İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ŞAMPİYON ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ OLDU.
18 Mart deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası dört İlden 11 kulüp katılımı ile Çanakkale Esenler Anafartalar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

 


18 MART DENİZ ZAFERİ MARMARA KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI YAPILDI


 


 


          18 Mat deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası dört İlden 11 kulüp katılımı ile Çanakkale Esenler Anafartalar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.


            Konuyla ilgili olarak, Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK’ın verdiği bilgiye göre; 


            “27, Mart 2011 Pazar günü yapılan  18 Mat deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası Çanakkale’nin yanı sıra Edirne,Balıkesir.Manisa illerinden 154  sporcunun katılımıyla yapıldı  kıyasıya bir mücadeleye şahit olduk. Özellikle Çanakkale’yi temsil eden sporcularımızda bu azmi ve gayreti gördük  Hedef            takım halinde birinci olmaktır.düşüncesiyle kulüplerini en iyi şekilde temsil etmek amacıyla ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiler ve şampiyonanın galibi 71 puanla Çanakkale Anafartalar  spor kulübü olurken ikinciliği 49 puanla Edirne Trakya İhtisas spor kulübü üçüncülüğü ise 34 puanla Balıkesir Burhaniye Spor kulübü elde etmeyi başardı    


             Bu tür şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin  gelişme kaydetmesi açısından hem bu spor alanı için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır. Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır.ve bunuda gerçekleştiriyoruz henem hemen heray ilimizde taekwondo şampiyonası yapmaktayız ve bu yılda yerel ligimizi kurduk ve il  faaliyetlerimizide devam ettireceğiz    


Bu tür  şampiyonalar 12-17 Nisan 2011 yılı Marmaris’te Yapılacak olan yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası öncesi bu faaliyeti gerçekleştirmemiz, bu şampiyonaya katılacak sporcularımız açısından çok daha önemlidir. Onlar için bilgi, beceri ve tecrübelerini arttırmak, heyecanlarını yenme konusunda bir aşama olacaktır.


       Şampiyonada gözlerden kaçmayan ve beni çok mutlu eden Belediyelerimizinde kulüplerimize araç tahsis edip onlara destek vermeler mükemmel bir olaydır.bizde taekwondo il temsilciliği olarak Çan,Gökçeada,Evreşe,Bayramiç,Belediye başkanlarımıza Teşekkür ediyor Şükranlarımızı sunuyoruz.


                                                                                                            


             


                                                            


                                                           Hasan ALTUNIŞIK


      Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi































































































































































































































































































































































































































































27.03.2011 TARİHİNDE YAPILAN 18 MART DENİZ ZAFERİ MARMARA TAEKWONDO  ŞAMPİYONASI DERECELERİ
 27 KG. ERKEKLERKULÜBÜ  30 KG. BAYANLARKULÜBÜ
1TUNAHAN ERGÜLANAFARTALAR SPOR KUL.1KÜBRA DOĞANERSALİHLİ LİON SPK
2OĞULCAN ORHANBURHANİYE SPK-BALIKESİR2SENANUR VARDAREDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK
3FURKAN KAYA GÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ3PELİN İNAN BAYRAMİÇ SPOR KUL.
3MERT AKSOYANAFARTALAR SPOR KUL.4ŞEYDA YAĞMURBURHANİYE SPK-BALIKESİ
 30 KG.  ERKEKLER  35 KG. BAYANLAR  
1DAVUT ARTARSOMA İHTİSAS- MANİSA1ŞEVVAL AKSOYANAFARTALAR SPOR KUL.
2CİHAN DEMİRMELİS SPOR KUL.2ZEYNEP SAVAŞANAFARTALAR SPOR KUL.
3YALÇIN SÜMBÜLBAYRAMİÇ SPOR KUL.3GAMZE YILMAZBURHANİYE SPK-BALIKESİ
3MUSA KAYABURHANİYE SPK-BALIKESİR3GÖZDE OKUMUŞEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK
 33 KG.  ERKEKLER  40 KG. BAYANLAR  
1KUBİLAY ERGÜLANAFARTALAR SPOR KUL.1TUĞBA TEZCANMANİSA AKHİSAR SPK
2ATİLLA YAMAK BURHANİYE SPK-BALIKESİR2NURŞAH YILMAZ GÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ
3REMZİ KARAKOÇSALİHLİ LİON SPKL3  
3BİLAL KARADUMANBURHANİYE SPK-BALIKESİR3  
 37 KG.  ERKEKLER  45 KG. BAYANLAR  
1METE MERTBURHANİYE SPK-BALIKESİR1KÜBRA GÜVEN BALIKESİR
2ZİYA BÜREYDE TÜTÜNERSALİHLİ LİON SPKL2GÜLÇİN SÜMBÜLBAYRAMİÇ SPOR KUL.
3ALPEREN ACARANAFARTALAR SPOR KUL.3ASİYE ÇAĞLA DELLAL ANAFARTALAR SPOR KUL.
3  3SEDEF KARACAMANİSA AKHİSAR SPK
    41 KG. ERKEKLER  50 KG. BAYANLAR  
1BURAK NASEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK1PINAR NAS EDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK
2UĞUR DURGUTEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK2MELİSA ÇORALIEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK
3BERKANT KARAEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK3BURCU UZCANANAFARTALAR SPOR KUL.
3SEMİH CANMELİS SPOR KUL.3NURGÜL KESKİNANAFARTALAR SPOR KUL.
 45 KG. ERKEKLER  55 KG. BAYANLAR  
1HÜDAVERDİ GÜRCANSALİHLİ LİON SPKL1BİLGE YEKTA DELLAL            ANAFARTALAR SPOR KUL.
2YUSUF GÜNAYEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK2BİLGE ACAR                              ÇAN SPK
3OSMAN GÜNAYEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK3ÇAĞLA AKTAŞ EVREŞE SPKL
3ATAKAN GÖKMANİSA SOMA3HATİCE ÖZTÜRKMANİSA AKHİSAR SPK
 50 KG. ERKEKLER  60 KG. BAYANLAR  
1ABDULLAH VELİ ALPEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK1EZGİ GÜVERCİNGÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ
2İLKER KAZANCIGÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ2KÜBRA ÖZENBURHANİYE SPK-BALIKESİ
3EMRE CİVAŞMANİSA AKHİSAR3MELİSA TOKGÖZSALİHLİ LİON SPK
3İSMAİL EMRE KOŞARMANİSA SOMA3SENEM CENGİZBURHANİYE SPK-BALIKESİ
 55 KG. ERKEKLER  (+) 60 KG. BAYANLAR  
1AHMET AKMUGAN GÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ1EDA KARAKAŞ                       ANAFARTALAR SPOR KUL.
2BERK DENİZ COŞKUNEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK2AÇELYA UÇARBURHANİYE SPK-BALIKESİR
3OZAN ABIKTIMANİSA AKHİSAR3BURCU ALPARSLANEVREŞE SPKL
3TALHA YÜKSEL MANİSA AKHİSAR3AYTEN NAZ GÜNGÖRSALİHLİ LİON SPK
     60 KG. ERKEKLER     
1MİKAİL AKBULUTGÖKÇEADA SPOR KULÜBÜ1  
2MUSTAFA KURTEDİRNE TRAKYA İHTİSAS SPK2  
3ÖMERCAN TOSUNBAYRAMİÇ SPOR KUL.3  
3  3  
65 KG ERKEKLER     
1SEMİH GÜVENÇ ANAFARTALAR SPOR KUL.1  
2MURAT ÖZTÜRKELANAFARTALAR SPOR KUL.2  
3ÜMİTCAN ATAEVREŞE SPKL3  
3EMRECAN KARACAMANİSA AKHİSAR3  
 70 KG. ERKEKLER    
1ŞAHİN ÖZKANANAFARTALAR SPOR KUL.   
2ALPTUĞ GÜVENBURHANİYE SPK-BALIKESİR TAKIM SIRALAMASIPUAN  1.       2.      3.      
3ORÇUN AKINANAFARTALAR SPOR KUL.1ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ71  ( 8 )   ( 3 )   ( 6 )
3  2TRAKYA İHTİSASSPOR KULÜBÜ49  ( 4 )    ( 6 )    ( 3 )
 (+)70 KG. ERKEKLER  3BURHANİYE SPOR KULÜBÜ34  ( 2 )    ( 5 )    ( 5 )
1VOLKAN OLGUNANAFARTALAR SPOR KUL.    
2HARUN GÜZELANAFARTALAR SPOR KUL.   
3OĞUZ KARSLISOMA SPOR KULÜBÜ -MANİSA   




00:48:00
2011-03-31
Bu haber  3982  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle