İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


18 MART DENİZ ZAFERİ TURNUVASI YAPILDI.
18 Mat deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası altı İlden 11 kulüp katılımı ile Çanakkale 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

18 MART DENİZ ZAFERİ MARMARA KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI YAPILDI


 


 


          18 Mat deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası altı İlden 11 kulüp katılımı ile Çanakkale 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.


            Konuyla ilgili olarak, Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK’ın verdiği bilgiye göre; 


            “17 Mart 2011 cumartesi günü yapılan  18 Mat deniz zaferi Marmara kupası Taekwondo Şampiyonası Çanakkale’nin yanı sıra Tekirdağ,Balıkesir,İstanbul,Edirne,Kırklareli illerinden 148  sporcunun katılımıyla yapıldı  kıyasıya bir mücadeleye şahit olduk. Özellikle Çanakkale’yi temsil eden sporcularımızda bu azmi ve gayreti gördük  Hedef takım halinde birinci olmaktır.düşüncesiyle kulüplerini en iyi şekilde temsil etmek amacıyla ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiler ve şampiyonanın galibi 46  puanla Çanakkale Anafartalar  spor kulübü olurken ikinciliği 28 puanla İstanbul Kahraman spor kulübü üçüncülüğü ise 27 puanla Kırklareli Spor kulübü elde etmeyi başardı    


             Bu tür şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin  gelişme kaydetmesi açısından hem bu spor alanı için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır. Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır.ve bunu da gerçekleştiriyoruz henem hemen her ay ilimizde taekwondo şampiyonası yapmaktayız    


Bu tür  şampiyonalar 2012 yılı Ümitler,yıldızlar ve Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi bu faaliyeti gerçekleştirmemiz, bu şampiyonaya katılacak sporcularımız açısından çok daha önemlidir. Onlar için bilgi, beceri ve tecrübelerini arttırmak, heyecanlarını yenme konusunda bir aşama olacaktır.


       Şampiyonada gözlerden kaçmayan ve beni çok mutlu eden Belediyelerimizin de kulüplerimize araç tahsis edip onlara destek vermeler mükemmel bir olaydır.bizde taekwondo il temsilciliği olarak Çan,Gökçeada,Bayramiç,Belediye başkanlarımıza Teşekkür ediyor Şükranlarımızı sunuyoruz.


                                                                                                             


             


                                                            


                                                   Hasan ALTUNIŞIK


 Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi














































































































































































































































































































































































































































































































































27 KG. ERKEKLERKULBİLİ 27 KG. BAYANLARKULBİLİ
Ertuğrul AŞIKKıklareli Spor KlubuKırklareli1Seher ÜLKÜK.eli Gençlik Spr KlbKırklareli
Ertuğrul BULDUKDoruk Spor KlübüTekirdağ2Zeynep AKTEPEÇan Spor KlübüÇanakkale
Myhammet KALKANAnafartalar spr klbÇanakkale3Zeynep TAŞKINAnafartalar spr klbÇanakkale
Yusuf SALİMAnafartalar spr klbÇanakkale4Bengü ÇETİNBabaeski Spor KlübüKırklareli
30 KG.  ERKEKLER   30 KG.  BAYANLAR  
Kerimcan ADAK.eli Gençlik Spr KlbKırklareli1SEDANUR VARDARLüleburgaz Gençlik Spr klbuKırklareli
Tunahan ERGÜLAnafartalar spor kulbÇanakkale2SEMA KERGİDEKahraman spor kulubüİstanbul
Fatih AKBOĞADoruk Spor KlübüTekirdağ3AYŞİN İMRENCEAyvalık Spor kulubüBalıkesir
Yalçın SÜMBÜLBayramiç Spor KlübüBayramiç3
35 KG.  ERKEKLER   35 KĞ  BAYANLAR  
Emre ÜLKÜ Kıklareli Spor KlubuKırklareli1Aleyna GENÇOĞLUK.eli Gençlik Spr KlbKırklareli
Bilal KARADUMANTaekwondo İhtisas Burhaniye2Beyzanur GÜNGÖRKıklareli Spor KlubuKırklareli
Can YILMAZBayramiç Spor KlübüBayramiç3Merve YILDIRIMDoruk Spor KlübüTekirdağ
Bircan SÜRALGökçeada Spor KlbGökçeada3Hüsna SÖNMEZDoruk Spor KlübüTekirdağ
40 KG.  ERKEKLER   40 KĞ. BAYANLAR  
Kubilay ERGÜLAnafartalar spr klbÇanakkale1ZEYNEP SAVAŞAnafartalar spr klbÇanakkale
Tunç DAĞLIOĞLUDoruk Spor KlübüTekirdağ2GÖZDE OKUMUŞBabaeski Spor KlübüKırklareli
Vahit AYTUNÇBayramiç Spor KlübüBayramiç3TUĞÇE KOLAMANBabaeski Spor KlübüKırklareli
Berkant KARALüleburgaz Gnç Spr KlKırklareli3ASLIHAN ÖZGÜNERAyvalık Spor kulubüBalıkesir 
45 KG.  ERKEKLER   45 KĞ. BAYANLAR  
SEZGİN TOSUNKahraman spor klbİstanbul1TUĞÇE YEŞİLMENKahraman Spor Klübüİstanbul
SEYİT GÜDENGökçeada Spor KlbÇanakkale2Şevval AKSOYAmafartalar Spor KlübüÇanakkale
UĞUR COŞGUNTrakya Gençlk Spr KEdirne3Emine KAYAGölçeada Spor KlübüGökçeada
AHMET AYHANAnafartalar spr klbÇanakkale3
50 KG.  ERKEKLER   50 KĞ. BAYANLAR  
Osman GÜNAYTrakya Gençlk Spr KEdirne1Tuğba BATARKahraman Spor Klübüİstanbul
Burak NASTrakya Gençlk Spr KEdirne2Asiye Çağla DELLALAnafartalar spr klbÇanakkale
Yusuf GÜNAYTrakya Gençlk Spr KEdirne3Kübra GÜVENTekvando İhtisas Spor KlübüBurhaniye
Onur TEKELBayramiç Spor KlübüBayramiç3Kübra ÜNALKahraman Spor Klübüİstanbul
60 KG. ERKEKLER      55 KG.  BAYANLAR  
Mert ÖZBEKKıklareli Spor KlubuKırklareli1Bilge Yekta DELLALAnafartalar spr klbÇanakkale
Nazmi BİLKıklareli Spor KlubuKırklareli2Elif Kübra GÜNGÖRBabaeski Spor KlübüKırklareli
Mikail AKBULUTGökçeada Spor KlbGökçeada3Pınar NASTrakya Gençlik Spor KlübüEdirne
Ersin SANDIKÇan Spor KlübüÇanakkale3Ndide Nur ÇELİKBayramiç Spor KlübüBayramiç
65 KG. ERKEKLER      60 KG.  BAYANLAR  
EMRECAN AKINGökçeada Spor KlbÇanakkale1Ezgi GÜVERCİNGökçeada Spor KlübüGökçeada
MURAT ÖZTÜRKELAnafartalar spr klbÇanakkale2Ayşe PINARKahraman Spor Klübüİstanbul
MAHSUM YÜCELGökçeada Spor KlbÇanakkale3
3
70 KG. ERKEKLER      
UMUT DURGUTBabaeski Spor KlubuKırklareli1
SEMİH GÜVENÇAnafartalar spr KlbÇanakkale2
NADİR BİLMEZGökçeada Spor KlbÇanakkale3
3
   + 70 KG. ERKEKLER      
ORÇUN AKIN                            Anafartalar spr klbÇanakkale1
SAİT YALÇIN Doruk Spor kulübüTekirdağ2
AYKUT DEMİRCİTrakya Gençlk Spr KEdirne3
3
    TAKIM SIRALAMASI1.         2.             3.PUAN
1Çanakkale Anafartalar spor kulübü        ( 4 )     ( 5 )         ( 3 )46
2İstanbul Kahraman Spor Kulübü        ( 3 )     ( 2 )         ( 1 )28
3Kırklareli Spor Kulübü        ( 3 )     ( 2 )         ( 0 )27
4Çanakkale Gökçeada Spor Kulübü        ( 2 )     ( 1 )         ( 5 )22
       




19:14:00
2012-03-20
Bu haber  1912  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle