İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ZAFER KUPASI SONUÇLANDI.
Bilecik Atatürük Kapalı spor salonunda yapılan İller Arası Minikler Taekwon-do Zafer Kupası başarı ile gerçekleştirildi

Kocaeli, Eskişehir ve Bilecik İllerinden 12 kulüpten toplam 120 minik sporcu madalya almak için mücadele etti.



Minikler bay bayan ve Teşvik müsabakalarının yapıldığı turnuva sonunda başarılı olan sporculara madalya illere kupa verildi.



 



Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Lütfi Doyuk  Taekwondo İl temsilcisi Hasan Poyraz sporculara madalya ile Başarılı olan illerin temsilcilerine kupalarını birlikte takdim ettiler.



 



 























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































 



MİNİK ERKEKLER



 



 



 



MİNİK BAYANLAR



 



 



24 KG



 



 



 



24 KG



 



1



ÖMER FARUK GÜNAYDIN



KOCAELİ



 



1



FATMANUR DELİL



BİLECİK



2



RECEP DEMİR



BİLECİK



 



2



ALEYNA ÇELİK



BİLECİK



 



27KG



 



 



 



27KG



 



1



YUSUF GÜNBE



KOCAELİ



 



1



BUSE METE



KOCAELİ



2



ENES BAŞAR



KOCAELİ



 



2



KÜBRA UYMAZ



BİLECİK



3



ABROR MAMATOV



ESKİŞEHİR



 



3



TUĞBA TEKİN



ESKİŞEHİR



3



FARUK ÜNAL



BİLECİK



 



3



EBRU BAŞAR



KOCAELİ



 



30KG



 



 



 



30KG



 



1



ONUR ALP TEKİN



KOCAELİ



 



1



MÜBERRA AYYILDIZ



KOCAELİ



2



BAHADIR ÖZCAN



KOCAELİ



 



2



DAMLA BAYRAM



KOCAELİ



3



TUNAHAN ÇEVİK



KOCAELİ



 



3



GÜLSE AKAR



KOCAELİ



3



İSMET DURMUŞ



BİLECİK



 



3



ALEYNA BURSA



BİLECİK



 



33KG



 



 



 



33KG



 



1



MUSTAFA UĞUR GÜVEN



BİLECİK



 



1



HAVVA TÜRKYILMAZ



KOCAELİ



2



MAHMUT ÜNVER



BİLECİK



 



2



BEYZA ÖZTOP



BİLECİK



3



FATİH ATA DEMİRTAŞ



ESKİŞEHİR



 



3



EMİNE RENGİN İLERİ



BİLECİK



3



OĞUZ EMRE TEKİNER



KOCAELİ



 



3



MELİSA AKTAŞ



BİLECİK



 



36KG



 



 



 



36KG



 



1



BATUHAN SADAK



BİLECİK



 



1



NAZLI TOPAL



BİLECİK



2



AŞKIN KORKUT



BİLECİK



 



2



ELİF BİCİCİ



BİLECİK



3



YILDIRAY YILMAZ



BİLECİK



 



3



 



 



3



MUHAMMET ARİF KARAKUŞ



BİLECİK



 



3



 



 



 



40KG



 



 



 



40KG



 



1



MUHAMMET SABRİ TURAN



ESKİŞEHİR



 



1



BEYZA BADAK



BİLECİK



2



BURAK BAŞYİĞİT



KOCAELİ



 



2



GAMZE TORUN



BİLECİK



3



LATİF YENER KOÇAK



ESKİŞEHİR



 



3



SEBİLE CEREN



BİLECİK



3



YUSUF KOLAÇ



BİLECİK



 



3



CEMRE NUR ÇEKİN



ESKİŞEHİR



 



45KG



 



 



 



45KG



 



1



HASAN BEHLÜL KARADAŞ



ESKİŞEHİR



 



1



ŞEYMA BURSA



BİLECİK



2



ALPEREN ÇINAR



BİLECİK



 



2



AYLİN ÇAKMAK



BİLECİK



3



BATUHAN TAHA AYGÜN



KOCAELİ



 



3



NİHAL BEYZA AL



ESKİŞEHİR



3



NİHAT ÜNSAR



ESKİŞEHİR



 



3



SİNEM KILIÇARSLAN



ESKİŞEHİR



 



50KG



 



 



 



50KG



 



1



MUSTAFA KIVRAK



ESKİŞEHİR



 



1



ŞEYMA DANABAŞ



ESKİŞEHİR



2



ERKAN MELİH DEMİROK



BİLECİK



 



2



DİLARA FİDAN



BİLECİK



3



DURSUN BOZYURT



BİLECİK



 



3



FEYZA HİLAL ÇINAR



BİLECİK



3



EMİRCAN ÇELİK



BİLECİK



 



3



 



 



 



 



 



 



 



57KG



 



 



57KG



 



 



1



HİLAL BETÜL AL



ESKİŞEHİR



1



HALİT FARUK ACAR



KOCAELİ



 



 



 



 



2



MUHAMMET FIRAT



KOCAELİ



 



 



+57KG



 



3



GÜRAY BARAN İNSAN



BİLECİK



 



1



BUSE HANİFE DEVLEZ



BİLECİK



3



MUHAMMET SAFA İMAN



BİLECİK



 



2



BÜŞRANUR KILIÇARSALN



ESKİŞEHİR



 



 



 



 



3



FATMA BAŞAK ALAN



BİLECİK



 



TEŞVİK ERKEKLER



 



 



 



TEŞVİK BAYANLAR



 



 



22KG



 



 



 



22KG



 



1



YUNUSEMRE YAŞAR



KOCAELİ



 



1



EDA TORUN



KOCAELİ



2



KEREM SANCAKTUTAN



BİLECİK



 



2



MERVE NUR DEMİR



BİLECİK



 



25KG



 



 



 



25KG



 



1



MUSTAFA AKÇAN



KOCAELİ



 



1



MELİKE ESER



BİLECİK



2



ARDA SİPAHİ



BİLECİK



 



2



FATMANUR DAYANIK



ESKİŞEHİR



 



30KG



 



 



 



30KG



 



1



HASAN FURKAN ÇELİK



ESKİŞEHİR



 



1



AYŞE MELİKE KARADAŞ



ESKİŞEHİR



2



TUĞRA KAAN EVCEN



BİLECİK



 



2



CEREN EROL



BİLECİK



 



35KG



 



 



3



ELİF NAZ GÖKTAŞ



BİLECİK



1



YASİN ŞAHİN



KOCAELİ



 



3



AHSEN BANU DEMİRKOL



BİLECİK



2



MEHMET BATUHAN



BİLECİK



 



 



35KG



BİLECİK



3



YUSUF ÇAĞRI KARAKOÇ



ESKİŞEHİR



 



1



ZEYNEP ŞEYMA TURAN



ESKİŞEHİR



 



+40KG



 



 



2



SÜMEYYE GÖKÇE YALÇIN



ESKİŞEHİR



1



SEZER ARDUÇ



BİLECİK



 



 



40KG



BİLECİK



2



FİKRET BUĞRA DOĞAN



ESKİŞEHİR



 



1



ALEYNA GENÇOĞLU



BİLECİK



 



 



 



 



2



SILA CİN



ESKİŞEHİR



 



 



 



 



3



GİZEM ÜNLÜ



BİLECİK



 





 





 





 





 





 





 





 





 




06:12:00
2012-09-19
Bu haber  2757  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle