İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BATI KARADENİZ TAEKWONDO LİGİ BARTIN ETABI TAMAMLANDI
Bartın Taekwondo İl Temsilciliği Faaliyet Programında yer alan, Batı Karadeniz Ligi Minikler, Minik Altı, Yıldızlar Bay-Bayan Taekwondo Turnuvası 30 Haziran -01 Temmuz 2012 tarihlerinde Bartın Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonunda geniş bir katılımla sona erd

Turnuvaya Toplam 21 Kulüpten 200 Sporcu katıldı. Müsabakalar, Cumartesi  tartının sona ermesine mütakip Kuraların açıklanmasıyla start aldı.


Öğlen 14.00da yapılan açılış seramonisinde,  Bartın Vali Yardımcısı ,Türker ÖKSÜZ,  Bartın Belediye Başkanı Cemal  AKIN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR, Bartın Taekwondo İl Temsilcisi Ali ALAN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı, Hüseyin AKMAZ,  İş Adamı Ercan ABA, Genç İş Adamları  Derneği  Başkanı  Sinan KİREÇ, İş Adamı Murat Yıldırım ve Batı Karadeniz Ligi Başkanı Turan EMEKSİZ hazır bulundu.


İstiklal Saygı duruşu ve İstiklal Marşının sona ermesinden sonra Vali yardımcısı Sayın ÖKSÜZ , ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti. Açılış töreninin sona ermesinden sonra müsabakalar kaldığı yerden devam etti.


Bartın Belediye Başkanı Cemal AKIN’   Müsabakaya katılan Tüm Hakem, İdareci ve Antrenörlere akşam özel bir yemek daveti verdi.


Turnuvada dikkat çeken bir yön de, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR’in Yoğun programına rağmen turnuvalar boyuncu Taekwondocuları yalnız bırakmamasıydı.  Sayın ÖZDEMİR Müsabakaların  başlangıcından ,turnuvanın sonuna kadar salonda Taekwoncuların yanında yer alarak  katılan kulüp ve sporcularla yakından ilgilenip turnuvanın sorunsuz ve güzel bir şekilde sonlanması için göstermiş olduğu ilgi Taekwondo Severleri  mutlu etmiştir.


Genç İş Adamları  Derneği  Başkanı  Sinan KİREÇ,  Organizasyon kapsamında, Görevli hakemler ve Antrenörlerin kalacak yerlerinin ayarlanması konusunda büyük yardımlarda bulundu. Sayın KİREǒin katkılarıyla Sabah nezih bir ortamda doğayla iç içe bir mekanda, kahvaltı imkanı bulan hakem ve Antrenörler, Bartının doğal güzellikleriyle bir arada kahvaltı yapmanın keyfi  yanında bu Doğa Harikası mekânda hatıra fotoğraf çektirdiler.


Müsabakaların sona ermesinden sonra Dereceye giren Sporculara  madalyaları ve Turnuvada takım sıralamalarında dereceye giren kulüplere Kupaları verildi.

GENEL KLASMAN 


1.KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-KARABÜK


2.DSI SPOR KULÜBÜ-ZONGULDAK


3.KASTAMONU İĞDİR LİSESİ-KASATOMONU


4.Düzce Polis Gücü -DÜZCE
GENEL KLASMAN ERKEKLER:


1.KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-KARABÜK


2.Düzce Polis Gücü -DÜZCE


3.KASTAMONU TÜRK TELEKOM-KASATOMONU


4.KASTAMONU TÜRK ERİŞEN SPOR KULÜBÜ-KASATOMONU
GENEL KLASMAN BAYANLAR:


1-KASTAMONU İĞDİR LİSESİ-KASATOMONU


2-DSI SPOR KULÜBÜ-ZONGULDAK


3-BARTIN GENÇLİK MERKEZİ GSK.-BARTIN


4.KARABÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-KARABÜK
Müsabakalarda görevli olan hakemler, ve Turnuvaya katılan tüm kulüp Antrenörleri , müsabakalar öncesinde gece gündüz demeden organizasyon için gerekli tüm imkanlarını seferber eden  Bartın Taekwondo İl Temsilcisi, Ali ALAN’a teşekkür ederek  özverili bir şekilde tüm mesaisini bu turnuva için harcayan, Bartın Antrenörlerinden Sayın Gökser ÇAĞDAŞ’a, Hulisi ELMAS, ve Altuğ SOLAK’a  organizasyon boyunca göstermiş oldukları ilgi ,  çaba ve gayretleri, için tek tek teşekkür ederek, daha sonra yapılacak olan organizasyonlarda tekrar görüşme dilekleriyle salondan ayrıldılar.
Tüm Fotografları Galeri Olarak Görmek İçin:


www.geliboluyuanlamak.com/dosyalar/bartin/index.html


Sonuçları PDF Arşivlemek ve Çıktı Almak İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayınız.


Minik Altı Derece Listesi İçin Tıklayınız
Minikler Derece Listesi İçin Tıklayınız
Yıldızlar Derece Listesi Tıklayınız


Minik-Minik Altı Takım Sıralaması Erkekler
Minik-Minik Altı Takım Sıralaması Bayanlar
Minik-Minik Altı Takım Sıralaması Genel Klasman


Yıldız Erkekler Takım Sıralaması İçin Tıklayınız
Yıldız Bayanlar Takım Sıralaması İçin Tıklayınız
Yıldız Genel Klasman Takım Sıralaması İçin Tıklayınız


Tüm Turnuva Erkekler Takım Sıralaması
Tüm Turnuva Bayanlar Takım Sıralaması
Tüm Turnuva Genel Klasman Takım Sıralaması
 Tüm resimleri Arşivlemek makinenize indirmek için: TÜM RESİMLERİ ARŞİVE  ALMAK İÇİN: 177 Resim


06:29:00
2012-07-02
Bu haber  1906  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle