŞEHİR


YUNUS EMRE S.K.


2


.+40


kg


MİNİK


BAYAN


İREM HİLAL ÖZGÜN


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


1


24


kg


TEŞFİK


BAYAN


Gülnur KAMBUR


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


24


kg


TEŞFİK


BAYAN


ZEYNEP AKBIYIK


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


3


24


kg


TEŞFİK


BAYAN


Elif Taşal


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


3


24


kg


TEŞFİK


BAYAN


EMEL DARAKÇI


ESKİŞEHİR


FERDİ


1


28


kg


TEŞFİK


BAYAN


Ayşe Melike Karadaş


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


2


28


kg


TEŞFİK


BAYAN


SİNEM ŞEN


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


28


kg


TEŞFİK


BAYAN


FATMA ERSOY


ESKİŞEHİR


YUNUS EMRE S.K.


3


28


kg


TEŞFİK


BAYAN


Zeynep Şeyma Turhan


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


1


32


kg


TEŞFİK


BAYAN


BUSENUR SEVUK


ESKİŞEHİR


FERDİ


2


32


kg


TEŞFİK


BAYAN


HİLAL YALÇINKAYA


ESKİŞEHİR


YUNUS EMRE S.K.


3


32


kg


TEŞFİK


BAYAN


MELİKE ÇAKMAK


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


3


32


kg


TEŞFİK


BAYAN


GÖZDENUR CAN


ESKİŞEHİR


FERDİ


1


33


kg


YILDIZ


BAYAN


İLAYDA KARDELEN ÇİFTÇİ


ESKİŞEHİR


ÖNCÜ


2


33


kg


YILDIZ


BAYAN


TUĞBA TÜRK


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


3


33


kg


YILDIZ


BAYAN


İREM ŞEN


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


3


33


kg


YILDIZ


BAYAN


ŞULE BOZLUSUN


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


1


36


kg


YILDIZ


BAYAN


Bahar ADIGÜZEL


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


36


kg


YILDIZ


BAYAN


A.Gülnur ÖZYILMAZ


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


3


36


kg


YILDIZ


BAYAN


YETER YALIN


ESKİŞEHİR


G.SPOR


3


36


kg


YILDIZ


BAYAN


BERNA OCAKTAŞ


ESKİŞEHİR


YUNUS EMRE S.K.


1


40


kg


YILDIZ


BAYAN


GİZEM ÖZÜTOK


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


2


40


kg


YILDIZ


BAYAN


ASLI ATİLLA


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


3


40


kg


YILDIZ


BAYAN


Derya KAYA


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


3


40


kg


YILDIZ


BAYAN


MELEK KÖROĞLU


ESKİŞEHİR


FERDİ


1


45


kg


YILDIZ


BAYAN


Gülten Kirit


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


2


45


kg


YILDIZ


BAYAN


Bilge ARICI


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


3


45


kg


YILDIZ


BAYAN


ELİF AKBIYIK


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


3


45


kg


YILDIZ


BAYAN


Meryem AFACAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


50


kg


YILDIZ


BAYAN


BÜŞRA ERŞAHİN


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


2


50


kg


YILDIZ


BAYAN


ŞULE AKBAL


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


3


50


kg


YILDIZ


BAYAN


NURDAN KIZILDAĞ


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


50


kg


YILDIZ


BAYAN


Zeynep AFACAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


.+50


kg


YILDIZ


BAYAN


Elif TIKNAZOĞLU


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


.+50


kg


YILDIZ


BAYAN


BERNA DURMUŞ


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


3


.+50


kg


YILDIZ


BAYAN


HACER YILDIZ


ESKİŞEHİR


ÖNCÜ


3


.+50


kg


YILDIZ


BAYAN


MERAL YILMAZOĞLU


ESKİŞEHİR


ÖNDRER G.S.K.


1


26


kg


MİNİK


ERKEK


SELÇUK ALTIN


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


2


26


kg


MİNİK


ERKEK


SALİM ÇINAR


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


26


kg


MİNİK


ERKEK


Bahadır ESER


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


3


26


kg


MİNİK


ERKEK


BATUHAN SADAK


BİLECİK


GÖLPAZARI


1


29


kg


MİNİK


ERKEK


SELİM YAVUZ


ESKİŞEHİR


ÖNCÜ


2


29


kg


MİNİK


ERKEK


FATİH FURKAN MENGİ


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


29


kg


MİNİK


ERKEK


BORA KAPANOĞLU


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


3


29


kg


MİNİK


ERKEK


İ.Eren ASİLER


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


32


kg


MİNİK


ERKEK


Kubilay SAYDAM


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


32


kg


MİNİK


ERKEK


Muhammet Sabri Turhan


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


3


32


kg


MİNİK


ERKEK


BARIŞ BİLİR


BİLECİK


GÖLPAZARI


3


32


kg


MİNİK


ERKEK


Mustafa ÖZGÜR


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


35


kg


MİNİK


ERKEK


Muratcan BESLİ


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


35


kg


MİNİK


ERKEK


Hüseyin Behlül Karadaş


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


3


35


kg


MİNİK


ERKEK


Erkut TUTAK


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


3


35


kg


MİNİK


ERKEK


KAAN ZÜMBÜLCAN


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


1


40


kg


MİNİK


ERKEK


YUNUSCAN YILIDIRIM


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


2


40


kg


MİNİK


ERKEK


FURKAN AKGÖZ


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


40


kg


MİNİK


ERKEK


DURSUN BOZYURT


BİLECİK


GÖLPAZARI


3


40


kg


MİNİK


ERKEK


YAKUP ÇALIŞKAN


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


1


.+40


kg


MİNİK


ERKEK


Ö.Faruk DUGAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


.+40


kg


MİNİK


ERKEK


Emre DEMİRTAŞ


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


3


.+40


kg


MİNİK


ERKEK


AYDIN KOCAYEV


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


3


.+40


kg


MİNİK


ERKEK


OKAN SARIOĞLU


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


1


24


kg


TEŞFİK


ERKEK


ENES ÇAM


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


2


24


kg


TEŞFİK


ERKEK


serhat yılmaz


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


3


24


kg


TEŞFİK


ERKEK


YİĞİT KUŞ


BİLECİK


Halk Eğitim G.S.K.


1


28


kg


TEŞFİK


ERKEK


Umut Emre ARAYAN


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


2


28


kg


TEŞFİK


ERKEK


MEVLÜT CANAVARCI


ESKİŞEHİR


FERDİ


3


28


kg


TEŞFİK


ERKEK


Seyit Ali Öz


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


3


28


kg


TEŞFİK


ERKEK


AZMİ NERT GÜLER


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


1


32


kg


TEŞFİK


ERKEK


Sezer ARDUÇ


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


2


32


kg


TEŞFİK


ERKEK


Alperen AKKOYUN


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


1


36


kg


TEŞFİK


ERKEK


Abdullah Ertuğrul


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


2


36


kg


TEŞFİK


ERKEK


KAZIM TALHA ÜLGÜ


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


1


40


kg


TEŞFİK


ERKEK


SEMİH BAHADIR ERSÖZ


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


1


33


kg


YILDIZ


ERKEK


İBRAHİM ÖZTÜRK


ESKİŞEHİR


ÖNCÜ


2


33


kg


YILDIZ


ERKEK


batuhan çevik


ESKİŞEHİR


Halk Eğitim G.S.K.


3


33


kg


YILDIZ


ERKEK


Oğulcan Pınar


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


3


33


kg


YILDIZ


ERKEK


OZAN ÇOBAN


ESKİŞEHİR


ESYILDIRIM


1


36


kg


YILDIZ


ERKEK


Elvan AFACAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


36


kg


YILDIZ


ERKEK


AHMET AYDIN


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


3


36


kg


YILDIZ


ERKEK


ALPER ALTUNAY


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


3


36


kg


YILDIZ


ERKEK


UMUT AY


BİLECİK


GÖLPAZARI


1


40


kg


YILDIZ


ERKEK


ÖZKAN GEZEN


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


2


40


kg


YILDIZ


ERKEK


MÜCAHİT ARİF YÜKSEL


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


3


40


kg


YILDIZ


ERKEK


Furkan DEMİRTAŞ


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


3


40


kg


YILDIZ


ERKEK


M.Fatih SAVURGAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


45


kg


YILDIZ


ERKEK


UMUTÇAN ÇİFTÇİ


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


2


45


kg


YILDIZ


ERKEK


ONUR SARI


ESKİŞEHİR


ESYILDIRIM


3


45


kg


YILDIZ


ERKEK


MEHMET KESKİN


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


3


45


kg


YILDIZ


ERKEK


Nuri TAŞTAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


50


kg


YILDIZ


ERKEK


DOĞAN ELMACI


BİLECİK


GÖLPAZARI


2


50


kg


YILDIZ


ERKEK


Hüseyin ZORLU


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


3


50


kg


YILDIZ


ERKEK


BERKAY YURTYAPAN


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


3


50


kg


YILDIZ


ERKEK


Taha YARAY


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


1


.+50


kg


YILDIZ


ERKEK


M.Batuhan BABAOĞLU


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


2


.+50


kg


YILDIZ


ERKEK


Abdullah TURAN


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


3


.+50


kg


YILDIZ


ERKEK


KASIM ÖZÇELİK


ESKİŞEHİR


ESYILDIRIM


3


.+50


kg


YILDIZ


ERKEK


VOLKAN TEPEKAYA


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


 






















































































































































































































































































İLLER


KULÜPLER


ANTRENÖRÜ


KATILIM


ALTIN


BRONZ


GÜMÜŞ


PUAN


ESKİŞEHİR


Kamer G.S.K.


Abdullah Turhan


24


4


2


5


39


ESKİŞEHİR


FERDİ


DİLEK KARAKUYULU


35


1


8


8


39


ÇORUM


Halk Eğit Kült Gençlik


BEKİR BOLAT


32


2


5


7


36


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


Şakir ACET


16


4


1


2


33


BİLECİK


BİLECİK GENÇLİK M.S.K.


SONGÜL ARDUÇ


20


3


1


5


29


BOZÜYÜK


Halk Eğitim G.S.K.


RÜŞTÜ YILDIRIM


17


1


6


3


28


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


HALİT YAVUZ


6


3


1


0


24


ESKİŞEHİR


ÖNCÜ


HALİT YAVUZ


6


3


0


0


21


ESKİŞEHİR


ODUNPAZARI


NADİR ÖZSOY


19


1


3


4


20


ESKİŞEHİR


ESYILDIRIM


NADİR ÖZSOY


7


2


0


2


16


ESKİŞEHİR


YUNUS EMRE S.K.


ATİLLA


10


1


1


2


12


BİLECİK


GÖLPAZARI


İSMAİL ALTUNIŞIK


23


1


0


4


11


ESKİŞEHİR


ŞAHİN


İSA  ŞAHİN


12


1


0


3


10


ESKİŞEHİR


TEPEBAŞI BLD.


DİLEK KARAKUYULU


6


1


0


0


7


ESKİŞEHİR


ÖNDRER G.S.K.


İSMAİL TORUNLAR


12


0


1


1


4


ESKİŞEHİR


ÖZEL İDARE


DİLEK KARAKUYULU


8


0


0


3


3


ESKİŞEHİR


SARARSPOR


NURİ KÖSE


11


0


0


3


3


ESKİŞEHİR


G.SPOR


İSA  ŞAHİN


5


0


0


2


2


ESKİŞEHİR


GENÇLİKSPOR


DİLEK KARAKUYULU


3


0


0


0


TOPLAM


272


28


29


54


 


Işık Yapı Denetim ile Ümit Reklam firmalarının sponsor olduğu müsabakalar minikler ve yıldızlar kategorilerinde gerçekleşti. Turnuvaya katılan tüm kulüplere günün anısına plaket verilirken, sponsor firmaların desteği ile kumanya dağıtıldı.


Organizasyon Başkanı Abdullah Turhan yaptığı açıklamada “ bizlere destek olan başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Süleyman Arduç’a, Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Karadağ’a, Anadolu Gençlik Derneği Eskişehir Şube Başkanı Emin Irmak’a ve yönetimine, faaliyetimize katılan tüm spor kulüp idarecileri ile antrenörlerimize, maçlarda bizi yalnız bırakmayarak manevi destekte bulanan İl temsilcimiz sayın Dr. Çetin Avcı’ya ve sponsor firmalarımızın yöneticilerine Turnuvamıza katılan Antrenörlere, sporculara ve görev yapan hakem arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu vesile ile yaklaşan ve Kurban Bayramı münasebeti ile tüm İslam aleminin Bayramını kutlar Müslümanların kenetlenmeleri için de fırsat olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.


 




06:41:00
2010-11-14
Bu haber  2937  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle