İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BATI KARADENİZ LİGİ MÜSABAKALARI YAPILDI.
Zonguldak İl Temsilciliği Faliyet Programında yer alan, Genclik Haftası Batı Karadeniz Ligi Taekwondo Turnuvası 15 Kulüple, 2 Kategori 32 Siklette 65 Bay ve 41 bayan olmak üzere toplam 106 Sporcuyla Zonguldak Karaelmas Can Polat Pamay Spor Salonu nda 19-2

Müsabaka Programı, 19 Mayıs 20122’de saat: 08:30’da tartıların yapılmasıyla start aldı. Müsabakalar başlamasından önce Turnuvaya katılan Antrenörlerle yapıla Toplantı Sonrası Kuraların çekilmesiyle 2 ringte olmak üzere müsabakalara başlandı. Kuraların tamamlanmasının ardından sporcuların heyecan dolu bekleyişleri başladı. Maç sırası gelen sporcular, dostluk ve kardeşlik duygularıyla birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. İzlemeye değer göz dolduran maçların ardından, Öğlen yemek arası verildi. Yemek Sonrası Müsabaka Açılış Seramonisi yapılması için sporcu, hakem , idareci ve antrenörler yerlerini  aldı.
Açılış seramonisi, Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını Batı Karadeniz Ligi Başkanı Sayın Turan EMEKSİZ yaptı. Sayın EMEKSİZ’ konuşmasında bu turnuvaya katılan tüm atrenörlere, desteklerini esirgemeyen sponsor işadamlarına teşekkür ederek, “Yeni yetişen nesiller ruh ve bedence sağlıklı, güçlü ve dinamik bir kişilik geliştirdikleri ölçüde ülkemizin güç ve kuvvet kazanacağını söyledi. Çocuklarımız ve gençliğimiz toplumumuzun geleceğidir. Her toplum, kendi geleceğini garanti altına alacak, kendi değerlerini yükseltip, geliştirecek fertler yetiştirmeyi hedef edinir. Biz de bu hedef doğrultusunda bu turnuvalarla gençlerimizin, çocuklarımızın Sağlıklı, ahlaklı ve başarılı nesiller olarak yetişmesinde katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.


Daha Sonra konuşmasını yapmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın UĞUR AKDENİZ’ takdim edildi. Sayın AKDENİZ konuşmasında, Gençlik Haftası Batı Karadeniz Ligi Turnuvasının 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramıyla aynı günde yapılmasının anlam ve önemine dikkat çekerek, her şeyden önce gençlerin kendine güvenli, sağlam bir kişilik geliştirmelerine imkan sağlanmasının önemli olduğunun bilincinde olduklarını ve Müdürlük olarak Elimizdeki tüm imkanlar gençliğimizin hizmetindedir, gençlerin eğitimine ve öğretimine çağın gelişen şartlarını da göz önünde bulundurarak önem veren milletler, daima yükselmişler ve dünyada söz sahibi olmuşlardır.. dedikten sonra Taekwondocu sporcuların gözlerindeki ışık ve yüzlerindeki heyecanı görmenin gelecek adına umut verici olduğunu söyleyerek, sporcuları yalnız bırakmayan, onları sürekli destekleyen ailelere ve büyük bir özenle ter döken antrenörlere ailelere teşekkür etti. 


daha sonra konuşmasını yapmak üzere Şube Müdürü Sayın İbrahim AÇIKGÖZ’de aynı duygu ve düşüncelerle bu turnuvada olmaktan mutluluk duyduğunu, heyecan dolu gayretli çalışmalar sonucunda başarının herzaman geleceğini söyledi. . Yarınları kendine emanet edeceğimiz çocuklarımız, ne kadar iyi yetiştirilir, ne kadar dinine, vatanına, geleneklerine bağlı kılınırsa, istikbalden o derece emin olunabilir dedi.
Açılış Konuşmalarında Zonguldak İl Temsilcisi, Mustafa İNCE, Turnuvaya katılan antrenörlere teşekkür ederek sporcuların bu katılımlarının kendisini mutlu ettiğini  dile getirdi. Sayın İNCE, Turnuvada hiçbir desteğini esirgemeyen Taekwondo Federasyonuna Teşekkür  ettikten sonra, Turnuvaya katılan Sporcu gençlere hitaben, Spor yapan insanların, spor yapmayanlara oranla hayatta her zaman daha başarılı olduklarını söyledi. Taekwondo’da zirveye giden merdivenleri adım adım atarkende çocuklarımıza ailelerin desteğinin çok önemli olduğunu vurguladı. İl Temsilciliği olarakda Bu turnuvalarda gösterilen çabaların çocuklarımızı zirveye götüren basamaklar olduğunu sporcuların ise bu fırsatları iyi değerlendirdikleri takdirde başarıya biraz daha fazla yaklaşmış olacaklarını, antremanlara, ara vermeksizin istikrarla devam etmelerini gerektiğini söyledi.,


Açılış konuşmalarının ardından Şilt takdimlerine geçildi. Batı Karadeniz Ligi Başkanı Sayın Turan EMEKSİZ ve Zonguldak İl Temsilcisi Sayın Mustafa İNCE; öncelikle Sayın AKDENİZ ve Sayın AÇIKGÖZ’e şiltlerini takdim Etti. Daha sonra Turnuvaya Desteklerini esirgemeyen  İşadamı, sayın Erdoğan Demir,  İşadamı, sayın Rüstem Cengiz YILMAZ ve  İşadamı, sayın İbrahim ECE’ ye Şiltleri takdim edildi.


Gençlik Haftası Batı Karadeniz Ligi Turnuvasına katılan, Tüm Antrenör, İdareci  ve Fedakarca Maçları yöneten hakemlerinde unutulmaması ve hepsine ayrı ayrı şilt takdim edilmesi Lig Yönetiminin ve Zonguldak İl Temsilciliği’nin turnuvaya verdiği önemi göstermiştir.


 


Gün Boyu yapılan yoğun müsabakalar devam etti.


Müsabakalar Sonrasında, Kısa bir gezinti yapan idareci antrenör ve Hakemler Akşam üzeri Dostluk yemeğinde bir araya geldiler. Zonguldak Deniz Kulübü’nde yenen Yemekte Sayın Zonguldak İl Temsilcisi, Mustafa İNCE’ bu organizasyonların program dahilinde devam edeceğini ve Allah nasip ederse turnuvanın bir sonraki etabını Haziran Ayı sonunda Bartın’da yapılmasının planlandığını, söyleyerek  bu yemekte bir araya gelen tüm idareci ve antrenörlere teşekkürlerini belirtti.
Dostluk Yemeğinde Uluslararası Hakem Sayın Nuri TAHTA’; böyle bir atmosferde bir arada olmanın duygulandırıcı olduğunu , böyle bir imkanı sağlayan Lig Başkanı Sayın Turan EMEKSİZ ve İl temsilcisi Sayın Mustafa İNCE’ye görev yapan hakem arkadaşlar adına teşekkür etti.  
Akşam yemek Sonrası, Hakem ve antrenörler Zonguldak semalarında Gençlik Haftası kapsamında Keyifli Havai Fişek gösterilerini izledi.


Müsabakaların sonunda, dereceye giren sporculara madalyalarının takdim edilmesiyle turnuvalar sona erdi Antrenörlerin emeklerinin meyvelerini almanın huzuru ve  sporcuların yüzlerindeki gülümseme görülmeye değerdi.       

Tüm Resimler:


Tüm Kuraları zip dosya Sonuç ve Listeleri PDF Arşivlemek İçin;


Derece_Listesi_Gencler_BayBayan Listesi İçin Tıklayın
DereceListesi_Yildizlar_Bay Bayan Listesi İçin Tıklayın


Takim_Siralama_Genc_Yildiz_Genel Listesi İçin Tıklayın


Takim_Siralama_Genc_Bay Listesi İçin Tıklayın
Takim_Siralama_Genc_Bayan Listesi İçin Tıklayın
Takim_Siralama_Genc_Genel Listesi İçin TıklayınTakim_Siralama_Yildiz_Bay Listesi İçin Tıklayın
Takim_Siralama_Yildiz_Bayan Listesi İçin Tıklayın
Takim_Siralama_Yildizlar_Genel Listesi İçin Tıklayın

Tarti_Listesi_Yildiz_Bay Listesi İçin Tıklayın
Tarti_Listesi_Yildiz_Bayan Listesi İçin Tıklayın
Tarti_Listesi_Gencler_Bay_Bayan
00:08:00
2012-05-21
Bu haber  1793  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle