İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KARABÜK’ ÜN KURULUŞU TAEKWONDO MÜSABAKALARI SONUÇLANDI.
Karabük Taekwondo İl Temsilciliğinin düzenlediği "3 Nisan Karabük Demir Çelik in Kuruluşu Yıldızlar Taekwondo Müsabakaları" 30 Mart 2013 Cumartesi günü karabükde yapıldı.

Karabük Taekwondo İl Temsilciliğinin düzenlediği "3 Nisan Karabük Demir Çelik in Kuruluşu Yıldızlar Taekwondo Müsabakaları" 30 Mart 2013 Cumartesi günü karabükde yapıldı. Müsabakalara Ankara, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, istanbul, Karabük, Kastamonu, Sakarya, Yozgat ve Zonguldak illerinden gelen taekwondocular katıldı. Turnuvanın sonunda Ankara EGO Spor Kulubü Birinci, Kocaeli Gençlik Spor Kulubü İkinci ve Ankara Birlik Taekwondo Spor Kulubü Üçüncü oldu. Dereceye gireen sporcuların listesini yayınlıyoruz.


karabukkrt_2


 


 













YILDIZ ERKEKLER


YILDIZ BAYANLAR


33 KG


1.OKAN DİNÇSOY -ANKARA BİRLİK SPOR


2.ERCAN ASLAN -KARABÜK ÇINAR SPOR


3.MUHAMMET BEYGİROĞLU -KASTAMONU TELEKOM


4.EMRE ALTUN -ANKARA BİRLİK SPOR






37 KG


1.BEDİRHAN ŞİRİN -ANKARA BİRLİK SPOR


2.MÜNİR BERAT AKARSU -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


3.KADİR ÇELİKOĞLU -KARABÜK ÇINAR SPOR


4.FATİH HIZLI -KASTAMONU TELEKOM






41 KG


1.RAMAZAN KÖSE -ANKARA BİRLİK SPOR


2.BİLAL ÇAVUŞ -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN


3.MERT MUSTAFA KIVRAK-ANKARA MAMAK BLD.


4.SADIK BÖREKÇİ -KASTAMONU TELEKOM





45 KG


1.MÜCAHİT ALTUN -ANKARA  EGO


2.ENESCAN YILMAZ -KARABÜK ÇINAR SPOR


3.BATUHAN GÜL-ANKARA AVRUPA SPOR


4.AHMET KERİM KURT -ZONGULDAK BELEDİYE SPOR





49 KG


1.HAKAN REÇBER -ANKARA EGO SPOR


2.FERHAN KAVURAT -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


3.FURKAN KILIÇ -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


4.YİĞİT İSKALAT -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN




53 KG


1.M.ALİ HEBİOĞLU -ANKARA EGO SPOR


2.ALPER ÇINGIR -ZONGULDAK BELEDİYE SPOR


3.SERGEN ÇEBİ -ZONGULDAK BELEDİYE SPOR


4.GÖKHAN ÇETİN -KARABÜK ÇINAR SPOR






57 KG


1.A.ŞAMİL SOYSAL-SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE


2.BERKAN DEMİR -ANKARA MAMAK BELEDİYE SPOR


3.NURULLAH ÇELİKOĞLU -KARABÜK ÇINAR SPOR


4.ÖMER DEMİREL -ANKARA EGO SPOR





61 KG


1.BATUHAN SALİH IŞIK-ZONGULDAK GÜLÜÇ SPOR


2.ATAKAN EMEN -ZONGULDAK BELEDİYE SPOR


3.SEYFULLAH ÖZEL -KASTAMONU TELEKOM




65 KG


1.TOLGA ÇAKAN -ZONGULDAK TERAKKİ SPOR




+65 KG


1.MURAT AKDULUN -ANKARA YALÇIN SPOR


2.ONUR YILMAZ -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN


3.MERT ARDA DOĞAN -İSTANBUL ALİ KOÇ


4.ERDEM KARASU-ZONGULDAK SANAT


29 KG


1.İREM ALEYNA SARI -ANKARA BİRLİK SPOR


2.BÜŞRA BAŞESKİOĞLU -KASTAMONU ORMAN SPOR


3.AYŞE ZÜLEYHA DİNÇ -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN





33 KG


1.ŞÜHEDA ASLANTÜRK -ZONGULDAK MİTHATPAŞA SPOR


2.ŞAHİNUR ZARARSIZ -ANKARA MAMAK BELEDİYE SPOR


3.KERİME ÖZALP -KARABÜK ÇINAR SPOR


4.BUSE METE -KOCAELİ GENÇLİK SPOR





37 KG


1.KERİME BALABAN-KOCAELİ GENÇLİK SPOR


2.ESMA TAT -ANKARA EGO SPOR


3.BUSE AKKUŞ -ZONGULDAK KİLİMLİ BELEDİYE


4.SEVİNÇ KARADERELİ-ANKARA YALÇIN SPOR





41 KG


1.ŞEVVAL ELİF GÜL -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


2.ŞEYDA SELÇUK -ANKARA BİRLİK SPOR


3.TUĞÇE ZARARSIZ -ANKARA MAMAK BELEDİYE SPOR


4.ŞEHİMA AKSU -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN





44 KG


1.ECEM ALTUN KOCAELİ GENÇLİK SPOR


2.RABİA HAVUŞ ZONGULDAK BELEDİYE SPOR


3.ELİF DİNÇER ANKARA EGO SPOR


4.PELİN ÖZTÜRK ANKARA YALÇIN SPOR





47 KG


1.TUĞBA YILMAZ -ANKARA EGO SPOR


2.ZEYNEP YAVUZYILMAZ -ZONGULDAK MİTHATPAŞA SPOR


3.SÜMEYYE DULEKER -ANKARA BİRLİK SPOR


4.EDANUR YALNIZ -ANKARA YALÇIN




51 KG


1.SİBEL ZARARSIZ -ANKARA MAMAK BELEDİYE SPOR


2.İREM GÜRPINAR -ANKARA YALÇIN SPOR


3.KÜBRA KORKMAZER -KASTAMONU ORMAN SPOR


4.MELİKE YILMAZ -ZONGULDAK GÜLÜÇ SPOR





55 KG


1.EBRU MARAL -ANKARA EGO SPOR


2.EZGİNUR GÜRBÜZ -ZONGULDAK MİTHATPAŞA SPOR


3.ZEHRA ÇAKIR -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


4.BUSE MAKAR -BARTIN GENÇLİK SPOR





59 KG


1.ALEYNA BAL -ZONGULDAK BELEDİYE SPOR


2.DENİZ BAŞ -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


3.BURCU AKYÜZ -SAKARYA ARİFİYE ATILGAN





+59 KG


1.ALEYNA ÇAPULCUOĞLU -KASTAMONU İĞDİR LİSESİ


2.SERTAP BAŞESKİOĞLU -KASTAMONU ORMAN SPOR


3.SUDE NUR YILMAZ -KOCAELİ GENÇLİK SPOR


4.BERRİN GÜL -DÜZCE EJDER SPOR


 





 



 




07:23:00
2013-04-04
Bu haber  6676  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle