İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TRAKYA ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün 4 Altın 6 Gümüş ve 5 Bronz Madalya alarak başarı ile İline döndüğü Trakya Şampiyonası Sona erdi.Sonuçları yayınlıyoruz.

             Lüleburgaz Belediyesi tarafından 2. si düzenlenen Uluslar arası Çocuk Şenliği kapsamında minikler ve yıldızlar kategorisinde  24 NİSAN  günü Lüleburgaz Kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. Turnuvaya Kırklareli Bölgesinden Babaeski spor,Ergin spor, Lüleburgaz spor, Kaynarca Spor, Edirne Bölgesinden Trakya Gençlik, Trakya Uzakdoğu, Tekirdağ Bölgesinden  Kızılpınar, Çorlu ve Saray  İstanbul Bölgesinden G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor klb. Özdemir spor Yüzyıl olimpik spor kulübü Bilecik Bölgesinden Bozüyük Halkeğitim,  Gençlik spor, Sakarya Bölgesinden Akyazı Gençlik ve spor, Eskişehir Bölgesinden Öncü spor, Önder Spor, İl Özel idaresi spor, Çanakkale bölgesinden Anafartalar spor Kulüplerinden  56 Bayan  129 Erkek olmak üzere Toplam 185 sporcu  yarıştı.


             Organizasyon başkanı Yasin Nas Yapmış olduğu açılamada “2. Si düzenlenen Uluslar arası Lüleburgaz çocuk  şenlikleri kapsamında bu turnuvanın düzenlenmesini sağlayan Lüleburgaz belediye başkanı Emin Halebak Bey’e, Kültür Sanat ve Spor  sorumlusu Filiz Kaya Hanımefendiye ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Trakya ve Türk Taekwondosun da büyük emekleri olan sayın Yaşar Cihangir Hocama ayrıca teşekkürü bir borç biliyorum.


             Turnuvamıza katılan sporcularımıza antrenörlerimize,  idarecilerimize barış, kardeşlik ve centilmenlik içerisinde geçen bir şampiyona yaşattıkları için ayrıca teşekkür ederim” dedi.


MİNİK BAYANLAR :







































































































































































24 KG  Minik Bayanlar
1. TUĞÇE BERKE ERGİN SPOR
2. SUDE MUT LÜLEBURGAZ SPR.
3. RUMEYSANUR ERGİN ERGİN SPOR
3. ÇAĞLA KARA BABA ESKİ
27KG  Minik Bayanlar
1. ECE ATEŞOVA ERGİN SPOR
2. SEMANUR VARDAR LÜLEBURGAZ SPR.
3. İREM NUR DASEL TRAKYA GSK
3. SEHER ÜLKÜ ERGİN SPOR
30 KG  Minik Bayanlar
1. RABİA NUR BÜYÜKKARA ERGİN SPOR
2. BEYZANUR GÜNGÖR ERGİN SPOR
3. ELİF YILDIRIM GOP.ERDOĞAN S.K.
3. EDANUR ALTUN SARAY 
33 KG  Minik Bayanlar
1. ESMA H.KAHYAOĞLU GOP.ERDOĞAN S.K.
2. ZEYNEP SAVAŞ ANAFARTALAR SK
3. ŞEYMA BURSA BOZÜYÜK H.EĞT.
3. SÜMEYYENUR ERGİN ERGİN SPOR
36KG  Minik Bayanlar
1. YAREN TUTUMOĞLU İSTANBUL
2. İREM ERDOĞAN GOP.ERDOĞAN S.K.
3. YAREN KARALAR BOZÜYÜK H.EĞT.
3. TUĞBA YEŞİLTUNA  ERGİN SPOR
40KG  Minik Bayanlar
1. AYÇİN UMUL SARAY 
2. BUSE H. DEVLEZ BOZÜYÜK H.EĞT.
3. MİNA İ. YÜNLÜ KAYNARCA
3. TUĞBA CAN SARAY 
45KG  Minik Bayanlar
1. SERAY OĞUZ ERGİN SPOR
2. SENA UYUMAZ ESKİŞEHİR
3. GÜLŞAH TORKELİ KIZILPINAR
3. BELEN ÇOLAK GOP.ERDOĞAN S.K.
50KG  Minik Bayanlar
1. GÜLSÜM GÜLTEKİN ESK. ÖNDER SK
2. BUSE AKTAŞ LÜLEBURGAZ SPR.
3. MELİSA ÇORALI LÜLEBURGAZ SPR.
3. DAMLA DEMİREL ÇORLU


MİNİK ERKEKLER :































































































































25 KG MİNİK ERKEKLER
1. TUNAHAN ERGÜL ANAFARTALAR SK
2. FURKAN KAHYAOĞLU GOP.ERDOĞAN S.K.
3. TUNAHAN KÖKÇEOĞLU GOP.ERDOĞAN S.K.
3. İMDAT A.COŞKUN TRAKYA GENÇLİİK SK
30KG MİNİK ERKEKLER
1. ALİ KURT  SARAY
2. MURAT HARMAN SARAY
3. SELİM YAVUZ ESK.ÖNCÜ SK
3. SAMET AYAZ KIZILPINAR SK
36KG MİNİK ERKEKLER
1. BERAT KARA LÜLEBURGAZ
2. ALPEREN COŞKUN UZAKDOĞU SK
3. HASAN B. GÜNGÖR ERGİN SK
3. YUNUSEMRE AYDIN KIZILPINAR SK
40KG MİNİK ERKEKLER
1. YASİN TAŞDEMİR ÇORLU
2. EYÜPCAN CÖMERT GOP.ERDOĞAN S.K.
3. YUNUSCAN YILDIRIM BOZ. H.EĞT.
3. ERAY YILDIZ SARAY
45KG MİNİK ERKEKLER
1. SEFA KÖKÇEOĞLU GOP.ERDOĞAN S.K.
2. MERT YILDIRIRM GOP.ERDOĞAN S.K.
3. MUSTAFA KIVRAK SARAY
3. MUSTAFA ALİ BOZYURT UZAKDOĞU SK
+56KG
1. YETKİN ÇAKICI UZAKDOĞU SK
2. MUHAMMET ERDOĞDU GOP.ERDOĞAN S.K.
3. BATIKAN İLİCİK UZAKDOĞU SK
3. DOĞUKAN İLİCİK UZAKDOĞU SK


YILDIZ BAYANLAR:







































































44KG Yıldız Bayanlar
1. ASİYENUR KOYUNCU ERGİN SK
2. GİZEM ÖZÜTOK ESK. İL ÖZEL İDARESİ
3. ŞEVVAL KEMİK AKYAZI GSK
3.    
47KG Yıldız Bayanlar
1. TUBA DEMİRCİ GOP.ERDOĞAN S.K.
2. PINAR NAS LÜLEBURGAZ SK
3. ASİYE ÇAĞLA ANAFARTALAR
3.    
51KG Yıldız Bayanlar
1. HÜLYA TABAK LÜLEBURGAZ SK
2. DİLARA ARAS KAYNARCA
3. GİZEM ÇİLOĞLU İSTANBUL
3. TUĞBA HEYKEL SARAY


YILDIZ ERKEKLER:























































































33KG Yıldız Erkekler
1. DENİZ DAĞDELEN ESK. ÖNCÜ SK
2. UĞUR COŞKUN LÜLEBURGAZ SK
3. İBRAHİM ÖZTÜRK  ESK. ÖNCÜ SK
3. EREN YAŞAR URUS ESK. ÖNDER SK
41KG Yıldız Erkekler
1. BURAK NAS TRAKYA GSK.
2. YUSUF GÜNAY TRAKYA GSK.
3. ÜMİT KAYNAK UZAKDOĞU
3. OKAN TETİK GOP.ERDOĞAN S.K.
45KG Yıldız Erkekler
1. OSMAN GÜNAY LÜLEBURGAZ SK
2. KENAN ZORLU GOP.ERDOĞAN S.K.
3. MÜCAHİT A. YÜKSEL ESK. İL ÖZEL İDARESİ
3.    
49 KG Yıldız Erkekler
1. AHMET M. ÇELİK GOP.ERDOĞAN S.K.
2. ABDULLAH VELİ ALP LÜLEBURGAZ SK
3. MERT ÜNLÜ GOP.ERDOĞAN S.K.
3. ALPCAN AKTAŞ KAYNARCA




00:09:00
2011-04-25
Bu haber  3638  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle