İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ODUNPAZARI ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Eskişehir Odunpazarı Belediyesinin düzenlemiş olduğu Taekwondo turnuvası 26-27 mart günlerinde Mehmet Terzi spor salonunda başarı ile gerçekleştirildi. Şampiyonaya Bilecik, Kocaeli, Sakarya, Kütahya ve Eskişehir illerinden 15 kulüp ve 200 e yakın sporcu m


































































































































































































































 


Eskişehir Odunpazarı Belediyesinin düzenlemiş olduğu Taekwondo turnuvası 26-27 mart günlerinde Mehmet Terzi spor salonunda başarı ile gerçekleştirildi. Şampiyonaya Bilecik, Kocaeli, Sakarya, Kütahya ve Eskişehir illerinden 15 kulüp ve 200 e yakın sporcu mücadele etti.


Şampiyonada Birinci Kocaeli Derince ikinci Odunpazarı bld ise Kocaeli Akademi üçüncü. Spor kulübü oldu.


 


Turnuva ya katılan takımları odunpazarı belediyesi konuk ederek ilimiz odun pazarı evlerine tüm sporculara gezi düzendi.


Taekwondo il temsilcisi Uzm. Dr Çetin Avcı Yapmış olduğu konuşmada Odunpazarı Belediyesine Taekwondo sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek günün anısına Tüm katılımcı takımlara plaket verdi. Avcı ayrıca Şampiyonada Eskişehir ilimizi bu yıl yapılan Türkiye şampiyonasında başarı ile temsil eden sporcuları da cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.


Eskişehir Öncü Spor kulübü turnuvaya 7 sporcu ile katılarak bir altın bir gümüş ve bir bronz madalya ile tamamaladı


                    33 Kg.

   
1 DENİZ DAĞDELEN ÖNCÜ SPOR ESKİŞEHİR
2 EMRULLAH AYDIN DERİNCE KOCAELİ
3 UMUTCAN GÜNDOĞAN ÇINARLI KOCAELİ
3 MURAT KÖSE ES YILDIRIM ESKİŞEHİR
  37Kg.    
1 FERHATCAN KAVURAT ÇINARLI KOCAELİ
2 EMİRHAN ŞİRANUN AKADEMİ KOCAELİ
3 CAN DEMİR SARAR ESKİŞEHİR
3 BATUHAN ÇEVİK BOZÜYÜK HEM BİLECİK
  41Kg.    
1 HAKAN KAVURAT ÇINARLI KOCAELİ
2 MÜCAHİT ARİF YÜKSEL ÖZEL İDARE ESKİŞEHİR
3 MUHAMMED DİLEK EGO ANKARA
3 SEFA KARADENİZ ES YILDIRIM ESKİŞEHİR
  45 Kg.    
1 ÖZKAN G3ZER ODUNPAZARI ESKİŞEHİR
2 ALİCAN ÇINAR ÖZEL İDARE ESKİŞEHİR
3 MELİH ALTINTAŞ DERİNCE KOCAELİ
3 ATABERK ATAKANKİ ŞAHİNSPOR ESKİŞEHİR
  49 Kg.    
1 OGÜN ÜSTÜNEL AKADEMİ KOCAELİ
2 EMRE NAZİKGÜL ODUNPAZARI ESKİŞEHİR
3 HÜSEYİN AKBAL DERİNCE KOCAELİ
3 EREN TEZLİK AKADEMİ KOCAELİ
  52 Kg.    
1 İBRAHİM ERDİL  ODUNPAZARI ESKİŞEHİR
2 MEHMET ÖZDOĞAN ÇINARLI KOCAELİ
  57 Kg.    
1 MERT İLERİGÖR AKADEMİ KOCAELİ
2 OĞUZHAN ÇERKEZ GENÇLİK SPOR ESKİŞEHİR
3 OKTAY ÇAMURLU ES SPOR ESKİŞEHİR
3 BORA ÖZER AHMET SEZER i.Ö.O ESKİŞEHİR
  61 Kg.    
1 BERKAY YURTYAPAN ODUNPAZARI ESKİŞEHİR
2 Ö.FARUK UĞUR ES YILDIRIM ESKİŞEHİR
3 ÜMİT KARAKURT AKADEMİ KOCAELİ
3 MUSA UYAR SARAR ESKİŞEHİR
  65 KG    
1 TAYYİP ŞEKER ATAKAN SAKARYA
  +65 Kg.    
1 ONUR ÇAĞIL AKADEMİ KOCAELİ
2 MUSTAFA ÇANDAN YUNUSEMRE ESKİŞEHİR
3 EYÜP SELÇUK YILDIZ ÖNCÜ SPOR ESKİŞEHİR
3 AHMET BEHLÜL ESMEROĞLU ATAKAN SAKARYA

 


BAYAN SONUÇLARI









































































































































































































































  29 Kg.    
1 ECEM ALTIN ÇINARLI KOCAELİ
2 RUMEYSA DİZDAROĞLU ÇINARLI KOCAELİ
3 GAMZE GÜRBÜZ EGO ANKARA
3 KERİME BALABAN ÇINARLI KOCAELİ
  33 Kg.    
1 ELİF DOĞAN ÇINARLI KOCAELİ
2 İLAYDA K. ÇİFTÇİ ÖNCÜ SPOR ESKİŞEHİR
3 TUĞBA TÜRK BOZÜYÜK HEM ESKİŞEHİR
3 ELANUR KATANALP DERİNCE KOCAELİ
  37 Kg.    
1 ELİF ÖZDAROĞLU ÇINARLI KOCAELİ
2 DİLEK AHDIK EGO ANKARA
3 HAMİDE HİLAL KIR ATAKAN SAKARYA
3 MERVE SÖNMEZ ES SPOR ESKİŞEHİR
  41 Kg.    
1 KÜBRA ARK AKADEMİ KOCAELİ
2 ASLI ATİLA BOZÜYÜK HEM BİLECİK
3 GİZEM ÖZTÜRK ÖZEL İDARE ESKİŞEHİR
3 TUĞÇE SUSAM SARAR ESKİŞEHİR
  44 Kg.    
1 SAFİYE POLAT EGO ANKARA
2 SULTAN KAYA EGO ANKARA
3 KUBRA ALTAY ES SPOR ESKİŞEHİR
3 ŞEYMA DANABAŞ KAMER GSK ESKİŞEHİR
  47 Kg.    
1 SEDANUR ABUÇKA AKADEMİ KOCAELİ
2 BİRCAN YAMAN YUNUSEMRE ESKİŞEHİR
3 GÜLŞAH ÇAĞIL AKADEMİ KOCAELİ
3 BEYZA BURKAŞ ES SPOR ESKİŞEHİR
  55 Kg.    
1 BETÜL TORUNOĞLU AKADEMİ KOCAELİ
2 BÜŞRA ERŞAHİN SARAR ESKİŞEHİR
3 PINAR UTKUCU ES SPOR ESKİŞEHİR
3 FATMA GÖZDENUR AYTAŞ ATAKAN SAKARYA
  59 Kg.    
1 DİLARA EKER ÇINARLI KOCAELİ
2 EDANUR ATİLA BOZÜYÜK HEM BİLECİK
3 BANU ERTAŞ ŞAHİNSPOR ESKİŞEHİR
3 AYLİN AKIN DERİNCE KOCAELİ
  +59 Kg.    
1 TUĞBA BAYRAK AKADEMİ KOCAELİ
2 SELVİ DEMİRER EGO ANKARA
3 BERNA DURMUŞ BOZÜYÜK HEM BİLECİK
3 TUĞBA ERSOY YUNUSEMRE ESKİŞEHİR



06:17:00
2011-03-28
Bu haber  4583  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle