İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR MEB SPOR OYUNLARI İL SEÇMELERİ 22 -23 -24 MART 2013 SONUCLAR
Yıldızlar MEB spor oyunları il seçmeleri 22 -23 -24 Mart 2013 tarihleri arasında Sarıyer Spor Salonunda yapılmıştır. Müsabakalara 123 Okuldan 139 Erkek, 104 Bayan toplam 243 sporcu katılmıştır.





























































































































































































































































































































































































































































































































Adı  Soyadı Okulu Kg
1 GÖKHAN BULMUŞ SULTANBEYLİ MERKEZ ORTA OKULU 33
2 EMRE ATEŞ PENDİK KURTKÖY ORTAOKULU
3 MUSTAFA OĞUZHAN YILDIRIM PENDİK ENVER ÇELİK İ.Ö.O
3 TAHA AYALTI ÖZEL BAŞAK ŞEHİR FATİH İLKOKULU
1 MUHAMMED ENES ŞAHİN FATİH YAVUZ SELİM ORTAOKULU 37
2 MUHAMMED FURKAN KOÇ SULTANBEYLİ MERKEZ ORTA OKULU
3 ONUR HAMZA GÜNAYDIN BAŞAKŞEHİR AHMET KABAKLI ORTAOKULU
3 ÖMER ÖZEREN KOCA YUSUF ORTAOKULU
1 MEHMET KANİ POLAT MEHMET NİYAZİ ALTUĞ 41
2 UFUK KAYA KOCA RAGIPPAŞA ORTAOKULU
3 KÜRŞAT ASLAN TURAN SARIYER MEHMET SEVİM ULUSAL ORTAOKULU
3 YASİN DİKBAŞ ÖZEL BAŞAK ŞEHİR FATİH İLKOKULU
1 EMİRCAN TURAN BEYLİKDÜZÜ ŞEHİT BİLAL ÖZCAN ORTAOKULU 45
2 ÖMER BAYIN ZEYTİNBURNU BOZKURT İLKOKULU
3 İBRAHİM GÜRBÜZ HİKMET ULUĞBAY ORTAOKULU
3 NECMİ BEKTAŞ HALİL TÜRKAN İMAM HATİP ORTAOKULU
1 OKTAY ERSÖZ KAĞITHANE METAHAN ORTAOKULU 49
2 MERTCAN OKUSUN ZEYTİNBURNU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU
3 BERAT KÜÇÜKALİ BAĞCILAR ABDURRAHMAN NERMİN BİLİMLİ ORTAOKULU
3 SEZGİN TOSUN ATAŞEHİR NECATİ BEY ORTAOKULU
1 MUHAMMED TALHA AYDOĞAN MALTEPE ÖZEL GÖKYÜZÜ ORTAOKULU 53
2 TALHA YILDIRIM PENDİK ŞEYHLİ ORTAOKULU
3 SERHAT TOPCU POR. DR EROL GÜNGÖRE ORTAOKULU
3 İSMAİL HAKKI DENLİ SANCAKTEPE 75.YIL CUMHURİYET İ.Ö.O
3 ERDEM KANLI KOCA YUSUF ORTAOKULU 57
1 HASAN CAN LAZOĞLU PENDİK ABDURRAHMAN GAZİ İLKOKULU
2 MUHAMMED EMİN AYDOĞDU BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU GALİP BALKAR ORTAOKULU
3 ERSİN YILMAZ SULTANGAZİ ALİ CEVAT ÖZYURT ORTAOKULU
 
1 SEFA GENÇ 75.YIL ORTAOKULU 61
2 MUHAMMET EMİN TEKE BAĞCILAR G.O.P İ.Ö.O
3 FIRAT KAYA YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
3 FURKAN ÜNLÜ 75.YIL ORTAOKULU
1 EMRE GÜL KÜÇÜKÇEKMECE ÖZEL İSTANBUL BİLİM ORTAOKULU 65
2 CENGİZHAN ARSLAN BAYRAMPAŞA OĞUZHAN İ.Ö.O
3 MUSA EMRE UZUN NİŞANCI MEHMET PAŞA İLKOKULU
3 DOĞUKAN YILMAZ KAĞITHANE ŞEHİT ADEM YAVUZ ORTAOKULU
1 BATUHAN ŞAHİN SULTANBEYLİ MERKEZ ORTA OKULU 65+
2 EMRE MERMER KAĞITHANE METAHAN ORTAOKULU
3 OSMAN GERDAN PENDİK ABDULLAH ACAR ORTAOKULU
3 ERDEM DOĞAN TATLISU  23 NİSAN ZEHRA HANIM İMAMHATİP ORTAOKULU
BAYANLAR
1 FUNDA TAN KAĞITHANE ŞEHİT ADEM YAVUZ ORTAOKULU 29
1 İLAYDA BAYKAL BAĞCILAR ZEYNEP BEDİHA KILIÇLIOĞLU ORTAOKULU 33
2 HİLAL DEMİRCİ KARTAL CUMHURİYET ORTAOKULU
3 RÜMEYSA TEMÜR ÜMRANİYE ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU
3 MEHTAP ÇAKIR  SANCAKTEPE MUSTAFA KARAŞAHİN ORTAOKULU
1 ASLI ATEŞ PENDİK KURTKÖY ORTAOKULU 37
2 MERYEM ŞENLİK PENDİK AHMET YESEVİ ORTAOKULU
3 ŞEHRİBAN ATAR SANCAKTEPE İBNİ SİNA ORTAOKULU
3 GİZEM OKATAR SANCAKTEPE MUSTAFA KARAŞAHİN ORTAOKULU
1 MERVE GÜR 60. YIL SARIGAZİ ORTAOKULU 41
2 FATMANUR YALÇIN PENDİK MUSTAFA KARUŞAĞI ORTAOKULU
3  EDA GÜLTEN PENDİK FARUK DEMİRBAĞ ORTAOKULU
3 SEBİHA NUR ŞENLİK PENDİK AHMET YESEVİ ORTAOKULU
1 SÜRMELİ GİZEM YÜCEL BAĞCILAR GÜNEŞLİ ORTAOKULU 44
2 BELEN SİDAL EYÜP ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU
3 SEMANUR EĞİLMEZ MUSTAFA YEŞİL ORTAOKULU
3 SİNEM ÜSTELCİ FATİH YAVUZ SELİM ORTAOKULU
1 SEMA NUR ERTÜRK BAĞCILAR MALAZGİRT İ.Ö.O 47
2 MÜBERRA ZEYNEP ATMAZ ATAŞEHİR ÇAĞRIBEY İLK OKULU
3 FATMA TAYFUR MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU
3 RABİA ÖZCAN YENİDOĞAN FATİH İ.Ö.O
1 YAREN BUSE ÇATALOĞLU ZAHİDE ZEHRA GERGİN İ.Ö.O 51
2 HİLAL KURUOĞLU ZEYTİNBURNU ABDÜLHAK HAMİT ORTAOKULU
3 ZEHRA ABAY HALİL TÜRKAN İMAM HATİP ORTAOKULU
3 MERVE HÜNDÜR KARTAL YAKACIK ÖĞRETMEN SELMA AKAY OKULU
1 BUKET KAPTAN BAĞCILAR ÖZEL ORKUNOĞLU LİSESİ 55
2 AYDANUR YILDIZ ÜMRANİYE HASAN TAHSİN ORTAOKULU
3 EBRAR KILIÇASLAN ÇENGELKÖY İ.Ö.O
3 İREM AKKAYA PENDİK ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ
1 GİZEM ÖRDEK BAĞCILAR AŞIKVEYSEL ORTAOKULU 59
2 BÜŞRA GAMZE GEYİK FATİH YAVUZ SELİM ORTAOKULU
3 CEREN TURAL KARTAL CUMHURİYET ORTAOKULU
3 GÜL SUDE KARMUK OĞLU BEYOĞLU FİRUZ AĞA ORTAOKULU
1 SÜMEYRA ÖZDEMİR ESENLER YUNUS EMRE ORTAOKULU 59+
2 ÖZLEM ÇOBAN 60. YIL SARIGAZİ ORTAOKULU
3 ZEYNEP ÇİVİ PENDİK KURTKÖY ORTAOKULU
3 AYDANUR MAZI PENDİK FETHİ GEMUHLUOĞLU ORTAOKULU



05:52:00
2013-03-28
Bu haber  2963  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle