İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BÜYÜKLER ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
İstanbul Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2011 yılı faaliyet programında yer alan (Bay-Bayan) İstanbul Büyükler şampiyonası 9-10 Nisan 2011 Tarihinde Bahçeköy Spor Salonu da yapıldı. Şampiyonaya 39 kulüpten 62 Bayan 136 Erkek toplam 198 sporcu katılmıştır.


























































































































































































































































































































































































































ERKEKLER
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 SELAMİ TURGAY SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 54
2 HASAN DOĞUÇ CİHAN SPOR KULÜBÜ  
3 BURAK ALPEREN AKKAYA AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ  
4 ORHAN GÜNDÜZ FERDİ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 EMRE GENÇ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 58
2 OSMAN KALAYCI BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ  
3 BİLAL ER ŞİRİNEVLER SELAHATTİN ATEŞMEN SPORKULÜBÜ  
4 KADİR FURKAN ETLİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 HAKKI CANBAZOĞLU GSİM BAĞCILAR SK 63
2 AHMET TALHA EREL BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  
3 MUHAMMED PALİÇ GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T  
4 ANIL FATİH ATAĞ SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 NEDİM GÜNDOĞDU TUZLA BLD SPK 68
2 KAYHAN YILMAZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  
3 ÖZGÜR BAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
4 BURAK ÖZBEK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 OĞUZHAN KORKMAZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 74
2 MUHAMMET YETİM İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.  
3 HAKAN DEVECİ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU  
4 UFUK KÖKSALDI SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 UĞURCAN LAÇİN ŞİRİNEVLER SELAHATTİN ATEŞMEN SPORKULÜBÜ 80
2 GÖKHAN GÖKMEN YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.  
3 CENGİZ TOKAÇ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ  
4 BURAK MERT KARTAL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 HASAN DİLMEÇ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KU 87
2 AKIN KÜLTÜR BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  
3 RAMAZAN BUDAK KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR MERKEZİ  
4 KADİR ŞEN BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ERDEM ARSLAN AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ 87+
2 RECEP ADIYAMAN CANSEY SK  
3 HAMZA TERZİ GSİM BAĞCILAR SK  
4 CEMAL ŞAHİN KURU KÜÇÜKÇEKMECE CANKILIÇ SPOR MERKEZİ  
BAYANLAR
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 BEYZA KÖSE RUMELİKAVAGI SK 46
2 SENA AY CİHAN SPOR KULÜBÜ  
3 MELİKE ÜRKMEZ YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.  
4 RÜKİYE KARABOĞA ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MİNA DÖNDÜ AKDEMİR RUMELİKAVAGI SK 49
2 ŞAFAK NOYAN CİHAN SPOR KULÜBÜ  
3 FEYZANUR ALTUNKAYNAK TUZLA BLD SPK  
4 HASİBE KADRİYE ÖZDEN BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ZELİHA DURMUŞ BEYKOZ BLD. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 53
2 AFAK ESKİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  
3 BÜŞRA ERDEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ  
4 VİLDAN GÖZDE GÜMÜŞBAŞ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ÖZGE KARAYILAN ÜMRANİYE KAHRAMAN SK. 57
2 MERYEM KIZILÇAY BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
3 MERVE BAHÇECİ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
4 SENEM HEREKELİ ÜMRANİYE KAHRAMAN SK.  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MÜNEVVER BÜŞRA EREL BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 62
2 BİLGENUR SARITAŞ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
3 MERVE ÇİFTÇİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
4 PELİN KURNAZ YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 MERVE KARTAL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 67
2 DÜRDANE KOÇYİĞİT GSİM BAĞCILAR SK  
3 NESİBE SAK BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 GAMZE AŞÇI ÜMRANİYE KAHRAMAN SK. 73
2 NAGEHAN BÜŞRA GÖKMEN FERDİ  
3 NURSELİN DOĞAN AYNA SK  
  Ad Soyad Kulüp Kilo
1 ESRA İNCİ GSİM BAĞCILAR SK 73+
2 MELEK ÖZDEMİR KİBAROĞLU SPOR KLÜBÜ  
3 ELİF İLGEN ŞİRİNEVLER SELAHATTİN ATEŞMEN SPORKULÜBÜ  
4 OLENA ABDULSAMAD FERDİ  



18:29:00
2011-04-11
Bu haber  5457  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Metin   2011-04-11
  Tebrikler.
 Cevdet hocamızı fevzi hocamızı ve sporcularını tebrik ederim.
(Eski sporcularından Metin Çevik)
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle