İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


RUMİ ÇOCUK OYUNLARI SONA ERDİ.
1.Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya da sona ererken Müsabakalara 26 Bayan 41 Erkek toplam 67 sporcu katıldı.


1 Rumi Çocuk Oyunları 20-22 Nisan 2011


 




















33 kg. Erkek


1- Selçuk Akbaş - Türkiye


2- Dren Pechi - Kosova


3- Satır Dimiz rov - Bulgaristan


3- Nicola Paniç - Sırbistan


33 kg. Bayan


1- Ajla Reızbegove – Bosna Hersek


2- Binhan Yaprazoğlu – Türkiye


3- Jelana Berıç – Sırbistan


3- Büşra Çağlayan Dereli Konya


37 kg. Erkek


1- Muhammet Talha Öz – Konya


2- Kaloyan Yolov – Bulgaristan


3- Soner Yılmaz - Türkiye


3- Nicola Durdevıç - Sırbistan


44 kg. Bayan


1- Marıja Vucetıç - Sırbistan


2- Safiye Polat - Türkiye


3- Amıla Karsıç – Bosna Hersek


3- Ayşenur Çifci - Konya


 


45 kg. Erkek


1- Danıel Turnov - Bulgaristan


2- Mücahit Samet Yaşar - Türkiye


3- Ursa Nıcita - Moldova


3- Trandatır Alexandor - Sırbistan


47 kg.Bayan


1- İpek Çiğdem - Türkiye


2- Ela Cıbo - Bosnahersek


3- Bojana Vukoliç - Sırbistan


3- Hrıszına stoeva - Bulgaristan 


57 kg. Erkek


1- Yunus Emre Sayan – Türkiye


2- Don Berıjaa – Kosova


3- Stefan Samardjıev – Bulgaristan


3- Igor Glısın - Kosova


51 kg. Bayan


1- Şeymanur Söğüt - Türkiye


2- Marija Perisiç - Sırbistan


3- Arnela Mukiç - Bosnahersek


3- Vıktoria Kostadınov - Bulgaristan


65 kg. Erkek


1- Remzi Karakuş - Türkiye


2- Valenzın Krumov - Bulgaristan


3- Prılutchii Vlatıslov - Moldova


3- Sergej Obrenov - Srbistan


59 kg. Bayan


1- Andrıjana Antonıç - Sırbistan


2- Burcu Özlü - Türkiye


3- Maria Yordonova - Bulgaristan


3- Maide Nur Uysal - Konya


 





06:59:00
2011-04-22
Bu haber  3398  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle