İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


1.İZMİR OPEN ŞAMPİYONASI TÜM SONUÇLARI.
16-19 Haziran 2011 Kültürpark Celal Atik Spor Salonu nda Türkiye nin yanı sıra Irak tan sporcuların katıldığı turnuva, büyükler, gençler ve yıldız kategorilerindeki müsabakalarla tamamlandı.

 


Büyük Erkekler

58 kilo: Tunahan Dikmelik
68 kilo: Gökan Coşar
80 kilo: Onurcan İslamoğlu
80 kilo: Berkay Görgülü


Büyük Bayanlar

49 kilo: Duygu Vatansever
57 kilo: Figen Akın
67 kilo: Hanife Ayan
67 kilo: İnci Aydoğdu


Yıldız Erkekler

33 kilo: Artun Kara
37 kilo: Abdurrahman İnan
41 kilo: Akın Akyol
45 kilo: Gürkan Çalkan
49 kilo: Alperen Tazegül
53 kilo: Nuri Özel
57 kilo: Ebubekir Atmaca
61 kilo: Ayhan Kaçmaz
65 kilo: Mert Gül


Yıldız bayanlar

29 kilo: Sueda Onat
33 kilo: Semra Yıldırım
37 kilo: Gizem Öner
41 kilo: Esra Kalem
44 kilo: Esra Gül
47 kilo: Aslı Koçak
51 kilo: Gülsüm Gültekin
55 kilo: Rüveyda Kara
59 kilo: Işıl Kaptan
59 kilo: Kübra Kıyı


Genç Erkekler

45 kilo: Nasuf Umut Erkızan
48 kilo: İsmail Tazegül
51 kilo: Tolga İslamoğlu
55 kilo: Ömer Ramazan Evez
59 kilo: Kemal Talha Çelik
63 kilo: Bahadır Taştan
68 kilo: Burak Han Aydemir
73 kilo: Alperen Ağır
78 kilo: Akif Öztürk
78 kilo: Beytullah Oyar


Genç Bayanlar

46 kilo: Eda Öztürk
49 kilo: Elif Kalem
52 kilo: Merve Gündoğar
55 kilo: Serap Seril
59 kilo: Sedanur Yumruçalı
63 kilo: Funda Dene
68 kilo: Tuğba Torlak
68 kilo: Gözde Akbulak








Taekwondo Turnuvası Yıldızlar



















































































  33 Kg BAY-MALE       37 Kg - BAY-MALE



























1. Artun


KARA

İZMİR Sude Taekwondo Spor Klb.

2. Okan


Aslan

DİYARBAKIR Yeni Güneydoğu Spor Kulübü

3. yavuzhan


urgaç

İZMİR İzmir Gençlik Spor İl Müdrlüğü S.K

3. İSA TOPRAK


BALTA

İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

 
































1.

ABDURRAHMAN İNAN NİĞDE Dünya Spor Kulübü

2.

DENİZ DAĞDELEN ESKİŞEHİR Öncü Spor ve Gençlik

3.

ŞAFAK KADİR ÇALIK İZMİR Çağrı Taekwondo İhtisas Kulübü Derneği

3.

Caner ÇEVİK İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü
  41 Kg BAY-MALE       45 Kg - BAY-MALE



























1. AKIN


AKYOL

İZMİR İzmir Gençlik Spor İl Müdrlüğü S.K

2. İsrafil


Aslan

İZMİR Çiğli Belediyespor

3. Batuhan


SERBEST

İZMİR Konak Belediyesi Spor Kulübü

3. METE


MERT

BALIKESİR Burhaniye Taekwondo İht.Klubü

 
































1.

GÜRKAN ÇALKAN NİĞDE Dünya Spor Kulübü

2.

TUGAY PARTLAK ANKARA Ankara Ayışığı Spor Kulübü

3.

Şakir GEÇMİŞ İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3.

Ramazan Kaymaz DİYARBAKIR Yeni Güneydoğu Spor Kulübü
  49 Kg BAY-MALE       53 Kg - BAY-MALE



























1. Alperen


TAZEGÜL

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

2. Yasin


KILINÇ

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3. Semih


ÇAKIROĞLU

MANİSA Yükselen Taekwondo İht.Spor Klb.

3. Engincan


EMEN

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

 
































1.

Nuri ÖZEL İZMİR Sude Taekwondo Spor Klb.

2.

CEMİLCEM ÖZTÜRK İZMİR Optimum Spor Kulübü

3.

TUĞRUL YAĞDIRAN MANİSA Manisa İl Özel İdaresi Spor Klb.

3.

hamza yaman BALIKESİR Karagözoğlu İ.Ö. Spor Klb.
  57 Kg BAY-MALE       61 Kg - BAY-MALE

















1. EBUBEKİR


ATMACA

İZMİR Akar Gençlik ve Spor Kulübü

2. UĞUR


YATAK

İZMİR Ali Ağa Belediyesi Helvacı Spor Klb.

 




















1.

Ayhan KAÇMAZ BALIKESİR Balıkesir Taekwondo Gençlik Spor Klb

2.

Mehmet CAN DALGARA İZMİR İzmir Buca Belediye Spor Kulübü
  65 Kg BAY-MALE       65+ Kg - BAY-MALE







 


























1.

mert gül İZMİR Koçoğlu Spor Kulübü

2.

Enis ŞAFAK MUĞLA Soyakan Marmaris Spor Kulübü

3.

ismail polat karadağ BALIKESİR Karagözoğlu İ.Ö. Spor Klb.
  29 Kg BAYAN-FEMALE       33 Kg - BAYAN-FEMALE

















1. sueda


ONAT

BİLECİK Osmaneli Spor Kulübü

2. NAİME


BAYDAR

İZMİR ALİAĞA Gençlik VE Spor Klb.

 


























1.

semra yıldırım İZMİR İzmir Gençlik Spor İl Müdrlüğü S.K

2.

Didem Doğru İZMİR Sabah İhtisas Kulubü

3.

İLAYDA KARDELEN ÇİFTÇİ ESKİŞEHİR Öncü Spor ve Gençlik
  37 Kg BAYAN-FEMALE       41 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. gizem


ÖNER

BİLECİK Osmaneli Spor Kulübü

2. makbule


korucu

İZMİR İzmir Gençlik Spor İl Müdrlüğü S.K

3. SEDA


ÖZKAN

İZMİR ALİAĞA Gençlik VE Spor Klb.

3. Hatice


Kurucu

İZMİR Çiğli Belediyespor

 
































1.

ESRA KALEM BİLECİK Osmaneli Spor Kulübü

2.

Duygu UYSAL DENİZLİ Denizli Belediye Spor Kulübü

3.

nesibe kırdal AYDIN Fatih Spor Kulübü

3.

ŞEYDANUR KAYA İZMİR ALİAĞA Gençlik VE Spor Klb.
  44 Kg BAYAN-FEMALE       47 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. ESRA


GÜL

BİLECİK Osmaneli Spor Kulübü

2. SERPİL


SOY

MUĞLA Kavaklıdere Belediye Spor Kulubü

3. Merve


TUNCEL

MANİSA Yükselen Taekwondo İht.Spor Klb.

3. GÖKÇEN


TAN

İZMİR Bergama Belediye Spor Kulübü

 
































1.

ASLI KOÇAK İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

2.

NURAY ÇELİK ANKARA Ankara Ayışığı Spor Kulübü

3.

Y.ASENA ARIOĞLU MUĞLA Soyakan Marmaris Spor Kulübü

3.

TUTKU YILMAZ İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.
  51 Kg BAYAN-FEMALE       55 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. GÜLSÜM


GÜLTEKİN

ESKİŞEHİR Önder Gençlik ve Spor Kulübü

2. Tuba


Özer

İZMİR Çiğli Belediyespor

3. Büşra


AYDOĞDU

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3. betül


albayrak

BALIKESİR Karagözoğlu İ.Ö. Spor Klb.

 
































1.

Rüveyda KARA İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

2.

türkan dönmez İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

3.

Esra PERKMEN MANİSA Yükselen Taekwondo İht.Spor Klb.

3.

LEMAN DİLARA ESKİŞEHİR Taekwondo Ligi
  59 Kg BAYAN-FEMALE       59+ Kg - BAYAN-FEMALE






















1. IŞIL


KAPTAN

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. MELİSA


DİZDAR

İZMİR Ali Ağa Belediyesi Helvacı Spor Klb.

3. Nilüfer


Çetin

İZMİR Çiğli Belediyespor

 
































1.

kübra KIYI İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2.

SEMA DEMİRTOK BURSA İnegöl Kafkas Gençlik ve Spor Kulübü

3.

sevim ay İZMİR Koçoğlu Spor Kulübü

3.

ECE ÇULCUOĞLU İZMİR Bergama Belediye Spor Kulübü


Taekwondo Turnuvası Gençler









 



















































































  45 Kg BAY-MALE       48 Kg - BAY-MALE



























1. Nasuf Umut


ERKIZAN

İZMİR Konak Belediyesi Spor Kulübü

2. AHMET


AKGÜN

İZMİR Efsane Spor Kulübü

3. Doğan


Demir

SAMSUN Kavak Yaşardoğu Spor Klübü

3. barış


DAĞ

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

 
































1.

İSMAİL TAZEGÜL İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2.

Ramazan BAYKIR DİYARBAKIR Doğa Sporları Spor Kulübü

3.

KÖKSAL KAYA ERZURUM Erzurum Sağlık Spor Kulübü

3.

ABDULSAMET SANİ İZMİR Efsane Spor Kulübü
  51 Kg BAY-MALE       55 Kg - BAY-MALE



























1. tolga


İSLAMOĞLU

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. SONER


KAYA

ERZURUM Erzurum Sağlık Spor Kulübü

3. SERDAR


AKSOY

İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

3. YUSUF


ÖZTÜRK

İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

 
































1.

Ömer Ramazan Evez İZMİR Çiğli Belediyespor

2.

mazlum ŞİMŞEK İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

3.

Mahsun AKSOY İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3.

ORHAN GAZİ GÜLER İZMİR Efsane Spor Kulübü
  59 Kg BAY-MALE       63 Kg - BAY-MALE



























1. kemal talha


ÇELİK

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. ABDULLAH MEHMET


EVEZ

İZMİR Çiğli Belediyespor

3. BERKAY


AKYOL

İZMİR Efsane Spor Kulübü

3. AHMET


DİN

SAKARYA Murat ŞAHAN

 
































1.

bahadır taştan ANKARA EGO SPOR

2.

SAMET GÖKMEN İZMİR Efsane Spor Kulübü

3.

HACI DİCLE İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

3.

YUNUS ÖZTÜRK ESKİŞEHİR Taekwondo Ligi
  68 Kg BAY-MALE       73 Kg - BAY-MALE



























1. Burak HAN


AYDEMİR

TRABZON Bordo Mavim Spor Kulübü

2. Armağan


YARDIMCI

İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. ŞAHABETİN


DİZDAR

İZMİR Ali Ağa Belediyesi Helvacı Spor Klb.

3. selman


NEZİR

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

 
































1.

ALPEREN AĞIR MANİSA Başar Taekwondo İhtisas Spor Klb.

2.

Sinan EVLİ İZMİR Mesa Taekwondo Spor Klb.

3.

ÖMER CEYLAN İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

3.

emre ÇAĞLAR İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.
  78 Kg BAY-MALE       78+ Kg - BAY-MALE



























1. Akif


ÖZTÜRK

MUĞLA Yatağan Spor Kulübü

2. Sergen


Özdaş

İZMİR Koçoğlu Spor Kulübü

3. Ataberk


BARDAKOĞLU

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3. BARIŞ


YILDIRIM

İZMİR Bergama Belediye Spor Kulübü

 
































1.

T.BEYTULLAH OYAR MANİSA Başar Taekwondo İhtisas Spor Klb.

2.

B.Ertürk AYDEMİR MUĞLA Soyakan Marmaris Spor Kulübü

3.

Hüseyin YERVEREN ANKARA Ankara Kartal Spor Kulübü

3.

kaan kılıç İZMİR İzmir Gençlik Spor İl Müdrlüğü S.K
  42 Kg BAYAN-FEMALE       44 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. Sinem


BAYAR

MUĞLA Soyakan Marmaris Spor Kulübü

2. fatma


öztürk

BURSA Emek Gençlik ve Spor Kulübü

3. YELİZ


MENDEŞ

İZMİR Çiğli Belediyespor

3. YAĞMUR


BAYSAL

BALIKESİR Ayvalık Spor Kulubü

 




















1.

Ezgi AKGÜN İZMİR Konak Belediyesi Spor Kulübü

2.

SİNEM SEREZ İZMİR ALİAĞA Gençlik VE Spor Klb.
  46 Kg BAYAN-FEMALE       49 Kg - BAYAN-FEMALE

















1. EDA


ÖZTÜRK

İZMİR Akar Gençlik ve Spor Kulübü

2. KÜBRA


GÜVEN

BALIKESİR Burhaniye Taekwondo İht.Klubü

 
































1.

elif KALEM BİLECİK Osmaneli Spor Kulübü

2.

EMEL TUTKU YETİŞKUL İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

3.

Kader ALTINTAŞ İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.

MELİS BURCU İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.
  52 Kg BAYAN-FEMALE       55 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. merve


GÜNDOĞAR

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. SUDE


BURCU

İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

3. ESRA


AYYILDIZ

İZMİR Akar Gençlik ve Spor Kulübü

3. hilal


türkoglu

ANKARA EGO SPOR

 
































1.

SERAP SERİL İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2.

Sinem ARINÇ İZMİR Konak Belediyesi Spor Kulübü

3.

SUZAN YUŞAN İZMİR Çağrı Taekwondo İhtisas Kulübü Derneği

3.

EDA ÇAĞLAN ANKARA Ankara Ayışığı Spor Kulübü
  59 Kg BAYAN-FEMALE       63 Kg - BAYAN-FEMALE



























1. sedanur


yumruçalı

ANKARA EGO SPOR

2. MERVEGÜL


KURNAZ

BİLECİK Bozüyük Halk Eğitim Gençlik Spor Kulübü

3. Mizgin


BİLGİN

İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3. MİRAY SELVA


ÇINAROĞLU

İZMİR Akar Gençlik ve Spor Kulübü

 
































1.

FUNDA DENE İZMİR Yurtsever Gençlik Spor Klb.

2.

ceren ataç NİĞDE Dünya Spor Kulübü

3.

Vildan AKDOĞAN İZMİR Karabağlar Belediye Spor Kulubü

3.

Nur OĞUŞ İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
  68 Kg BAYAN-FEMALE       68+ Kg - BAYAN-FEMALE






















1. tugba


torlak

ANKARA EGO SPOR

2. FULDEN


GÖKALP

BURSA Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü

3. Tuğba


KIYI

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

 




















1.

Gözde AKBULAK İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2.

ATİYE NUR UYAR MUĞLA Kavaklıdere Belediye Spor Kulubü


Büyükler




































58 Kg BAY-MALE       68 Kg - BAY-MALE



























1. tunahan


DİKMELİK

ANKARA ULASTIRMA GENCLIK SPOR KULUBU

2. metin


dankaz

ANKARA EGO SPOR

3. gökhan


ay

İZMİR Koçoğlu Spor Kulübü

3. Sercan


Kabaker

İZMİR Çiğli Belediyespor

 
































1.

gökan coşar ANKARA EGO SPOR

2.

barış ÇELİK İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

3.

Erencan YILDIZ İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Murat SARIKUŞ İZMİR Hava Kuvvetleri Gücü
  80 Kg BAY-MALE       80+ Kg - BAY-MALE



























1. onurcan


İSLAMOĞLU

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. ALPER


AYHAN

ANKARA ULASTIRMA GENCLIK SPOR KULUBU

3. Gökalp


YILDIZ

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

3. Oğuz


DİNÇER

İZMİR Arkan Taekwondo Spor Kulübü

 

































1.

BERKAY GÖRGÜLÜ MANİSA Başar Taekwondo İhtisas Spor Klb.

2.

Berkin NALÇACI İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.

YAHYA BAĞCI İZMİR Çağrı Taekwondo İhtisas Kulübü Derneği

3.

özkan şanlı İZMİR Koçoğlu Spor Kulübü
  49 Kg BAYAN-FEMALE       57 Kg - BAYAN-FEMALE






















1. duygu


VATANSEVER

İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2. ÇİLEM


SARIOĞLU

ESKİŞEHİR Öncü Spor ve Gençlik

3. Esen


GÜL

İZMİR Bornova Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

 
































1.

FİGEN AKIN İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

2.

HÜLYA ÖVEYOĞULLARI ESKİŞEHİR Önder Gençlik ve Spor Kulübü

3.

TUBA KAYA BURSA Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü

3.

SÜMEYYE ARSLAN İZMİR ALİAĞA Gençlik VE Spor Klb.
  67 Kg BAYAN-FEMALE       67+ Kg - BAYAN-FEMALE

















1. HANİFE


AYAN

ESKİŞEHİR Öncü Spor ve Gençlik

2. Başak


Sümer

İZMİR Çiğli Belediyespor

 




















1.

İnci AYDOĞDU İZMİR Çiğli Belediyespor

2.

ŞEYDA GİZEM KILIÇ İZMİR İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Klb.

 




06:44:00
2011-06-20
Bu haber  3366  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle