İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


DÜZCE DE MUHTEŞEM ORGANİZASYON.
Düzce il Temsilciliğinin Faaliyet Programında yer alan POLİS GÜCÜ SPOR KULÜPLERİ ve DOST KULÜPLER BAY-BAYAN TAEKWONDO SAMPİYONASI; 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonunda Yapıldı.
Düzce il Temsilciliğinin Faaliyet Programında yer alan POLİS GÜCÜ SPOR KULÜPLERİ ve DOST KULÜPLER BAY-BAYAN TAEKWONDO SAMPİYONASI; 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonunda Yapıldı.Toplam 27 Kulüp,  5 Kategori ve 81 Siklette 421 Sporcunun katıldığı müsabakalar, Şenlik havasında iki günboyunca devam etti.

 


 


414_duzce_1
DÜZCEDE  MUHTEŞEM  ORGANİZASYON


Düzce il Temsilciliğinin Faaliyet Programında yer alan POLİS GÜCÜ SPOR KULÜPLERİ ve DOST KULÜPLER BAY-BAYAN TAEKWONDO SAMPİYONASI; 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonunda Yapıldı.

Müsabaka için günler öncesinden yoğun bir şekilde hazırlıklarını tamamlayan Düzce İl Temsilciliği, müsabakanın başlangıcından bitişine kadar devam eden muhteşem bir organizasyonla,  Toplam 27 Kulüp,  5 Kategori ve 81 Siklette 421 Sporcunun katıldığı müsabakaları, Şenlik havasında iki gün boyunca coşkunun eksilmeden müsabaka sonuna kadar devam etmesini sağladı.


 


 


414_duzce_2


 


 


Müsabakalara;  katılan sporcular ;
Minikler: Bay: 88 , Bayan:50 ,  Minik Altı :  Bay:37 ,Bayan:17 , Yıldız :  Bay: 56   Bayan:43 , Gençler :  Bay:66  , Bayan:29  , Büyükler : Bay:26 ,Bayan:9  olmak üzere
Toplam 421 Taekwondo gönüllüsü  sporcu, coşkulu bir seyirci eşliğinde,  ailelerin ve taekwondo severlerinde desteğiyle dostluk, kardeşlik  için yarıştılar.


 


Organizasyon kapsamında, Müsabakaya Gelen İdareci, Antrenör ve sporcuların konaklama ihtiyaçları spora gönül vermiş MEB Şube Müdürü Bahtiyar ERDOĞAN’ın destekleriyle, Düzce İHL ve Düzce Anadolu Öğretmen Lisesinde misafir edilmeleri sağlandı. 


Ayrıca Müsabakalarda Görev Yapan Hakemlerin konaklama ve yemek ihtiyaçları ise organizasyon kapsamında, Özel  Hayri Sivrikaya Hastahanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Polisgücü Spor Kulübü Başkanı olan Servet Sivrikaya’nın Sponsorluğunda karşılanması’da turnuvanın günler öncesinden en ince şekilde tertiplenip, hazırlıklarının yapıldığının göstergesi oldu.


Müsabakalar 1. Gün; Minikler ve Minik Altı Kategorilerinde Yarışacak sporcularının tartılarının bitiminden sonra Kura İşlemi tamamlanması ile görev yapacak hakemlerin teknik toplantı bitiminden sonra, saat 10:00’da Açılış seramonisine geçildi. Açılış seramonisi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının tamamlandı. İstiklal marşının bitiminden sonra Açılış konuşmasını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk ŞIRAN yaptı.  Sayın ŞIRAN; Müsabakaya Çevre İllerden Turnuvaya gelen, İdareci, Antrenör ve Sporcular ile velilere teşekkür ederek böyle coşkulu bir Taekwondo camiasıyla karşı karşıya olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi ve ülkemizin emanet edildiği çocuklarımızı sokaklardan Salonlara taşımanın öncelikli hedeflerimizden biri olmalı diyerek , 7’den 77’ye herkese  sporu, sevdirmek için hepimize görev düşmektedir” dedi. Sayın ŞIRAN; gün sonu müsabakaların sonunda dereceye giren sporcula’ra Madalyalarını takdim etti.


Düzce İl Temsilcisi Sebahattin KURUOĞLU, Antrenörlerle müsabakaların dostluk, kardeşlik ve şenlik havasında geçmesi dileklerini ileterek, Turnuvaya Ev sahipliği yapmanın gurur verici olduğunu, organizasyonun hazırlık aşamasında hiçbir desteğini esirgemeyen Taekwondo Federasyonuna teşekkürlerini ileterek çevre illerden gelen coşkulu katılımcıları görmenin göz yaşartıcı mutluluk verdiğini,  2 gün de ancak bu kadar katılımcı kabul edebildiklerini , gelmek isteyip de zaman yetersizliğinden geri çevirmek zorunda kaldıkları yaklaşık 300 sporcudan, idareci ve antrenörlerinden özür dileyerek ileriki zamanda yapılacak Dostluk turnuvasında maximum katılımın olması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini dile getirdi.


Müsabakaların bitiminin ardından dereceye giren  sporculara madalyaları ve takım sıralamasına giren kulüplerin kupalarının verilmesiyle şenlik havasında yapılan bu organizasyon 13 Mayıs Pazar 20:30’da sona erdi.


 


414_duzce_3


 
Tüm Resim Albümü


Minikler Bay Bayan Derece_Listesi İçin Tıklayınız
Minik_Alti Bay Bayan Derece_Listesi İçin Tıklayınız
Yildizlar Bay Bayan Derece Listesi İçin Tıklayınız
Gencler_BayBayan_Derece_Listesi İçin Tıklayınız
Buyukler_BayBayan_Derece_Listesi İçin Tıklayınız
KupaSiralamasi_Yildizlar Listesi İçin Tıklayınız
KupaSiralamasi_Minik MinikAlti İçin Tıklayınız
KupaSiralamasi_Gencler İçin Tıklayınız
KupaSiralamasi_Buyukler İçin Tıklayınız


 


Tüm Kura Listeleri İçin Tıklayınız


Tüm Tartı Listeleri İçin Tıklayınız


Kulüpler Sporcu Katılım Adetleri İçin Tıklayınız


 


 


415_minikalti_derece


 


 


 


 


415_minikler_derece


 


 


 


415_gencler_derece


 


 


 


415_buyukler_derece


 


 


 
07:03:00
2012-05-15
Bu haber  1351  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle