İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇANAKKALELİ TAEKWONDOCULAR MADALYALARI TOPLADI
Çanakkale Taekwondo İl Temsilciliğinin 2012 Yılı Faaliyet Programında yer alan Gençlik Haftası Gençlik Taekwondo Kupası yapılan maçlarla sona erdi.

Çanakkale Taekwondo İl Temsilciliğinin 2012 Yılı Faaliyet Programında yer alan Gençlik Haftası Gençlik Taekwondo Kupası yapılan maçlarla sona erdi.


             Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK konuyu şöyle ifade etti;


             20 Mayıs 2012 Tarihinde Anafartalar Spor Salonunda yapılan Gençlik Haftası Gençlik Taekwondo kupası  heyecanlı ve kıyasıya yapılan maçlarla geçti. Şampiyonaya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüz Nüammer USLU Spordan sorumlu Şube Müdürü Firuz ERDİL ve Birçok Kurum müdürlerimiz beğeniyle izlediği Şampiyona Sporcuların çentilmezlikleri beğeniyle izlendi Şampiyonaya Edirne,Tekirdağ,Balıkesir’in Yanı sıra İlimiz spor kulüplerinden Anafartalar Spor Kulübü, Gökçeada Spor Kulübü, Bayramiç Spor Kulübü, Ezine Spor Kulübü,Yeni Çan Spor Kulübü ve diğer illerden gelen 14 kulüpten Toplan  148 sporcu katıldı.İlimiz.


            Sporcuların heyecanlı azimli ve hırslı oldukları gözlerden kaçmadı. Çok kaliteli maçların da olduğu bu şampiyona özellikle ilk defa katılan sporcular açısından çok önemli idi. Bu tür  müsabakalarında bilgi, beceri ve üstünlüklerini ortaya koydular. Biz de antrenörler olarak bu sporcularımızın yeteneklerini görmek ve eksiklerini tespit etmek fırsatını bulduk. Bu da Çanakkale Taekwondosu için önemlidir. Bu tür müsabakaları sık sık yaparak sporcularımızın kondisyonlarını arttırmak ve onları daha yüksek dereceli şampiyonalara hazır tutmak önde gelen yapacaklarımızdır.


             müsabakalarla kulüplerimizi ve sporcularımızı her an için faal durumda olması öncelikli amacımızdır. Ayrıca spor camiamızın birbiriyle kaynaşması aralarında arkadaşlıklar ve dostluklar oluşturmak yine öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Bu Şampiyona bu ay içerisinde Yapılacak olan Gençler ve Yıldızlar Okullar arası Türkiye Taekwondo Şampiyonası öncesi olması sporcularımız  için çok iyi oldu onların eksikliklerini görme fırsatı bulduk idmanlarda eksiklikleri gidererek Türkiye şampiyonalarına hazır hale geleceğiz.


           


            Bizleri yalnız bırakmayarak bizlere destek veren başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz  Şube Müdürümüze Kurum müdürlerimize çok teşekkür ediyorum.”


 


 


 


                                                                              Hasan ALTUNIŞIK


                 Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi


                                         Tel: 0286 213 22 77 / 0542 571 69 10


                                          e-mail:hasanaltinisik_55@mynet.com


 




























































































































































































































































































































































































































































































































             
27 KG. ERKEKLER KÜLÜBÜ İLİ   30 KG.  BAYANLAR KÜLÜBÜ İLİ
Furkan KARAGÖZ Yeni Çan Spor Klb Çanakkale 1 Meryem AKGÜN  Güzel Spor kulübü Tekirdağ
Bayram DİLEK Ayvalık Spor Klb Balıkesir 2 Sevcan AKDEMİR Burhaniye Spor Klb Balıkesir
Ömer Faruk ERBEK Güzel Spor kulübü Tekirdağ 3 Ecenur TOP Ayvalık Spor Klb. Balıkesir
Alperen DÜVEN Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ 4 Kübra KEPENEK Güzel Spor kulübü Tekirdağ
30KG ERKEKLER       37 KĞ BAYANLAR    
Tunahan ERGÜL Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1 Zeynep SAVAŞ Anafartalar Spor Klb. Çanakkale
Furkan KAYA Gökçeada Spor Klb Çanakkale 2 Merve KEPENEK Güzel Spor kulübü Tekirdağ
Buğra Barış ARSLAN Ergene Spor Kulübü Edirne 3 Şeyda YAZICI Ayvalık Spor Klb. Balıkesir
Yalçın SÜMBÜL Bayramiç Taekwondo Çanakkale 3      
33 KG.  ERKEKLER       41 KG BAYANLAR    
Muhammet KAYA Burhaniye Spor Klb Balıkesir 1 Zeynep SAVAŞ Anafartalar Spor Klb. Çanakkale
Mustafa Can KALKAN Ayvalık Spor Klb Balıkesir 2 Gamze Yılmaz Burhaniye Spor Klb Balıkesir
Görkem ÇAKAN Güzel Spor kulübü Tekirdağ 3 Şule DURSUN Yeni Çan Spor Klb Çanakkale
Can YILMAZ Bayramiç Taekwondo Çanakkale 3 Pelin KAYA Edirne Genç.Sp.Klb Edirne
37 KG.  ERKEKLER       45 KG. BAYANLAR    
Kubilay ERGÜL Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1 Ayçin UMUT Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ
Fatih SERT Güzel Spor kulübü Tekirdağ 2 Tuğba CAN Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ
Atakan GÖK Güzel Spor kulübü Tekirdağ 3 Zehranur AYAR Ayvalık Spor Klb. Balıkesir
Mehmethan TELLİ Burhaniye Spor Klb Balıkesir 3 Selin KAYA Edirne Genç.Sp.Klb Edirne
41 KG.  ERKEKLER       50 KG. BAYANLAR    
Aytunç EMEKOĞLU Bayramiç Taekwondo Çanakkale 1 Asiye Çağla DELLAL Anafartalar Spor Klb. Çanakkale
Yunus GÜR Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ 2 Bilge ACAR Yeni Çan Spor Klb Çanakkale
Korhan GÜNER  Gelibolu Taekwondo Çanakkale 3 Cansu AKIN Gökçeada Spor Klb Çanakkale
Batuhan KARATAŞ Gökçeada Spor Klb Çanakkale 3 Gülçin SÜMBÜL Bayramiç Taekwondo Çanakkale
45 KĞ.  ERKEKLER       55 KG. BAYANLAR    
Eray YILDIZ Güzel Spor kulübü Tekirdağ 1 Bige Yekta DELLAL Anafartalar Spor Klb. Çanakkale
Ahmet Yalçın KAYA Ayvalık Spor Klb Balıkesir 2 İmren ÖZEK Burhaniye Spor Klb Balıkesir
Tarık KABAKOĞLU Bayramiç Taekwondo Çanakkale 3 Gizem SARIÇİÇEK Ayvalık Spor Klb. Balıkesir
Emirhan AKIN Gökçeada Spor Klb Gökçeada 3 Cemile GÜNER Bayramiç Taekwondo Çanakkale
50 KĞ. ERKEKLER       60 KG. BAYANLAR    
Emin Uygur ARSLAN Uzakdoğu Spor Klb Edirne 1 Burcu ALARSLAN Gelibolu Taekwondo Çanakkale
Mertcan KULA Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ 2 Kübra ÖZEN Burhaniye Spor Klb Balıkesir
Muhammed KURT Gökçeada Spor Klb Çanakkale 3 Ezgi GÜVERCİN Gökçeada Spor Klb Çanakkale
Ozan Umut GÜNEY Ayvalık Spor Klb Balıkesir 3      
55 KG. ERKEKLER            
Bircan TURHAN Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1      
Mikail AKBULUT Gökçeada Spor Klb Gökçeada 2      
Murat Can SOYDAN Edirne T.İhtisas Klb Edirne 3      
Emre SÜRÜCÜ Ayvalık Spor Klb Balıkesir 3      
60 KG. ERKEKLER                          
İnanç KILIÇ Uzakdoğu Spor Klb Edirne 1      
Ahmet AKMUGAN Gökçeada Spor Klb Gökçeada 2      
Doğukan Uğur ŞAHİN Burhaniye Spor Klb Balıkesir 3      
Musa YÜCE Gökçeada Spor Klb Gökçeada 3      
65 KG. ERKEKLER                          
Murat ÖZTÜRKEL Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1      
Emrecan AKIN Gökçeada Spor Klb Çanakkale 2      
Cenk ŞENEL Saray Halkeğitim Mr  Tekirdağ 3      
Mete VARIM Güzel Spor kulübü Tekirdağ 3      
70 KG. ERKEKLER                     TAKIM SIRALAMASI           1.            2.             3. PUAN
Oğuz GÜZEL Güzel Spor kulübü Tekirdağ 1 Çanakkale Anafartalar Spr Klb         ( 9 )        ( 1 )          ( 0 ) 66
Orçun AKIN Anafartalar Spor Klb Çanakkale 2 Tekirdağ Güzel Spor Kulübü         ( 3 )        ( 2 )          ( 7 ) 31
İsmet YILDIZ  Gelibolu Taekwondo Çanakkale 3 Balıkesir Burhaniye Spor Klb         ( 1 )        ( 4 )          ( 5 ) 21
Nadir BİLMEZ Gökçeada Spor Klb Çanakkale 3 Çanakkale Gökçeada Spor Klb         ( 0 )        ( 4 )          ( 7 ) 19
75 KG. ERKEKLER                          
Volkan OLGUN Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1      
Yalçın ÖNGÖREN Ergene Spor Kulübü Edirne 2      
      3      
      3      
             


 



 



 



 





19:26:00
2012-05-22
Bu haber  2496  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle