İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR 2012 İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2012 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği 43 kulüpten 129 Erkek 83 Bayan toplam 212 sporcu ile 31 Mayıs - 1 Nisan 2012 tarihinde Bahçeköy spor salonunda yapıldı.



YıldızlarTaekwondo İl Birinciliği 2012






























































































































































































































































































































































































































































































YILDIZ BAYANLAR
29 BAYAN
1 SÜMEYRA FATMA ALTINIŞIK ELMALI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
     
  33 BAYAN  
1 BELMA KARA BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
2 ZARİFE ÇAGLAR ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 EMEL ÇINAR ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 HÜSNA ÖZOĞLU İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
     
37  BAYAN  
1 BİNHAN YARPAZOĞLU AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ
2 BEYZANUR KIRIM CİHAN SPOR KULÜBÜ
3 MERYEM ŞENLİK TUZLA BLD SPK
4 TUANNA YALÇIN SEYRANTEPE SK
     
  41 BAYAN  
1 SENA NUR ERTÜRK ÇİLDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
2 RABİA ÖZCAN SANCAKTEPE TAEKWONDO SPOR OKULU
3 SÜRMELİ GİZEM YÜCEL ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 DİLARA KATILMIŞ GAZİOSMANPASA KUVVET İ.H.T
     
44 BAYAN
1 ÖZNUR GÜVEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
2 DAMLA ÜNAL İST.YAVUZ SPK.
3 MÜBERRA ZEYNEP AKMAZ YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.
4 ÇİĞDEM TOPUZ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
     
  47 BAYAN  
1 İDİL BAŞYILMAZ BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ
2 DAMLA ŞAL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 EBRU YILMAZ BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KLB
4 ECE YILDIZ YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
     
  51 BAYAN  
1 BEYZA MANAV FERDİ
2 NAZMİYE TERZİCİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 ŞEVVAL GÖÇER İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
4 SULTAN ŞAHİN İST.SOSYAL HİZ. G.S.K.
     
  55 BAYAN  
1 MELTEM CEYLAN SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 SUNA TAZE SANCAKTEPE TAEKWONDO SPOR OKULU
3 NİSAN TAŞDÖKEN SİLİVRİ SK
4 CEREN USLU BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ
     
  59 BAYAN  
1 ECEM NUR SEZER YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
2 BÜŞRA GAMZE GEYİK ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 GÜL SUDE KARAMUKOĞLU İGSİM
4 NİSA KEKİK İST. BAHÇELİEVLER TAEKWONDO İHTİSAS
     
  59+BAYAN  
1 ESRA NUR ERDEN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2 OLCAY ALEYNA ÖZER SEYRANTEPE SK
3 ZEHRA EVRENUZ BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
4 FAZİLET USTA SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
     
  YILDIZ ERKEKLER  
     
  33 ERKEK  
1 TAHA AYALTI BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2 BAHAÜDDİN EZBER RUMELİKAVAGI SK
4 FEYZULLAH BAKIR TUZLA BLD SPK
3 EMRE ATEŞ TUZLA BLD SPK
     
  37 ERKEK  
1 TOLUNAY SORGUN TOPÇUOĞLU BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2 CİHAN ALTUN ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 KÜRŞAT ASLAN TURAN SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 NECMİ BEKTAŞ TUZLA BLD SPK
     
  41 ERKEK  
1 EMİRCAN TURAN İST.YAVUZ SPK.
2 MEHMET KANİ POLAT ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3 FERDİ İRİÇ SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4 ÜMİT KÖK ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
     
  45 ERKEK  
1 OKTAY ERSÖZ RUMELİKAVAGI SK
2 MURAT BASUMLU TUZLA BLD SPK
3 SERKAN DENİZ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
4 MUSTAFA BATUHAN AYALTI YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.
     
  49 ERKEK  
1 LEVENT KILIÇARSLAN TUZLA BLD SPK
2 MUHAMMED TALHA AYDOĞAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.
3 OĞULCAN KILIÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
4 MERTCAN OKUSUN CİHAN SPOR KULÜBÜ
     
  53 ERKEK  
1 MUHAMMET MEMİŞ TUZLA BLD SPK
2 EMRE GÜL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ
3 ERDEM KANLI ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 KADİR AYDIN AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ
     
  57 ERKEK  
1 MUHAMMET EMİN AYDOĞDU CİHAN SPOR KULÜBÜ
2 SEMİH BORA BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3 SELİM DELEN İGSİM
4 MERT PATIR AVCILAR YILDIRIM SPOR KLÜBÜ
     
  61 ERKEK  
1 AHMET BİLAL ALTIPARMAK YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.
2 MERT ÜNLÜ GAZİOSMANPAŞA ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ
3 OĞUZHAN ÖZBAYSAR İST. BAHÇELİEVLER TAEKWONDO İHTİSAS
4 FARUK AYDIN SEYRANTEPE SK
     
  65 ERKEK  
1 UMUT ERGÜN GENÇ FINDIKLI SK
2 HAMZA ŞENEL YILDIZLAR TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNE
     
  65 + ERKEK  
1 SEMİH KOCAOĞLU RUMELİKAVAGI
2 EMRE COŞ BABATLAR SPOR KÜLÜBÜ
3 DOĞUKAN ÇEKER ALTUNÇEVİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4 AHMET KÜÇÜKÜNLÜ YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KLB.



00:05:00
2012-04-03
Bu haber  2867  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle