İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TRAKYA ŞAMPİYONASI 2011 YAPILDI.
Ramazan ayının yaklaşması sebebiyle antrenmanların yavaşlayacağını düşünen Yasin Hoca, sürpriz bir maç yaptı…

Lüleburgaz Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirilen, maça katılım da yüksek oldu. Kırklareli, Edirne Tekirdağ ve İstanbul’dan toplamda 12 Kulüp ve 152 Sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva sabah 8 de kafilelerin gelmesiyle start alırken, akşam saat 18:00’da sona erdi.


Organizasyona Kırklareli Bölgesinden; Kırklareli Spor Kulübü, Kırklareli Gençlik ve Spor kulübü, Babaeski Gençlik ve Spor Kulübü, Lüleburgaz LÜKSAD Spor Kulübü, Edirne Bölgesinden; Edirne Gençlik Merkezi Taekwondo Takımı, Trakya Gençlik ve Spor Kulübü, Tekirdağ Bölgesinden; Çorlu Doruk Spor Kulübü, Çorlu Halk Eğitim Merkezi, İstanbul Bölgesinden G.O.P. Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü, G.O.P. İhtisas Spor Kulübü, Koredo Spor Kulübü, Demircan Spor Kulübü























Dereceye Giren Sporcular İse Şöyle;


 


 


                                                               






























































































































































































































































































































































 


24 Kg. Minik Erkek


 


24 Kg. Minik Bayan


1


Metin KALA - İST. Erdoğan S.K.


1


Bilge SUSTAN – İST. Erdoğan S.K.


2


Ulaş YÜKSEL - İST. Erdoğan S.K.


2


Emine EKŞİ – Edirne Gençlik Merkezi


3


Özkan SEVİM - Çorlu Doruk S.K.


3


Çağla KARA – Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Mustafa EROL - İST. Erdoğan S.K.


3


Sude MUT – Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


 


30 Kg. Minik Erkek


 


27 Kg. Minik Bayan


1


Ayberk YILMAZ - Çorlu Doruk S.K


1


Senanur VARDAR – Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


2


Serkan TAŞDEMİR - Çorlu Halk Eğitim Merkezi


2


Seher ÜLKÜ – Kırklareli Gençlik S.K.


3


Okan CİHAN - İST. Erdoğan S.K.


3


İremnur DAŞEL – Trakya Gençlik ve S.K.


3


Ali KARABACAK - Çorlu Doruk S.K


3


Ayşegül ÇELİKBİLEK – Çorlu Halk Eğitim Merkezi


 


33 Kg. Minik Erkek


 


30 Kg. Minik Bayan


1


Mert DURUKANIK – İST ERDOĞAN SK


1


Beyzanur GÜNGÖR – Kırklareli Spor Kulübü


2


Berkecan UYSALLAR - Trakya Gençlik ve S.K


2


Lara Doğan – Trakya Gençlik ve S.K.


3


Emir TURAL - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Zehra TUFAN - Çorlu Halk Eğitim Merkezi


3


Mert ERDOĞAN - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Cansın Lal GÜRLER - Babaeski Gençlik ve S.K.


 


36 Kg. Minik Erkek


 


33 Kg. Minik Bayan


1


Tugay AKBABA - Çorlu Doruk S.K


 


Elif YILDIRIM - İST. Erdoğan S.K.


2


Şifa CANSÖZEN - İST ERDOĞAN SK


2


Tuğçe KOCAMAN - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Berkant KARA - Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


3


Aleyna GENÇOĞLU - Kırklareli Gençlik S.K.


3


Ümit GÜÇLÜGİL - Çorlu Doruk S.K


3


Hüsna SÖNMEZ - Çorlu Doruk S.K


 


40 Kg. Minik Erkek


 


36 Kg. Minik Bayan


1


Yasin TAŞDEMİR Çorlu Doruk S.K


1


Belen FİDANÇOLAK - İST. Erdoğan S.K.


2


Emirhan SİL - Kırklareli Gençlik S.K.


2


Ecem GEREL - Trakya Gençlik ve S.K.


3


Emirhan tuncak - Kırklareli Gençlik S.K.


3


Gözde OKUMUŞ - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Hakkı YURTSEVER - Çorlu Doruk S.K


3


Cemre SOUKSU - Babaeski Gençlik ve S.K.


 


50 Kg. Minik Erkek


 


40 Kg. Minik Bayan


1


Sıdık ERDOĞDU - İST. Erdoğan S.K.


1


Fatmanur BİTİŞ - Çorlu Doruk S.K


2


Yusuf NAS - Trakya Gençlik ve S.K.


2


Esma HASANKAHYACIOĞLU - İST. Erdoğan S.K.


3


Tunahan GİL Çorlu Doruk S.K


3


Gülhan TUNA - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Tevfik CENGİZ - İST. Erdoğan S.K.


3


Sudenaz UYSAL - Babaeski Gençlik ve S.K.


 


33 Kg. Yıldız Erkek


 


+ 45 Kg. Minik Bayan


1


Emre ÜLKÜ - Kırklareli Gençlik S.K.


1


Aylin KAYA - İST. Erdoğan S.K.


2


Kerimcan ADA - Kırklareli Gençlik S.K.


2


Elif Ülkem KİŞMİR – Edirne Gençlik Merkezi


3


Emre ELDEMİR - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Damla DEMİREL - Çorlu Doruk S.K


3


Emre BULUT - Trakya Gençlik ve S.K


3


Ayşe SEVİM - Çorlu Halk Eğitim Merkezi


 


36 Kg. Yıldız Erkek


 


+ 55 Kg. Yıldız Bayan


1


Hayrullah TEZER - Kırklareli Spor Kulübü


1


Elif Kübra GÜNGÖR - Kırklareli Gençlik S.K.


2


Caner BİL - Kırklareli Spor Kulübü


2


Fatma ERATİK - Kırklareli Spor Kulübü


3


Erdem REÇBER - İST. Erdoğan S.K.


3


Hülya TABAK - Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


3


Mustafa BOZKURT - Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


3


Kübra ŞABAN - Çorlu Doruk S.K


 


40 Kg. Yıldız Erkek


 


+ 67 Kg. Genç Bayan


1


Alparslan ASLAN - Kırklareli Gençlik S.K.


1


Ezgi YILDIRIM - Çorlu Doruk S.K


2


Furkan CENGİZ - İST. Erdoğan S.K.


2


Yağmur TARKAN - Çorlu Halk Eğitim Merkezi


3


Berke UÇKUN - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Deniz SAĞLAM - Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


3


Kıvanç TAŞKIN - Babaeski Gençlik ve S.K.


3


Buket DERECİ - Babaeski Gençlik ve S.K.


 


44 Kg. Yıldız Erkek


 


1


Burak NAS - Trakya Gençlik ve S.K.


 


2


Fatih TÜRKAN - Çorlu Doruk S.K


 


3


Kenan ZORLU - İST. Erdoğan S.K


 


3


Cem GÜLENÇ - Trakya Gençlik ve S.K.


 


 


+ 55 Kg. Yıldız Erkek


 


1


Mert ÜNLÜ - İST. Erdoğan S.K


 


2


Tayran ÜNAL - İST. Erdoğan S.K


 


3


Anıl KAHRAMAN - Trakya Gençlik ve S.K.


 


3


Emre ELDEMİR - Trakya Gençlik ve S.K.


 


 


55 Kg. Genç Erkek


 


1


Mert ÖZBEK - Kırklareli Spor Kulübü


 


2


Nazmi BİL - Kırklareli Spor Kulübü


 


3


Abdullah Veli ALP - Lüleburgaz LÜKSAD S.K.


 


3


Enes ALTIN - Kırklareli Gençlik S.K.


 


 


62 Kg. Genç Erkek


 


1


İbrahim DENİZHAN - İST. Erdoğan S.K


 


2


Serkan ÇAKIR - Çorlu Doruk S.K


 


3


Öncü ULUDAĞ - İST. Erdoğan S.K


 


3


Rıdvan BEKDEMİR - İST. Erdoğan S.K


 


 


+ 74 Kg. Genç Erkek


 


1


Sait YALÇIN - Çorlu Doruk S.K


 


2


Mert ÖZTÜRK - İST. Erdoğan S.K


 


3


M. Samet GENÇOĞLU - İST. Koredo S.K.


 


3


Doruk ÇAĞLAR – Çorlu Doruk S.K


 


 


54 Kg. Büyük Erkek


 


1


Faruk TEKDEMİR - İST. Erdoğan S.K


 


2


Recep YAZAR - İST. Erdoğan S.K


 


3


Erhan ÇABEK - Çorlu Doruk S.K


 


3


Mustafa KURT - Babaeski Gençlik ve S.K.


 




07:29:00
2011-07-26
Bu haber  3136  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Cem UYMAK  2011-07-26
  Teşekkür Ederim
 Yasin Hocama Göstermiş olduğu Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim .

Böyle Temiz ve Güzel organizasyonların devamını dilerim..

Teşekkür Ederim .
 osman DEMİREL  2011-07-26
  güzel bir gündü
 s.a
çok güzel bir organizasyondu bana göre yüce mevlam bu güzel dostlugu bozacak insanlardan uzak eylesin bütün sporcularmız saygılı idi inş içlerinden nice iyi sporcular çıkar ve ülkemizi ve bizleri gururlandırılar.....
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle