İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TRAKYA DA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
Tertip komite başkanlığını Taekwondo antrenörü Yasin NAS ın yaptıgı, Kırıkköy Belediyesi Trafından organize edilen Ortak antrenman çalışması tam bir turnuva şölenine dönüştü.
 Ortak antreman Tekirdag, Kırklareli ve Lulebergaz illerinden gelen taekwondo kulüplerinin sporcularının ortak katılımıyla gerçekleştirildi. Sporcuların çalışma hırsları gelecek için büyük ümit verdi.

 


 


101


 



Amaç Gençlik, Hedef Başarı;


Trakya’da Takekwondo rüzgarı dinmek bilmiyor.


Tertip komite başkanlığını Taekwondo antrenörü Yasin NAS ile Kırıkköy Belediyesi Trafından organize edilen Ortak antrenman çalışması tam bir turnuva şölenine dönüştü.



Vatanını ve milletini seven gençlik yetiştirmenin derdinde olan Kırıkköy Belediye Başkanı Abdurrahman GÜRKAN son dönemde önemli mesafeler kat etmiş ve buna sosyal etkinlik adı altında Taekwondo çalışmalarınıda eklemiştir eklemiştir. Bizlerde Taekwondo camiası olarak Sayın Kırıkköy Belediye Başkanı Abdurrahman GÜRKAN’’a şükranlarımız sunuyoruz.



Dört yıldır Trakya’da hizmet veren Taekwondo Antrenörü Yasin Nas; Hedefimizde gençlere sahip çıkmanın yanında, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında da derece elde etmek vardır. Kısa zamanda bu hedefimize ulaşacağımıza olan inancım tamdır ve bunun için bir çok çalışma yapıyoruz.


Bizleri kırmayıp organizasyonumuza gelen tüm antrenör ve hakemlerimize teşekkürlerimi sunarken, yaptıkları maçlarla göz dolduran sporcuların anlında öpüyorum dedi.


 


100





Yapılan çalışmaya;


Kırklareli bölgesinden; Lüleburgaz Gençlik ve S.K, Babaeski S.K, Kırklareli Gençlik ve S.K, Kırklareli S.K.


Edirne bölgesinde; Edirne Gençlik ve S.K, Trakya Uzakdoğu Gençlik ve S.K, Edirne Taekwondo İhtisas S.K, Uzunköprü Ergene S.K, Havsa Gençlik ve S.K.


Tekirdağ bölgesinden; Tekirdağ Belediye S.K, Tekirdağ Gençlik ve S.K, Çorlu Doruk S.K, Çorlu Gençlik ve S.K, Çerkezköy Şampiyon S.K, Saray Flipper Spor S.K; İllerinden toplam 15 Kulüp ve 174 sporcunu katılımı ile gerçekleştirildi.


 


 


102


 


 




 












































27 Kg. Minik Bayanlar:


1. Seher ÜLKÜ – Kırklareli S.K.


2. Çağla KARA – Babaeski S.K.


3. Gülsüm ÇAPKIN – Çerkezköy Şampiyon S.K.


3. Nergiz TUNALI - Kırklareli S.K.




27 Kg. Minik Erkekler:


1.Ertuğrul AŞIK – Kırklareli S.K.


2.Emirhan KUZU – Tekirdağ Bel. S.K.


3.M. Affan ÖZCAN – Tekirdağ G.S.K.


3.Gökay ŞEN – Tekirdağ G.S.K.



30 Kg. Minik Bayanlar:


1.Beyzanur GÜNGÖR – Kırklareli S.K.


2.Senanur VARDAR – Lüleburgaz G.S.K.


3.Yaren ÇORLU – Çorlu G.S.K.


3.İlayda GÜNDOĞDU – Tekirdağ Bel. S.K.



30 Kg. Minik Erkekler:


1.Mert DORAN – Çorlu G.S.K.


2.Enes ÖZCAN – Tekirdağ G.S.K.


3.Emircan GÜNDOĞDU – Tekirdağ G.S.K.


3.Emre KAÇAR – Tekirdağ Bel. S.K.



36 Kg. Minik Bayanlar:


1.Seren ÖZKAN – Edirne G.S.K.


2.Feyza YARAMIŞ – Kırklareli S.K.


3.Merve YILDIRIM – Doruk S.K.


3.Hüsra SÖNMEZ – Doruk S.K.



36 Kg. Minik Erkekler:


1.Orkun AVCI - Tekirdağ G.S.K.


2.Batuhan EGE – Tekirdağ Bel. S.K.


3.Murat HARMAN - Saray Flipper S.K.


3.Oğuz TOKGÖZ – Saray Flipper S.K.


40 Kg. Minik Bayanlar:


1.Gözde OKUMUŞ – Babaeski S.K.


2.Öykü ÜRKMEZ – Trakya Uzakdoğu G.S.K.


3.Pelin KAYA – Uzunköprü Ergene S.K..


3.Sümeye SARIKAYA – Çekezköy Şampiyon S.K.


40 Kg. Minik Erkekler:


1.Berkant KARA – Lüleburgaz G.S.K.


2.Çağrı ÇATAK – Kırklareli S.K.


3.Nedim İDE – Tekirdağ G.S.K.


3.Ümit GÜÇLÜGİL – Doruk/Çorlu


37 Kg. Yıldız Bayanlar:


1.Tuğçe KOCAMAN – Babaeski S.K.


2.Beyza ÜNAL – Çorlu G.S.K.


3.Lara DOĞAN – Edirne G.S.K.


3.İremnur DAŞEL – Edirne G.S.K.


33 Kg. Yıldız Erkekler:


1.İlbey SELVİ – Saray Flipper S.K.


2.Ali KARABACAK – Doruk S.K.


3.Doğukan ÇETİNÇELİK – Lüleburgaz G.S.K.


3.Berke BÜRCÜ – Trakya İhtisas Taekwondo S.K.


44 Kg. Yıldız Bayanlar:


1.Bilge ŞEN – Tekirdağ G.S.K.


2.Seçil KIRCI – Çorlu G.S.K.


3.Sude HAS – Havsa G.S.K.


3.Nurdan AKGÜN – Havsa G.S.K.


37 Kg. Yıldız Erkekler:


1.Caner BİL – Kırklareli S.K.


2.Fatih SERT – Çekezköy Şampiyon S.K.


3.Ayberk YILMAZ – Doruk S.K.


3. T. Kıvanç TAŞKIN – Babaeski S.K.


51 Kg. Yıldız Bayanlar:


1.Seray OĞUZ – Kırklareli S.K.


2.Melisa ÇORALI – Lüleburgaz G.S.K.


3.Nur DEMİR – Edirne G.S.K.


3.Zeynep ECEHAN - Trakya İhtisas Taekwondo S.K.


41 Kg. Yıldız Erkekler:


1.Tuna Çelik DAĞLIOĞLU – Doruk


2.Kerimcan ADA – Kırklareli


3.Kerem ÖZKAN – Edirne G.S.K.


3. Berke UÇKUN – Babaeski S.K.


+55 Kg. Yıldız Bayanlar:


1.Hülya TABAK – Lüleburgaz G.S.K.


2.Gülhan TUNA – Babaeski S.K.


3.Damla DEMİREL – Doruk S.K.


3.Büşra YILMAZ – Çorlu G.S.K.


45 Kg. Yıldız Erkekler:


1.Çağrı ASER – Tekirdağ G.S.K.


2.Canberk KAYNAR – Çorlu G.S.K.


3.Melihcan KAYMAKÇI – Çorlu G.S.K.


3.Bahadır ÇELİK – Doruk S.K.


44 Kg. Genç Bayanlar:


1.Alara TAŞKIN – Tekirdağ Bel. S.K.


2.Busenur ŞEN – Tekirdağ G.S.K.


3.Fatma ERATİK – Kırklareli S.K.


3.Selin KYA – Uzunkörü Ergene S.K.



45 Kg. Genç Erkekler:


1.Bedirhan SELVİ – Saray Flipper S.K.


2.Emre ÜLKÜ – Kırklareli S.K.


3.Kerem BOZ – Tekirdağ G.S.K.


3.Uğur ÇOŞKUN – Edirne G.S.K.


49 Kg. Genç Bayanlar:


1.Tuğçe TOKGÖZ – Saray Flipper S.K.


2.Pınar NAS – Edirne G.S.


3.Gözde DURAK – Tekirdağ G.S.K.


3.Nuran DURUKAN – Tekirdağ Bel. S.K.


48 Kg. Genç Erkekler:


1.Burak NAS – Edirne G.S.K.


2.Mustafa HARMAN – Saray Flipper S.K.


3.Onur ÇALIŞ – Doruk S.K.


3.Yusuf GÜNAY – Edirne G.S.K.


52 Kg. Genç Bayanlar:


1.Elif GÜNGÖR – Kırklareli S.K.


2.Hilal DEMİRHAN – Trakya İhtisas Taekwondo S.K.


3.Figen Yeşim SAKALLI – Doruk S.K.


3.Günnur GÖKNUR – Tekirdağ Bel. S.K.


51 Kg. Genç Erkekler:


1.Alpaslan ASLAN – Kırklareli S.K.


2.Osman GÜNAY – Edirne G.S.K.


3.Gürkay ÜRKMEZ – Çekezköy Şampiyon S.K.


3.Emir ARCAN – Trakya Uzakdoğu G.S.K.


59 Kg. Genç Erkekler:


1.Sergen DUYGU – Tekirdağ Bel. S.K.


2.Cihan DUMAN – Saray Flipper S.K.


3.Furkan SENA – Çorlu G.S.K.


3.Ahmet ÇİFTÇİ – Çekezköy Şampiyon S.K.


65 Kg. Genç Erkekler:


1.Şahin YİĞİT – Çekezköy Şampiyon S.K.


2.Mustafa KURT – Babaeski S.K.


3.Ahmet KÜREKÇİ – Trakya Uzakdoğu G.S.K.


3.Can İŞCAN – Trakya Uzakdoğu G.S.K.




06:09:00
2012-02-21
Bu haber  2326  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle