İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


LULEBURGAZ 5. TRAKYA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Lüleburgaz Belediyesi tarafından organize edilen ve organizasyon tertip komite başkanlığını Yasin Nas’ın yaptığı “Lüleburgaz Belediyesi 22. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenlikleri 5. Trakya Taekwondo Şampiyonası” tam bir şölen havasında geçti.

trakya_1




 




 




 




22. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenlikleri 5. Trakya Taekwondo Şampiyonası




 




Lüleburgaz Belediyesi tarafından organize edilen ve organizasyon tertip komite başkanlığını Yasin Nas’ın yaptığı “Lüleburgaz Belediyesi 22. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenlikleri 5. Trakya Taekwondo Şampiyonası”  tam bir şölen havasında geçti.  Seremoni, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve açılış konuşmalarının yapılmasının ardından müsabakalara geçildi.



Açılış seremoni’sin de konuşan Yasin Nas "Bu turnuvalar kulüpler, antrenörler ve sporcuların bir biri ile kaynaşmaları ve daha büyük turnuvalara hazırlıkları açısından çok önem arz etmektedir. Bundan dolayı bu tip turnuvaların sayısını artırmak çok önemlidir. Bundan dolayı verdiği destekler için Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin HALEBA’ya, Başkan Yardımcılarına, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi…



Turnuvaya Kırklareli; Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Edirne; Havsa, Uzunköprü, Tekirdağ; Çorlu, Çerkezköy, Kızılpınar, Kapaklı, Çanakkale ve İstanbul’dan olmak üzere Beş İl, On İlçeden toplamda 19 Kulüp ve 235 Sporcu katıldı.




 




 




 




trakya_4




 




 




Erkeklerde  Dereceye  Giren  Sporcular



















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Sıra No




Adı - Soyadı




Kulübü







27 Kg. Minik Erkekler




1




Ertuğrul AŞIK




Kırklareli Spor




2




Mahmut ÖZCAN




Tekirdağ




3




Emir ELMACI




Güzel S.K.




3




Önder ÇETİN




Doruk S.K.







30 Kg. Minik Erkekler




1




Bedirhan NAGAŞ




Doruk S.K.




2




Mustafa ÖNEM




Çanakkale




3




Ali İhsan ALMAÇ




Doruk S.K.




3




Fehmi NAS




Doruk S.K.







36 Kg. Minik Erkekler




1




Çağatay KARTAL




Sancaktepe




2




Enes ÖZCAN




Tekirdağ




3




Yaşarcan ÖZER




Şampiyon S.K.




3




Kaan AKDENİZ




Çelik S.K.







40 Kg. Minik Erkekler




1




Çetin TİLKİ




Kırklareli Spor




2




Berkant KARA




Lüleburgaz




3




Kadircan ÇELİK




Şampiyon S.K.




3




Emre ARSLAN




Sancaktepe







45 Kg. Minik Erkekler




1




İskender AĞCA




Edirne Gençlik S.K.




2




Dursun SATIR




Sancaktepe




3




Emre DALGIN




Çelik S.K.




3




Melih ALP




Edirne Gençlik S.K.







37 Kg. Yıldız Erkekler




1




Mustafa ÖZTÜRK




Koç S.K.




2




Atakan GÖK




Güzel S.K.




3




Enes AÇIKGÖZ




Güzel S.K.




3




Berkan ÖZÇELİK




Edirne Gençlik S.K.







41 Kg. Yıldız Erkekler




1




Yunus Emre AYDIN




Şampiyon S.k.




2




Tolgahan AĞRI




Ergene S.K.




3




Ümit GÜÇLÜGİL




Doruk S.K.




3




Berk CAN




Ergene S.K.







45 Kg. Yıldız Erkekler




1




Orkun AVCI




Tekirdağ Belediye




2




Çağrı ÇITAK




Kırklareli




3




Berke UÇKUN




Babaeski S.K.




3




Emirhan DEMİREL




Koç S.K.







49 Kg. Yıldız Erkekler




1




Ferdi İRİÇ




Koç S.K.




2




Furkan AKGÜN




Sancaktepe




3




İbrahim İRFİL




Çerkezköy




3




Özgür ÖZÇELİK




Edirne Gençlik S.K.







53 Kg. Yıldız Erkekler




1




Berkay KAÇMAZ




Şampiyon S.K.




2




Alper DURMUŞ




Ergene S.K.




3




Sadıkcan TEMİZ




Ergene S.K.




3




Erdinç YILDIZ




Kırklareli S.K.







45 Kg. Genç Erkekler




1




Emre ÜLKÜ




Kırklareli S.K.




2




Doğukan ÇETİNÇELİK




Lüleburgaz




3




Uğur COŞKUN




Edirne Gençlik S.K.




3




Kubilay KILIÇ




Koç S.K.







48 Kg. Genç Erkekler




1




Caner BİL




Kırklareli




2




Emre TEKİN




Doruk S.K.




3




Canberk İLHAN




Güzel S.K.




3




Mert TERZİ




Sancaktepe







51 Kg. Genç Erkekler




1




Osman GÜNAY




Edirne Gençlik S.K.




2




Canberk KAYNAR




Tekirdağ




3




Semih YÜZER




Güzel S.K.




3




Anıl KAHRAMAN




Edirne Gençlik S.K.







55 Kg. Genç Erkekler




1




Burak NAS




Edirne Gençlik S.K.




2




Resul ODACI




Çelik S.K.




3




Eyuphan AĞCA




Sancaktepe




3




Cem ÇELİK




Şampiyon S.K.







+59 Kg. Genç Erkekler




1




Yusuf GÜNAY




Edirne Gençlik S.K.




2




Mustafa SAKALLIOĞLU




Çelik S.K.




3




Muhammet ÇORUH




İstanbul KOÇ S.K.




3




Yusuf KARAKUŞ




İstanbul KOÇ S.K.















 




 




trakya_6




 




 




 




Bayanlarda  Dereceye  Giren  Sporcular



















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Sıra No




Adı - Soyadı




Kulübü







27 Kg. Minik Bayanlar




1




Bengü ÇEETİN




Kırklareli Spor




2




Beyzanur VARDAR




Lüleburgaz




3




Yağmur YILMAZ




Çerkezköy




3




Güldenur ÖZDEMİR




Güzel S.K.







30 Kg. Minik Bayanlar




1




Kübra KEPENEK




Güzel S.K.




2




Tuğçe SERTKAYA




Sancaktepe




3




Zeynep TAŞKIN




Çanakkale




3




Melike ÖNEM




ÇANAKKALE







36 Kg. Minik Bayanlar




1




Beyzanur GÜNGÖR




Kırklareli Spor




2




Senanur VARDAR




Lüleburgaz




3




Lara DOĞAN




Edirne Gençlik S.K.




3




İremnur DAŞEL




Edirne Gençlik S.K.







40 Kg. Minik Bayanlar




1




Seren ÖZKAN




Edirne Gençlik S.K.




2




Aleyna UZUN




Tekirdağ




3




Rabia ABUR




Doruk S.K.




3




Eylül ECEVİT




Çerkezköy







45 Kg. Minik Bayanlar




1




Selin İMRE




Kırklareli Gençlik




2




Ebrar BAŞLANTI




Koç S.K.




3




Sudenaz TÜRK




Güzel S.K.




3




Fatma Aleyna YILMAZ




Sancaktepe







37 Kg. Yıldız Bayanlar




1




Feyza YARAMIŞ




Kırklareli S.K.




2




Yağmur BAYRAKTAR




Çerkezköy




3




İrem AKBUDAK




Doruk S.K.




3




Kübra GÖÇMEZ




Kırklareli







41 Kg. Yıldız Bayanlar




1




Merve GÜR




Sancaktepe




2




Aleyna GENÇOĞLU




Kırklareli




3




Nurdan AKGÜN




Havsa G.S.K.




3




Nur DEMİR




Kırklareli G.S.G.







47 Kg. Yıldız Bayanlar




1




Bilge ŞEN




Tekirdağ




2




Merve KEPENEK




Güzel S.K.




3




Kader Özge ADAY




Sancaktepe




3




Zehra MENGÜVERDİ




Sancaktepe







51 Kg. Yıldız Bayanlar




1




Seray OĞUZ




Kırklareli Spor




2




Meryem SARIKAYA




Şampiyon S.K.




3




Ayşegül GÜZEY




Sancaktepe




3




Dilara KİRAZLI




Etik S.K.







55 Kg. Yıldız Bayanlar




1




Ecem AK




Etik S.K.




2




Begüm ERMANTAŞ




Tekirdağ




3




Deryanur OKURCU




Doruk S.K.




3




Merve YILDIRIM




Doruk S.K.







46 Kg. Genç Bayanlar




1




Alara H.TAŞKIN




Tekirdağ




2




Mine MANİCİ




Şampiyon S.K.




3










3













49 Kg. Genç Bayanlar




1




Kamile KAPTI




Sancaktepe




2




Safiye ABUR




Doruk S.K.




3




Kader Özge ADAY




Sancaktepe




3













52 Kg. Genç Bayanlar




1




Nur DEMİR




Edirne Gençlik S.K.




2




Damla DEMİREL




Doruk S.K.




3




Gülden BİLGİÇ




Sancaktepe




3




Buket DELİOMAÇ




Doruk S.K.







55 Kg. Genç Bayanlar




1




Pınar NAS




Edirne Gençlik S.K.




2




Hülya TABAK




Lüleburgaz




3




Elif Kübra GÜNGÖR




Kırklareli S.K.




3




Dilek ÖZDEMİR




Güzel S.K.







+59 Kg. Genç Bayanlar




1




Güllühan TUNA




Babaeski S.K.




2




Sena TAZE




Sancaktepe




3




Gülçe GENÇ




Sancaktepe




3




Yağmur AKGÜN




Çelik S.K.















 




 




 




trakya_2




 




 




 




 




trakya_5




22:14:00
2013-05-05
Bu haber  1606  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle